Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
albrabantik: Jůůů, už si vzpomínám, ale už je to dávno viď?:-) Máte také hostinu v Princi?:-)
Odpovědět
Míšo, koláčky budeme objednávat od paní Černé - vaří/peče/smaží ... ... na elektrárně v Ledvicích - tam Jirka pracuje ... Ale určitě bere objednávky běžně i od "nepracujících" na ELE ... ale dovnitř do ELE se nedostaneš ... musela bys jí brnknout a pak se s ní nějak domluvit. Kdybys chtěla číslo, napiš. Dělá klasiku makový, tvarohový, jablečný, povidlový ... peče i rolády, bezé rolády ... Možná, že toho dělá i víc ....
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo na ELE VHS dělá , takže se tam dostanu, už jsem tam několikrát bylase smlouvama:-)a kolik chce za koláčky? a jaký je má? ;-)
Odpovědět
My byli vždycky spokojení, naposledy jsme objednávali koláčky na valentýna 100ks a platili jsme 1,50.-/ks (neříkali jsme jí, jaký chceme ... automaticky sama namíchala tvrarohový/jablečný/makový). Jirka jel pro ně v sobotu ráno, dala jsem je do špajzky pod ručník a v neděli byly dobrý! Já si neuvědomila, že ty VHS tam jsou ... dělaj na tom novým zdroji ....
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, Veru díky za emailík!:-) a inspiraci:-) My teď řešíme další věc a to seznámení rodin:-) :-N
Odpovědět
My rodiny prvně seznámili (vyloženě pořádně, pokud si dobře vzpomínám) na oslavě, když jsem udělala maturitu (r. 2005, toto utíká :-p ), pak se různě potkávali na narozeninách atd .... a intenzivní návštěvy, aby si na sebe zvykli: loni na zásnubách v září, letos na valentýna (předání svatebního oznámení) a plánujeme ještě před svatbou nějakou grilovačku nebo posezení jen tak a pak bude svatba x-) Jirka má tři sourozence + protějšky+děti a babičku+Jirkovo rodiče, je moji rodiče takhle komplet už taky poznali :-) Byla to fuška tolik lidí u nás doma, ale zvládlo se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ;-) já jsem si vybrala Brigitte. Na převlečení budou taky šaty od MS, ale nevím, jak se jmenujou. Jsou růžový ke kolenům. Chceme bílo-růžovou svatbu. Obřad i hostinu máme v divadle. Obřad bude na terase a hostina v Maskaronu. V Princi bude akorát svatební noc. Koláčky jsme objadnali v hotelovce. Už jsme měli doma ochutnávku a dobrý. 8-)Arnoštka
Odpovědět
Čauky, to jsem nevěděla, že si můžeš pronajmout divadlo :-D To máte výhodu tanečního sálu, co? Paní Lendlová mluvila o nevěstě, co chce Briggite :-) tak to jsi ty, super. Ty se mi taky hrozně líbí. Ty Benecia jsou dole ukončený kraječkou, tak když budou hooodně dlouhý, budu muset vybírat jiný :-( Protože se nedají založit ..
Odpovědět
Ahojky holky. Jak pokračují přípravy? Arnoštko, tak jestli to vyjde, máme šaty MS příští týden v TP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jo divadlo se dá pronajmout. Svatby jsou většinou v Maskaronu, protože v tom druhém sále bývá v létě dost dusno. Záleží taky na počtu hostů. Nejsem si jistá, ale myslím si, že od 60 lidí ti pronajmou i terasu. Nám vychází přesně 60 hostů. :-) Na šatičky se mooooc těšim. Jsem zvědavá a těším se, až si je budu moct vyzkoušet. ;-) Koukala jsem na ty Benecia. Jsou super. Líbí se mi ta vlečka a vůbec ten střih. Já ale nemůžu mít výstřih. V sobotu plánuju koupit botky a včera jsem objednala svatební oznámení. Nejraději bych už měla všechno připravený. Obávám se ale, že zmatkům se stejně nevyhneme. ;-) A.
