Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
No, tak co se stalo asi víš od zazul ...
Odpovědět
už je to lepší, ale bylo mi fakt děsně mizerně, mám přítele, ale nevim nevim, kam to povede ... uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Yv nic mi neříkala, napsala jsem ti do IP....drž se :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak občas nakouknu a zrovna Yv tady! Yvi, ptala jsem se Tě, jak se máš a odpověděla jsi mě, nemám ve zvyku trobit soukromí ostatních do světa ;-) Hlavně, že teď už je dobře! A nového přítele Ti moc přeju, obzvlášť, jestli by to měl bejt ten pravej ;-) Šári, veliká gratulka k mímkovi x-) Držíme pěsti, ať jste oba v pořádku :-) Ty Míšo, abyste pak stíhali, koukám, že času dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko jj, mám práce až nad hlavu takže svatba jde trošku stranou :-| ale hned po horách chceme jít zařídit prstýnky a oblečení pro mě i Martina... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych se nevdala nikdy, já dala na stranu práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to asi brzo budu muset udělat nebo se z toho zblázním:-( je to děs:-(už se vážně těším na dovolenou. :-p zuzo ještě jednou ti moc děkuju za věcičky na svatbu! ;-) :-)
Odpovědět
Ahojky zazulka : jsi prostě 1 ;-) alespoň vim, že Ti člověk může svěřit tajemství, pokud někdy bude a tohle je jen pro Vás dvě :-) s Miškou No, uvidíme co nový přítel ... Zatím se asi bojim, aby to nedopadlo podobně, ztratila jsem tak nějak důvěru, kterou mám problém najít... Nějak to dopadne, nejsme spolu ještě tak dlouho, takže ani nevím a ani neplánuju budoucnost, nechávám to plynout, a pak to až budu řešit
Odpovědět
Profilova fotka
Yvko máš vzkaz v IP:-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme 12.2. předali rodičům a sourozencům svatební oznámení, udělali jsme menší oslavu a vše se povedlo :-) Už jsou prý snubáky hotový, tak v SO nebo v PO je jdeme vyzvednout :-) Mějte se, pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Veru, oznámko máte úžasný, moc se mi líbí, elegantní, nepřeplácaný, super x-) A pak hned dodej foto prstýnků ;-) Yvko, tak držíme pěsti, aby tenhle byl prostě ten pravej. A důvěra snad dojde, byla by škoda, kdyby to měl bejt ON a pikal za chyby svýho předchůdce... ;-) Miško, nemáš zač prosím Tě, nebylo toho moc, ale aspoň něco :-D Jo a ještě bych Ti mohla půčit ty svícínky, mám jich 20, já svíčky miluju, takže je používám, ale umyla bych Ti je :-D My máme příští týden 200 dní od svatby =-) Strašnej fofr x-)
Odpovědět
Ahojky. Díky Zuzko za pochvalu :-) To to letí .... My máme 170 dní do svatby :-) Prstýnky vyzvedneme asi až v pondělí. Budoucí manžílek je pracovně na ostravsku :-( do soboty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se vrátila z Itálie. Počasí nic moc, ale aspoň jsme si zalyžovali:-) Zuzko já jsem taky na svíčky úplně vysazená:-) Mám je všude:-) ještě uvidím, jestli vůbec budu svíčky dávat na výzdobu, ale děkuji za nabídku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo snubáčky jsou moc hezký!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo nevíš, jestli se musím před zkoušením šatů v Belleze objednat?:-)chystám se tam začátkem března. ;-)
Odpovědět
Ahojky. Tak je asi lepší se domluvit předem, aby na tebe paní měla dost času :-) Já si bloknu pak raději celý den :-D :-D :-p A díky za pochvalu prstýnků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem to nevydržela a šla jsem se dneska do Bellezy objednat osobně a při té příležitosti jsem si vyzkoušela pár šatiček. asi tři prošly do užšího výběru, tak uvidím:-) Veru tys byla i v jiných salonech než v B.?Mají někde jinde lepší výběr? Jinak paní říkala, že v půlce března přijde ještě nová kolekce...
