Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
OK, ve tři:-) a kde? trefíš k radnici, nebo si tě máme vyzvednout na Benešáku?
Odpovědět
To je tam, kde je Prior?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty víš kde je Prior?jestli ano, tak počkej před ním, ptž ten Merkur je přímo vedle Prioru.
Odpovědět
Dobře :-) Buď přijedu vlakem, nebo když Jirka nebude mít práci, tak mě odveze :-) Ale k Prioru trefím i sama :-p Tak zatím pá a zítra v 15°° se budu hlásit na stanovišti x-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, zítra ve tři u Prioru. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, kez bych taky mohla prijet a vsechno probrat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evičko to je škoda:-( Jinak ostatní holky doufám,že se také přidáte!
Odpovědět
milunkac: Všimla jsem si, že ses zmínila, že máš zálusk na Premiéry. Snad si pro ně nejdeš do Delty a nemáš velikost 36. Zkoušela jsem si je, byly fakt moc pěkný - zepředu.... Nechápu, jak to někdo může udělat, ale úplně jsem se zděsila, když jsem je viděla zezadu. Patrně to byly původně 38, které na někoho zmenšovali. Místo toho, aby udělali záševky třeba naboku, tak udělali obrovské, naprosto otřesné zášivky na obou stranách v polovině zad!!!! A to my paní říkali, že speciálně kvůli těm Premiérům tam jezdí i nevěsty z Prahy. Fakt nechápu, protože tu hrůzu nezakryje ani závoj...
Odpovědět
A propos dámy... Kdysi jsem našla na netu, že někde snad u Oseku je obchůdek, který se specializuje na prodej svatebních dekorací. Nevíte o tom něco?
Odpovědět
Ahoj holky, zítra se mnou počítejte. Dáme si nějaké poznávací znamení? Jako třeba růži v zubech nebo tak něco? :D Kdybych se opozdila, nechcete mi některá napsat do IP vaše tel. číslo?
Odpovědět
Profilova fotka
Milu máš v IP mé tel.číslo, jinak jak vypadám víš:-)
Odpovědět
Ahoj!! ty bláho vy jste toho dneska napovídaly.. :-D Zuzko, moooc díky za popis trasy!!! ;-) Míšo, já nejsem z Řetenic, ale nevadí ;-) koukám, že chystáte srazík, zítra nemůžu.. :-( jedeme k babičce.. K tomu opálení.. na solárko nemůžu a nástřiku nevěřím :-D , ale příští týden letíme na dovču vrátíme se 14. to je 10 dní před svatbou tak snad budu aspon trochu opálená nevěsta.. ;-) Verčo, kdy si jdeš vybírat šaty, taky jdu v týdnu do Bellezy.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Šári to je škoda:-( no vidíš, a já myslela že jsi z Řetenic:-( =-)
Odpovědět
nee, já bydlím nahoře na šanově ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-N tak promiň:-( co mimi?
Odpovědět
nic se neděje :-) mimí se má krásně a začíná se pěkne roztahovat :-) a co vy už se snažíte?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne. Na svatebku jedeme až na začátku září, tak asi tam začneme:-)nechci sv.cestu někde prozvracet :-N
Odpovědět
tak to jo!! :-D a kam se chystáte, do tý Paříže?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, na Kanáry, ostrov Gran Canaria. Tak bych nerada, aby mi tam bylo někde špatně:-( ale myslím si, že stejně nevydržíme tak dlouho čekat:-( a kam se jedete opalovat vy?myslím na tu předsvatebku?
Odpovědět
Kanáry znějí krásně!! :-) a blbě bývá většinou jen na začátku, takže kdyby se vám to povedlo dřív v září už Ti bude dobře.!!! ;-) my se chystáme do Egypta, do Hurghady. mooc se těším a už začínám mít cestovní horečku!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to zní taky krásně:-)tam jsme ještě nebyli. Tak si to moc moc užijte!
Odpovědět
Já tam taky ještě nebyla, ale já ještě nebyla na tolika místech.. :-D děkuju!! akorát musim dávat bacha, aby jsem si nějak blbě neopálila ramínka kvůli šatům, to by asi šlak trefil... :-p
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska v 15°° u toho Prioru a nezapomeňte, že se přesouval čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, tak jaky jste to mely? Me dneska dorazili svatebni oznameni, a tak uz se to vsechno zacina tvarovat. Vyfotim a poslu x
Odpovědět
Ahojky :-) Super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, srázek byl super!:-) doufám, že se holky příště přidáte!
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, ja tezko, muzu akorat tyden pred svatbou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je škoda:-(
Odpovědět
Až budeš Evi v ČR, musíš se ozvat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak rikam, tyden pred svatbou, delam to vsechno na dalku a je to pekna makacka, ale ja to miluju ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?