Odpovědět
Hezké čtvrteční ráno. Botky bych koupila až budu mít vybraný šaty, kvůli výšce podpatku a designu ... aby to ladilo .... ikdyž ty boty asi pak moc vidět nejsou, co :-D A plánuješ závojík?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) jj, botky jsem taky zkoušela hned k šatů, a i proto jsem si je koupila hned v salonu:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Zdravím budoucí nevěsty! Jsem tu nová, tak doufám, že mě mezi sebe vezmete. Pro začátek jsem se vás chtěla zeptat, kde budete dělat svatební hostinu, protože ta mi leží v žaludku nejvíc. Máme vybrané dvě restaurace, ale přemýšlíme nad tím, že bychom si pronajali nějaké prostory a hostinu si zorganizovali sami. Ale o žádných prostorách v okolí Teplic nevíme... poraďte něco pro inspiraci... Míla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, závojík neplánuju. Nějak se v tom necejtim. Mám ale ráda dlouhý vlečky. Akorátže u Brigitte zrovna moc dlouhá vlečka není. :-S Jinak jsou super! Do vlasů už jsme koupili korunku. ;-) Milunko, záleží na tom, kolik chcete mít na svatbě lidí. My jsme si původně chtěli na svatbu pronajmout restauraci od Viamontu na Letný (bývalá rozhledna). Je to tam ale pro málo lidí. Navíc tě nebudou chtít pustit na dvůr, který je pod tou restaurací. Bojí se totiž o tu zámeckou dlažbu. Je to tam spíš jen na takové decentní posezení. Ale interier i exterier je kouzelnej! :-D
Odpovědět
Ahoj holky, konečně pátek :-D Co plánujete na volno? Já závoj chci, to prostě k nevěstě patří :-) Nejsem Miluš z TP, neumím poradit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Vítám novou nevěstu! Miluš taky nevím, kde by se dali nějaké prostory pronajmout:-( Verčo se závojem souhlasím:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak na sobotu plánujeme seznámení rodin, takže sem pěkně nervozní :-S :-D
Odpovědět
To dopadne dobře :-) Sem tam nějaký vtípek a bude to OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečně mám botičky! Dnes jsme je koupili v Praze ve Spálený. ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak to je super, dej fotečku do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, dokonce tam měli i ty botky co máš na obrázku ve tvém albu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak máme za sebou seznámení a myslím že dopadlo velice dobře:-) :-D
Odpovědět
Arnoštko, a jaký ceny tam mají??? Míšo, to je super, dělali jste oběd nebo posezení jen tak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Verčo, podívej se na jejich stránky www.strevice.cz, tam jsou u toho i ceny. Koukala jsem ale, že tam není všechno. Některý boty, který jsem si zkoušela na stránkách nemají. :-D Míšo, to je skvělý, že to dobře dopadlo. :-)
Odpovědět
Ahojky, našla jsem je tam :-) Mají i jiný krásný, ale ty ceny :-S Až budu mít vybraný šaty, tak se mrknu ještě v Deichmannovi. V Mostě jsem tam viděla celý bílý střevíčky na "ještě normálním" podpatku a cena 590,- Kč .... Mám od včera kašel, tak piju čaj s medem+citronem .... Hezký den, páá
Odpovědět
Objednala jsem z netu 25x bílé a 25x zelené metalické balonky, vystřelovací svatební konfety :-D ... a to už jsem na výzdobu nechtěla nic kupovat x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš dobrý. My toho na výzdobu potřebujeme ještě docela dost. Ale taky bych to už měla ráda z krku. Jo, ty ceny jsou tedy vysoký! :-( Navíc to je takovej malej krámek. Na internetu jsme si myslele, že to bude větší. Jen se pěkně kurýruj. Ona dělá svoje i ta změna počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem, teď mi volal můj skoromanžílek ;-) a taky říkal, že mu není dobře. Bolí ho v krku a nějak se necejtí.
Odpovědět
Na výzdobu mám: zelenou organzu doprostřed stolu, svícínky na stůl + svíčky, potahy pro nás dva na židle s mašlema, nějaký kamínky, plátky růží .... aranžovací hmoty na ikebany na stůl a teď jsem objednala ty balonky .... víc už objednávat opravdu nebudu ... Potřebuji ještě výzdobu na auta ... pro mě a pro ženicha na auto koupím organzu a nazdobí se do "véčka" .... ostatní auta jen myrtové kolečka s bílou stužkou .... to asi stačí ... A nějakou maličkost na dveře od bytu .... a snad to z výzdoby bude vše :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?