Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak je tu někdo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, také jsem ted přisla z práce tak se hned hlásím:) Zdeni, gratuluji Aničce k nočníčku, já sice děti nemám ale mám 4 a 2 letého synovce a neteřinku, tak si to taky dobře pamatuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky míšo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk Míšo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jakpak je v nové práci?
Odpovědět
Profilova fotka
to mě taky zajímá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mno... nerada bych se tu nejak rozepisovala, svet je malej a nikdy nevis kdo to cte, ale bohužel toneni podle mých představ, uvidime jak se to vyvine. Snad to bude ok....
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, tak to souhlasím. Sem nepsat fakt radši nic... :-p , tak držíme pěsti, ať to dopadne dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
jasan,to taky chápu:-)Tak nám to řekneš třeba až někdy zajdeme konečně na to vínko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zase začátky jsou podle mě vždycky těžký:-/
Odpovědět
Profilova fotka
to ano, asi máš pravdu... navíc jsem byla čtvrt roku bez práce tak se do tohotaky trochu hůř dostávám... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, to je jasný...já si v práci tenkrát coby absolvent VS taky užila svý:-( Chtěla jsem chvílemi i odejít, ale teď jsem ráda, že jsem to ustála, bojovala a zůstala:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéžiššš mě je zima dneska. Už se těším na středu, má být krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky, jestli dnešek neodležím, tak jsem dobrá!:-( Doufám, že nám už zítra začnou topit
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny letím domů:-) zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
já už práve načnutá jsem. od pátku mám pěknou rýmu. takže se také docela bojím že to mpěkně odnesu. Nerada bych hned v prvních dnech v práci onemocněla:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych se k vám přidala. Do Teplic jsem se přistěhovala v lednu. Svatbu s přítelem plánujeme na příští rok, diskutujeme o tom intenzivně :-) , i když požádání jako takové ještě neproběhlo, ale snad se brzo rozhoupe. Není moc na ty oficiality :-D .
Odpovědět
ahoj!! tady dneska nikdo neni??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, včera mi celý den nešlo brms:-( Vítám novou nevěstu :-D Odkud z TP jsi?:-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím. Můžu se přidat k Vám ... psala jsem na původní diskuzi ... a zjistila, že jste najednou všechny tady :-) Už máte ve všem na příští rok jasno? Zatím páček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo:-) vítám Tě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Verčo já teda nemám jasno skoro v ničem:-( je to děs, ale pořád si říkám, času dost:-)
Odpovědět
Díky :-) No, teď vypínám PC a rychle do práce, později se připíchnu ... Všem hezký den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, budeme se těšit:-)papa
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny zdravím. Děkuji za přivítání ;-) . Koukám, jaká jste ranní ptáčata :-D . Jinak v TP bydlíme v Šanově u botanické zahrady.
Odpovědět
Ahojky Kačí tak to máme blízko já i Wolfi bydlíme nahoře na panče já v Doubravický a Wolfi o kousíček vedle ;-)
Odpovědět
Čauky, jsem z Bíliny. Viděla jsem v botanický v TP svatební obřad a moc krásný !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se musím přiznat Zdeni, že jsem se musela kouknout do mapy, kde ta ulice je :-D . Jelikož nejsem ještě moc kovaná v těch teplických názvech a netušila jsem co je to na panče :-N . Ale už to vím a jsem zase o něco chytřejší ;-) . To je pravda s tím obřadem, mohl by tu být opravdu krásný. Líbilo by se mi takové prostředí :-). Ale my to máme trochu složitější, já jsem totiž z Jablonce a přítel z Litomyšle, takže obřad bude nejspíš v jednom z těchto měst.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky, tak jsem zase zpět ;-) byla jsem na očním a se psem v lese:-) Kačko a co Vás přimělo přestěhovat se do TP?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?