Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
ahoj, já tu jsem , ale za chvilku jdu na návštěvu ke Zdeničce x-) tenhle týden mi mají dorazit botky na svatbu tak jsem zvědavá :) jo chtěla jsem se zeptat kde budete kupovat prstýnky.?
Odpovědět
a moc vám děkuju gratulaci x-)
Odpovědět
Ahojky. Prstýnky koupíme už v únoru tady u nás v Bílině. Penízky na ně jsou, tak nač čekat. Akorát se furt zdražuje ...a zlato má prý podražit ještě víc. V únoru má být ten veletrh svatby v htl Diplomat, prý dávají veletržní slevy, ale to už budou mít určitě zdraženo ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jéé tak Zdeničku moc pozdravuj:-) Jinak my na prstýnky už koukali, líbí se nám jedny od Rýdla, ale ještě uvidíme. Asi stejně nejspíš skončíme v Krupský, tam mají asi největší výběr:-)
Odpovědět
A ten Rýdl bude na tom veletrhu Míšo ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, ale my bohužel jsme v tuto dobu od 16.2 v Itálii....
Odpovědět
A jo, vlastně. Já na to zapomněla.... Už ti Míšo dorazily oznámka? jak vypadají ve skutečnosti? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, dorazily:-) jsou fakt úžasný:-) hezčí než jsme čekali:-)
Odpovědět
Tak to je fajné x-) Já čekám, bude to hotové za dýl ... když musí připravit raznici, pak to přes stříbrnou folii razit ... pak dám vědět :-) Už aktivně řeším toho kameramana ... tak snad se dílo podaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Vy budete Verčo kupovat prstýnky kde?A jakého budete mít kameramana? My zatím o kameramanovi neuvažujeme, snad možná jestli pak zbydou penízky:-)a co svatební cesta holky? Už jste o něčem uvažovaly?
Odpovědět
Prstýnky tady v Bílině, je tu jen jedno klenotnictví :-) Stříbrné a já si tam nechám dát kamínek :-) Pán kameraman není z žádného studia nebo tak, rád natáčí :-) Svatební cesta nebude, vše si platíme sami, takže na to koruny nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
No my ještě uvidíme jak na tom budeme finančně, ale určitě někam pojedeme, ikdyž třeba až v září:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jako kdyby se pak naskytli korunky, nebo jsme dostali něco na darech, tak pak svatebka bude. Ale raději nepočítám s tím, že bysme v neděli po svatbě někam razili .... Pak na podzim někam do teplých krajů by se mi líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my taky asi pojedeme až na podzim. Jsou i lepší ceny:-) ale třeba Paříží na prodloužený víkend bych nepohrdla:-)
Odpovědět
Míšo, jojo my se do Paříže na svatební cestu chystáme , ale protože budu mít pupendo :D tak to asi bude nějaký prodloužený víkend x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šári no já už třeba taky budu mít pupek:-):-) Jinak já v Paříži ještě nebyla, tak by se mi to docela líbilo:-) Přítelovi by se zase líbil Zakythos, ale pobyty tam jsou dost drahý:-( tak uvidíme:-)
Odpovědět
Paříž je kouzelná. V práci nabízíme busem i letecky a máme hezký programy i s průvodcem :-) Vy plánujete po svatbě mimi a my reknostrukci bytu :-) Plastový okna už máme, už chybí udělat jen koupelnu a kuchyň a jídelnu. A pak plánujeme furt cestovat :-)
Odpovědět
Míšo, a už se o mimí snažíte?? ;-)
Odpovědět
Kolik budete na svatbu objednávat sladkýho - koláčků a minizákusků a dortů atd? Já počítám max. 1500 koláčků (už i do výslužek započteno), 250 minizákusků (už i do výslužek započítáno), 1 velký hlavní dort ... Víc bych asi neobjednávala, co myslíte ....
Odpovědět
Verčo, já mám v plánu jeden velký dort kolik mini zákusků nevim, ale maximálně 120 :) a koláčků budu mít kolem 500 a bohatě to bude stačit.. na hostině bude jídla ažaž takže si myslím, že víc potřeba neni.. ;-) ale vy máte zase víc lidí než my... ale myslím, že Ti to stačit bude !!
Odpovědět
Profilova fotka
Šári dobírám poslední platíčko HA, pak se chci pár měsíců vyčistit a na jaře cca duben, květen chceme začít ;-) Veru to jsem ještě vůbec neřešila...
Odpovědět
Míšo, tak držím palce at se pak rychle zadří!! ;-) jo a víš o tom, že údajně se nejlíp otěhotní hned po vysazení HA ;-) to čištění není nutný.. ;-) ale do ničeho Tě nenutím.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No on každý říká bohužel něco jinýho:-(jsem zvědavá, jak tělo vůbec zareaguje po vysazení:-( Pak budeme spolu vozit kočárek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co Zdenička? jak jim to jde se snažením?
Odpovědět
Dobré ráno holky. Co nového? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo, nového zatím nic. To počasí je děsný:-(
Odpovědět
To jo ... už je to dlouhý :-( Už jste oznámko dali rodičům?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, dávat je budeme tak 2měsíce před svatbou :-)
Odpovědět
Ahoj! už mám tý zimy plný zuby!! já chci teplo a sluníčko!!! doufám, že už to brzo skončí, protože za 3 měsíce se vdávám a venku je doba ledová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Šári, no mě už to taky štve:-( je to děs, kdyby aspoň nefoukalo a nesněžilo:-( Šárko prosim tě, kam jedete do tý Paříže? Nebo alespoň přes jakou cestovku? My jsme si s Martinem říkali, že bysme to možná zkusili, ale nechceme poznávačku - takový to klasický honění:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?