Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj holky ;-) , tak se nám to blíží...oznámení, prstýnky, botičky, výzdobu už také máme. Jen nemohu stále sehnat hezkou mističku na prstýnky, neporadíte kde by se dala koupit? Míšo, můžu se zeptat jak to vyřešíte s hudbou na obřad v Botanické zahradě? My stále nevíme jestli hudbu na obřad ano nebo ne?? Také nevím jak to bude se stolem na podpis a skleničky. Přeji hezký večer :-)
Odpovědět
Ahojky. Já koupila skleněnou mističku v MO v Tescu za 79.- Kč. Dám do ní zelený dekorační písek, prstýnky a živý kvítek :-) Mají na výběr kulatý i hranatý :-) Nevím, jakou máš představu ... Jinak jsem viděla v Botanický na svatbě, že se podepisovali na takovým kameni v zahradě :-) U toho kamene měl oddávají proslov atd .... ale podle mě si tam můžete donést stoleček ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky..... na pozvání michaelllky jsem se na vás přišla podívat.....také plánujeme svatbu na srpen 2010....tak koukám a vybírám.....a ráda si nechám poradit....jsem také z Teplic, ale teď bydlím v Krupce
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, Petulko: na podpis tam slouží ten kámen, skleničky jsem neřešila (zavoláám paní Malé ze zahrady a zeptám se jí, kdyžtak si koupíme svoje:-) ) . Hudbu také nevím, chtěli jsme kvarteto, ale bylo to drahý, cca 10tis za hodinu hraní, tak jsme to vzdali:-( Ale ještě nevím, jak to budeme řešit. Je možný si tam dát cd přehrávač, je tam kabel, anobo to bude úplně bez hubdy, nevím:-( A jak to budete mít s vázdobou v Botanický? budete mít oblouk?
Odpovědět
Míšo a tu výzdobu do Botan. si musíte zařizovat sami, nebo Vám to za peníze vyzdobí?
Odpovědět
Profilova fotka
Sami anebo oni zdarma z toho co jim tam roste, kvete:-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) , kromě laviček pro svatebčany a koberce co nám půjčí botanická mít asi nic jiného nebudeme. Když bude hezké počasí tak bude sama o sobě botanická krásná takže výzdoba ani oblouk potřeba nebude, si myslím x-) . Jen právě nevím, jestli si přinést stolek s CD přehrávačem, vybrat hudbu a poté někoho zaúkolovat, aby nám to tam pouštěl, nebo úplně bez hudby....stále se rozhodujeme :-| Skleničky na šampus už máme na obřad koupené, ale nevím kam je tam postavíme :-N , asi bude nejlepší když se tam půjdeme domluvit :-D Verčo, moc děkuji za tip, mistička na prstýnky už je doma a je kráááásná ;-)
Odpovědět
To je fajn, že jsi Petruš sehnala :-) Hezký večer, páá
Odpovědět
Dobré ráno, není mi dobře :-( Mám kašel a rýmu :-S Snad to brzy ustoupí ..... přeji hezký den, snad už dneškem začíná oteplování a jaro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak co nového? Veru brzo se uzdrav, já taky 14dní zápolila s nosohltanem:-( Jinak se nám (mojí mamce) dnes v noci narodila šťěňátka dalmatinků, je jich 7 :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky, díky. Nového nic, jen zápasím s nemocí :-( To je krásný, a tolik štěňátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu v neděli na schůzku s květinářkou,paní Vidovou tak jsem zvědavá:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem chvilku nenakoukla a ono se vám to tady takhle rozjelo! To je super x-) Míšo, ty dalmatínci musej bejt rozkošný!!! Ale mamka měla asi pernou noc, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko:-) jj, měla. Od jedný do šesti nespala:-) ale jsou krásný! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, gratuluju ke štěňátkům!!! My jsme tohle absolvovali v listopadu. :-D Teď už máme doma jen tu naší maminu. Což bude také mimochodem moje čtyřnohá družička. Takovej VIP svatebčan. ;-)
Odpovědět
