Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj Míšo, s tou Paříži zatim nevim, je to v plánu, ale nic k tomu zatim nezařizujeme, budeme to řešit až to bude víc aktuální ;-) ještě ani nevíme kdy přesně :D
Odpovědět
Ahoj holky, tak dorazilo svatební oznámení - je to super, ta stříbrná ražba je krásná :-) Budeme ho dátvat rodičům a příbuzným na svatýho valentýna jako překvápko :-D Furt rodině tvrdíme, že ještě není nic zařízenýho, že je na vše dost času atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Šári ok, mě jen zajímalo na kolik by to vyšlo např.finančně atd:-) Ještě uvažujeme nad Římem, nebo když budou penízky tak nad tím Zakythosem....ale času dost. Stejně na First minute bych to nekupovala, pak ta CK zkrachuje a je to v háji ;-) Veru gratuluju k oznámení!:-) jdu se juknout k Tobě do alba, jestli je tam nemáš vyfocený:-)
Odpovědět
Ahoj holky :) Verčo, a to u vás jako nkdo enví, že bude svatba? :-D Holky chtěla bych sehnat svatební trička s nápisem ženich a nevěsta nebo tak něco, v šatech až do večera určitě nevydržím.. nevíte kde je sehnat nějak levně něco jsem na netu našla, ale 400 kč za jedno se mi dávat nechce když to vezmem jednou na sebe.. díky za každý tip! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Šári,myslím, že jsem je tady viděla na bazárku, ale nevím za kolik....
Odpovědět
Ahojky holky. Oznámko mám v albu, ale není to s našimi údaji ... zatím ;-) Rodiče o svatbě ví, loni v září jsme dělali zásnuby ... ale žádný podrobnosti ... Šárko, takový trička ti udělá jakákoliv reklamka, co dělá potisk - hrníčků, tašek a právě triček. Koupíš si triko - stačí obyč ... a od nich jen ten potisk ... potom potisk různých věcí dělá fotostar ... i s fotečkama ... Hezký večer, páá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Copak je nového? ;-)
Odpovědět
Ahojky, v pátek jsme objednali snubáky :-) v pondělí jsme doladili objednávku, tak už se dělají. A čekám, až do Bellezzy dorazí druhá várka šatečků, abych se mohla vrhnout na zkoušení :-) Jinak mám graf.zpracovný nápoják, svatební menu a raut .... takže pomalu, ale jistě ... se na všem maká. A co vy? Těšíš se Míšo na hory? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo, těšíme se moc:-) Martin teď pilně trénuje každý víkend v Altenberku a jde mu to docela dobře, tak doufám,že to zvládne. Co se týče svatby tak teď nějak nic neřešíme, času je ještě spousta:-) Akorát trošku řešíme tu svatební cestu, ale taky ještě hromada času...ale nejspíš to bude Řím na vlastní pěst :-D A V Belleze mají už kolekci 2010? Já se tam chystám v březnu:-)Mají tam i nějaké společenské šaty? Např.pro svědkyni?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Verčo co se týče šatů tak jsem myslela, že sis je nechala šít , v albumu máš, že putují z Ameriky =-)
Odpovědět
Ahoj :) já dneska byla u doktora a viděla jsem miminko x-) ale dcela mi nafukuju bříško, tak moc doufám, že se budu vejít do šatů :-N Verčo, kde jste si vybrali prstýnky, my je pořád nemáme a čas se krátí.. :-( a můžu se zeptat na kolik vyjdou?? Míšo, jezdíte do altenberku i do bazénu?? my jsme tam skoro každý víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Šári:-) Jééé to to ti závidím, že jsi viděla mimíska x-) :-) mě už zbývají tři prášky HA a končím s ní:-)Tak jsem zvědavá jak mi bude atd. A v kolikátým jsi týdnu? Jinak jezdíme tam i do bazénu, nebo jen na procházky kolem jezer, mám