Odpovědět
ahoooj!! hlásím se po pár dnech, je mi ted dost zle a na net moc nechodím .. ale snad už to bude jen lepší a lepší!! Verčo, krásný prstýnky!!! my už taky máme objednáno, do tří týdnů by měly být doma tak jsem na ně zvědavá!! x-) Míšo, hmm Itálie, Ty si teda umíš užívat ;-) Jinak k těm salonům, já byla kromě Bellezy na masaryčce v těch dvou a tam jsem si nevybrala ani jedny... já budu muset co nejdřív na další zkoušku, protože mi začíná nezadržitelně růst pupík.. no snad se do nich budu pořád vejít :-N :-N příští týden jdu domlluvit kytky a dort :) 11¨.3 jdu na zkoušku účesu na to jsem taky zvědavá.. ještě se domluvit s kosmetičkou sehnat boty a máme tak nějak všechno zařízenou.. doufám.... už máme jen 60 dní!!!
Odpovědět
A jak už máš velké bříško? :-D To Vám to pěkně utíká x-) Byla jsem se podívat v Mostě v Deltě, tam mají novou kolekci San Patrick 2010, šaty hezký, ale na modelkách a v katalogu vypadají líp. Paní tam byla milá, ale hned si mě chtěla zapsat 8-) .... Jinak tam mají i jiné šaty, nic mě tam nenadchlo vyloženě. Čekám na své vysněné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Šári tak se drž a ať je brzy líp ;-) Veru a ty máš nějaký objednaný v Belleze nebo taky čekáš na tu novou kolekci? V belezze mi paní říkala, že St.Patric už neberozu, že je prý všude:-( A na Benešáku jste některá z Vás byla?:-)Já se tam chystám asi dneska. Taky hlavně sháním nějaký šatičky pro ségru (svědkyni) a ta chce krátký, ale v B.mají jen dlouhý:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky jsem se byla včera juknout na prstýnky v Krupský v tom hodinářství, ale ty ceny mě docela zarazily:-( CCa 18 a vejš tisíc za pár:-(Byly to Retofy.
Odpovědět
Profilova fotka
Šári tak jsem právě zjistila, že šatičky co máš ty v albumu budu mít asi taky.:-):-) Včera prošly do užšího výběru, tak uvidím, ale tyhle mi pasovaly tak nejlíp:-) Ještě se mi tam líbily jedny béžové s vyšívkou, ale chtěla jsem bílé, takže tahle volba padla:-) A kde jste Šári objednali prstýnky?
Odpovědět
Ahoj, Míšo, jojo taky řikám, e ty šaty jsou prostě úžasný a fakt krásně sedí!! vážně by mě mrzelo kdyby jsem se do nich nevešla.. v krupský jsem taky byla kokat na prstýnky a když jsem viděla ty ceny, tak jsem se rychle otočila a šla pryč.. tolik fakt za ně nedám... jinak jsme to rislkli a prstýnky objednali pře net, máme od Goldexu ;-) a vyjdou na necelých 6tisíc.. ;-) měla jsem původně vybraný úplně jiný, ale ty by vyšly na 11.000 a prostě rozhodla ta cena.. když jsem vzala v úvahu, že ho "skoromuž" možná ani nebude nosit..
Odpovědět
Profilova fotka
No já to nakonec dneska nevydžela a šla sem se juknout ještě do Kleopatry:-) a zrovna dneska jim přišly úplně nový šatičky od sposa toscana:-) paní mě navrtala do barvy Ivory (prý jsem moc tmaý typ na bílou :-N ) a já si je vyzkoušela a byly naprosto úžasný - cena 7tis..ale prý jim ještě budou chodit další, tak nevím:-(6.3.jsem si dala schůzku jak v Bellezze tak v Kleopatře, jdu tam s mamkou a ségrou tak uvidím. Bohužel jsem ty šaty od toscany nenašla na netu, tak nemůžu dát obrázek...tak nevím co s tou mojí vysněnou bílou :-D :-N
Odpovědět
Mám vybraný šaty z loňský kolekce ... nebo nějaký předchozí.... Prstýnky určitě vyjdou levněji v obyč klenotnictví. Páá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, aha Verčo:-)
Odpovědět
Ahojky, ale není zaručené, že mi sednou ... mají dole kraječku, takže nepůjdou založit, když budou hodně dlouhé :-( No, uvidíme ;-) Třeba pak vyberu jiné...
Odpovědět
Profilova fotka
No já pořád nevím, jestli ty Ivory nebo bílé:-( ještě se chci dneska jít juknout na Benešák do salonu Claire
Odpovědět
dobré ráno :) Míšo, přesně proto jsem pak už do dalších salonů nekoukala, protože bych nevěděla, který šaty si vybrat :-D ale přeju at vybereš správně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojyk Šári:-) jj, jsem nerozhodná, váha no :-D a jak ti je?už lépe?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?