Ahojky holky. No my chtěli naší Lilinku taky na obřad ... ale na zámku být nemůže, tak jsme si říkali, že na oslavu jo ... ale necháme jí doma. Je to už babička, 10 let ... a hluk z živé hudby by jí uričtě vadil a byla by nervozní .... Přišly mi balonky a k nim stuhy a vystřelovací svatební konfety - máte s těmito konfetami někdo zkušenost? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, je tu denska někdo?:-) Mě zase včera přišel podvazek, krabičky a košíčky na výslužky atd:-) zítra jdeme za paní vidovou a příští sobotu jdu zkoušet závoj, který mi ušili na míru k šatům:-)
Odpovědět
Ahojky holky :-) Celý víkend ležím :-( furt se mě ta nemoc drží ]-( Tak ať se závoj líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak paní Vidová je vážně perfektní!:-) Sice jsme tam byli skoro dvě hodiny, ale mám vybranou kytku, bude dělat kytku pro svědkyni, maminky, babičku, pět ikeban na stoly, výzdobu v Princi den předem, výzdobu v Botanický a všechnu výzdobu tam po sobě i uklidí, takže se nemusíme vůbec o nic starat. :-D a to nám ještě půjčí boxusy a stojany na kytky včetně květ.výzdoby!:-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak tu máme další pracovní týden .... ale konečně hezké počasí. Koukám, že přípravy jsou opět v plném proudu. V úterý vyrážím do Deichmanna okouknout botky, do Zopasu shlédnout blbůstky do vlasů a ještě do Obi nebo někam, kde seženu ten zelený písek (do misky pod prstýnky). Přeji hezký den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru zelený písek mají u nás v zahradnictví Dvořák ;-)
Odpovědět
Tak díky, pojedu rovnou tam. Musím zítra do TP k doktorovi. To vemu při jednom :-D A jakou kytí svatební si vybrala - růže?
Odpovědět
Profilova fotka
Budu mít bílé orchiee s lehce fialovým středem a v tom budou bílé gladioly a temně fialové frézie:-)
Odpovědět
Tý jo. To zní pěkně. x-) Mně se líbí kaly. Asi půjdu do nich. Snad moc nevoní, oba jsme alergici na kytky, musíme brát prášky ... tak si ve svatební den vemu dvojitou dávku :-p aby mě pak vlastní kytka neporazila ...
Odpovědět
Holky, dělá se kytka svědkům - jako korzáž? A ještě jsem se chtěla zeptat - a teď nevím :-D Jo už ... Míšo, myrty budete mít i na okna do aut? a jak ozdobíte auta ....
Odpovědět
Ahoj holky!! chvilku jsem se tu neukázala nějak není čas... :-N do toho mám hnusnou chřipku a je mi příšerně.. no fuj, ale zase si řikám radši marodit ted než příští měsíc.. nerad bych smrkala u obřadu.. :-D Míšo, máš fotku kytky?? jo to mi připomínám že jsem ještě envyfotila prstýnky.. :-N zítra , slibuju!!! za poslední dny mi příšerně vyrostlo bříško, tak mám vážný obavy o svoje šaty.. :-| příští týden jdu zkoušet tak na mě myslete, vážně nevim jaký bych si jinak vybrala jiný.. :-( už mám konečně domluvenou kosmetičku, tak snad budu nevěsta fešanda!! ;-) Zazulko, díky!! x-) Verčo, my myrty do aut dávat nebudeme, přijde mi to zbytečný, kvůli tý chvilce , protože pak máme zařízený, že nám hosty bude rozvážet řidič jedním autem.. takže zdobíme jen auto nevěsty :-) a mám pocit, že svědkům se dáva taky jen myrta, ale my máme svědkyně, takže a pro ty chci nechat udělattakovu tu kytku na ruku:-)
Odpovědět
Já mám dva svědky právě .... :-) Zjistím v květince :-)
Odpovědět
Ahojky holky. Tak jsem pokoupila v TP ještě nějaký věcičky na výzdobu :-) Už mi je konečně líp x-) Šári, a kdy máš termín porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Šári nemám:-( Jinak myrty taky dávat nebudeme. Verčo: korsáž bude mít u nás i svěděk a svědkyně kytičky, která bude hodně podobná tý mojí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šárí, takže jsi se nakonec domluvila s tou mojí kosmetičkou, jo? Uvidíš, budeš spokojená ;-) Míšo, vůbec se nedivím, že jsi byla s paní Vidovou spokojená, je super! Jdu vám prolézt albíčka x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?