to tam ráda :-) ale teď spíš na ty lyže no, Martin musí trénovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Prstýnky jsme objednali tady v Bílině a vejdeme se do třech tisíc za pár - stříbrný - ty, co jsou v albu. Ty šaty, co mám v albu - Maggie Sottero - tak na ně nemám, stojí cca 50tisíc, takže mi je objednala paní Lendlová v Bellezze na půjčení. V Bellezze je už nová kolekce Jasmine Collection. Maggie Sottero čekají na proclení .... a měla by mít již nové společenské :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha Verčo:-) a já myslela, že se ti už šíjí v Americe =-) Takže když tam půjdu až v březnu,tak to bude tak akorát:-) Jinak my prstýnka zatím moc neřešíme, spíš jen tak pokukujeme. Líbí se nám jedny od L.Rýdla, bílé zlato
Odpovědět
Já ještě furt hubnu ... už mám od května dole 6,5kg .... takže taky nespěchám se šatama, chci ještě dostat něco dolů .... at nejsem obtloustlá nevěsta
Odpovědět
Rýdl má pěkný prstýnky ... to jo ... ale říkala jsem si, nikdy nevíš, co budeš potřebovat - reklamaci, vyleštit atd ... a pak kvůli tomu do Prahy ..... to jsme to objednali tady v Bílině, nechali jsme si je porhodovat - aby vypadaly jako bílé zlato a máme servis v místě bydliště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo ty a obtloustlá? :-N
Odpovědět
Teď už ne ...... ale stejně :-D
Odpovědět
Ahojky :-) tak už se Vám to tu pěkně rozjíždí no , parada!!! :-) Koukám , že už řešíte šaty a prstýnky, jé to jsou hezký starosti, taky bych je brala :-) . Wolfi už to má za pár , ale vy se taky zachvíli dočkáte uvidíte uteče to jako voida :-)
Odpovědět
Verčo, to máš dobrý, že hubneš , já se pomalu, ale jistě nafukuju :-N Míšo, no vidíš už jen tři prášky!! super!!! Zdeni, nestraš, že to mám za pár, tolik věcí neni ještě zařízených, začínám mít z toho deprese :D dala jsem si za úkol vybrat tenhle týden!!!! prstýnky, ale je mi zle a nic jsem neudělala :-N
Odpovědět
A víš Šárko pohlaví miminka? Nevím, v kolikátém týdnu se to pozná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-)
Odpovědět
Ahoj :) Verčo, dodatečně všechno nejlepší k svátku!! :) a pohlaví mimnka zatim nevim, jsem na začátku 7tt a poznat to jde až někdy kolem 16-20tt takže možná na svatbě to vědět budu x-)
Odpovědět
Ahojky, děkuji za přáníčko :-) Aha, já myslela, že to ví i nějak z krve :-p vůbec se v tom nevyznám x-) ... Hezký večer, pááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Veru taky Ti dodatečně přeji vše nej k svátku :-D
Odpovědět
Díky, díky :-) Co nového holky? Já čekám, až mi zavolá paní Lendlová z Bellezzy, že "moje" šaty dorazily a čekám na prstýnky ;-) Jinak zatím nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojyk Verčo, u nás nového co se týče svatby nic:-) vše budeme řešit až na jaře, času dost:-) akorát na šaty se chci jít podívat v březnu. a kolekci 2010 teda v Bellezze už mají kompletní? a co pánské obleky?
Odpovědět
Šaty - kolekce 2010 už tam mají .... pánské obleky taky, ale nevím, zda braly novou pánskou kolekci ... Zítra jedu vyřizovat úřady do TP, tak když zbyde čas, sjedeme se tam mrknout ... Hezký večer, páá
Odpovědět
Ahoj už jsem tu dlouho nebyla ... a hlavně pozdrav pro zazulku a michaelllku
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši ahojky Yv :-D =-) =-) Tedááá, zrovna nedávno jsme se o tobě bavily s Zazulkou:-) Jakpak se máš a co nového?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?