Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
To tě obdivuju. Hlavně, ať vše klapne :-)
Odpovědět
Ahojky, sraz opravdu supr, jsem ráda, že jsem šla! Musíme to brzy zopakovat!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem ráda, že jsme se sešly, bylo to fakt super!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miluš ozvali se ti už z Prince?:-)
Odpovědět
Míšo, koukni na mail, máš to tam napsané...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Holky, máááááááám šaty!!!! Westerr se jela na šatečky (a samozřejmě i mě) podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jee Verunko, to je super!!!! Tak to ti spadl kamen ze srdce co? Ja jsem dneska posilala pozvanky na svatbu, mame je ve trech jazycich, tak snad jsem je nepomichala :-)
Odpovědět
Kámen ze srdce mě i Westerr spadne až před svatbou, až je půjdeme vyzvednout a budou 100% SUPER
Odpovědět
Ale jo, kámen spadl. Teď je otázka, jsou to ty pravé ?
Odpovědět
Profilova fotka
Veru blahopřeju!šaty jsou krásný,ale myslela jsem,že čekáš na jiný co máš v albu =-)
Odpovědět
ahoj!! super, že se vám srazík vydařil :-) doufám, že příště ho taky stihnu!!! Verčo, gratuluju k šatům, já si jdu opět dneska zkusit ty moje, snad mi budou.. už začínám mít strach, že v nich budu vypadat moc narvaně :-( tak prosím držte palce x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj. No ty moje přijdou červnu .... Ale bude asi změna šatů. Pošlu ti to do mailu Míšo.
Odpovědět
Ten korzet je šitý na vyšší postavu, tudíž mám "vrchním korzetem" zakryt dekolt. V salonu mi to nepřišlo, až doma na fotkách. Hodím do alba druhý favoritky, M.S. Elouise - mrkněte na ně.
Odpovědět
Profilova fotka
Veru odepsala jsem ti. Mě se nejvíc na Tobě líbí model Rhianna:-)jsou krásný.
Odpovědět
Ty jsou jak mořská pana .... :-) Krásný, ale ne asi pro mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů, tady probíhaj změny šatů! Který jsou ty Rhianna?
Odpovědět
Zuzko, pošli mi do IP mail, namailu ti tu včerejší módní přehlídku, třeba poradíš :-)
Odpovědět
Pro rychlejší přehled jsem udělala nové album: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Jedny šaty tam chybí, nemůžu najít jak se jmenují, pak přidám :-) Jinak v Bellezze mají velikosti 6,8,10 šatů Maggie Sottero.
Odpovědět
Veru, tak jsem se dívala na ty fotky šatů na modelkách. Třeba ty Rhianny mi přijdou ve skutečnosti úplně jiný :))))
Odpovědět
Já to zkoumala Niki, jsou to ony :-D Ale já se v nich cítila jak mořská pana, kdybych neměla tlustý nohy =-) tak by to bylo třeba jiný. Zkus je ty, uvidíš jaký bude rozdíl mezi Jasminkama.
Odpovědět
Veru, tak jaký nakonec budeš mít? Čím víc šatů máš na výběr, tím je to horší co!
Odpovědět
Ahoj Mílo, posílám ti mailík :-)
Odpovědět
ahoooj, tak jsem doma za zkoušky šatů a pořád mi krásně padnou!!!! x-) Verčo, já chci taky vidět jaký budeš mít šaty.. ;-)
Odpovědět
Pošli mi Šárko mail. Alespoň taky dáš radu :-) To je fajn, že ti sedí :-)
Odpovědět
Verčo máš email v ip ;-)
Odpovědět
Ju Ju ... Vám to utíká do svatby už mnohem mnohem rychleji, viď? Na jednu stranu závidím, na druhou ne - protože ještě nemám vše zařízené |-|
Odpovědět
Jo, já věřím, že to jsou ony, jen se potvrdilo, že realita je jiná, než fotky s modelkama :)))
Odpovědět
To bylo pro Verču :)
Odpovědět
Myslíš Niki ty Paisley nebo Elouise?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?