Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj holky v novém roce. Jak se máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Verčo zítra držím palečky a ozvi se jak jsi dopadla s termínem!:-) ;-)
Odpovědět
Ahoj!! taky zdravíím v Novém roce!! už zase enchodím do práce, takže mám mnohem víc času!! :) příští týden jdu zařídit kytky a šaty :) trochu mě děsí , že už za 4 měsíce se vdávám a moc toho ještě nemám.. a to to uteče jako voda :-D :-N a hledám dobrou kosmetičku, takže tipy a rady vítám!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, nic si z toho nedělej, já taky byla pořád v práci, ale zas mám dneska oproti ostatním výhodu, že nemám takový haldy na stole :-D Jů a vás už to letos všechno čeká x-) Wolfi, já Ti můžu dát tip na tu svojí, o jiný dobrý nevím, nemám vyzkoušeno ;-)
Odpovědět
Dobré ráno :) dneska půjdu kouknout na prstýnky :) Zazulko, jojo trochu mě to děsí, ale už se moc těším :-D dneska se mi o svatbě zdálo :-D už bylo po obřadu a já si vzpoměla, že nemám fotografa :-D za kosmetičku bych byla vděčná x-) krásný den všem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé a kam jdeš juknout na prstýnky? Na to jsem se těšila nejvíc a pak jsem z toho měla nejvíc nervy :-D Konktakt v IP ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak termín svatby v Libochovicích máme zaplacený (2400,- pronájem sálu, 1000,- poplatek, že nejsme z LIBO a není to místo stanovené městem či co...) V ceně máme přípitek, úklid, DPH .... Můžeme mít svého fotografa, focení ještě v dalších místnostech zámku. Oproti Duchcovu tedy fakt rozdíl. Je to tedy 7.8.2010 ve 12,30. Je to poslední čas oddání, chtěla jsem až po 13.hodině, ale i tak jsem ráda. Náš termín 24.7. vůbec neoddávají. Zaskočilo mě, že nemůžu mít příjmení Veronika Zelenka Dešková, šlo by Zelenková Dešková, jenže to nechci. Jak je možný, že manželky celebrit se jmenujou "Konvalinka", "Eliáš" - jejich manželé nejsou cizinci ... Dostala jsem v LIBO nějakou brožuru, že musí jít o cizince atd. Nevíte o tom něco? Prozatím jsem tedy vyplnila do formulářů Zelenka x Zelenková ... Jinak rodičům zatím termín mlžíme, oficálně ho budou vědět až na oznámení. Oznámení jsem si vytvořila v Corelu sama, tak budu shánět levnou tiskárnu. Jinak asi pro rodinu nechám udělat klasický "dražší". Co vy - jak jste to pořešily? Prstýnky se mi líbilo od MOON (zprostředkovává paní Lendlová v salonu Bellezza) ze stříbra. Já bych chtěla s kamínkem. Vychází pár 4-6 tisíc. Šaty dorazí do Bellezzy během ledna, tak se už těším. Wolfi, to to utíká co? Dej pak vědět, co si zařídila a kde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Verčo moc gratuluju ještě jednou k termínku:-) S tím jménem to teda taky nechápu:-/ Já si moc dobře nedokážu představit ty zmatky v ten den D:-):-) Ptž tam kam půjdu na účes,tak tam zase není kosmetika, takže to buď vyřeším tou kámoškou, nebo fakt nevím...:-(Ideální by bylo aby mě v rámci úspory času namalovali a udělali vlasy na jednom místě... Verčo na oznámka jsem už taky trošku koukala, ale ty co se mi líbí, jsou docela drahý:-( 40kč za jedno se mi dávat nechce:-(
Odpovědět
Ty oznámka jsou docela pálka, tak jsem myslela, že bych jich 20ks nechala udělala a zbytek vlastní výroba nebo levné z internetu (kyoprint.cz) - tady mají i hodně levný, o kterých uvažuju já. Mají styl jedné karty - buď naležato nebo na výšku, cca 10cm x 20cm, a jeden kus vychází do 15,-kč i s obálkou. Mrkni na to. Já si vzala od Zuzky kontakt na kosmetičku, ale o kadeřnici nemám páru :-.
Odpovědět
A děkuji za gratulaci! :-)
Odpovědět
Ahojky budoucí nevěstinky :-) , tak se Vám to všem už pěkně blíží :-) , no závidím Vám to moc to jo!!! Ale my už jsem si se Zazulkou tu krásu užily tak jen hezky vzpomínáme. :-) a už máte některá vybraný šatinky? :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Mohly bysme udělat ten srazík .... To je najednou sněhu, co? Zdeni, šatečky pro mě dorazí až koncem ledna, musím ještě čekat a čekat a čekat. Tak snad se dočkám :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Zdeni já ještě po šatech vůbec nekoukala, pořád si říkám času dost, juknout se po nich chci až tak v březnu... Verčo já jsem taky pro s tím srazíkem. třeba o víkendu bych mohla, pátek nebo sobota:-) v týdnu se asi moc nechtám:-(mám moc práce a navíc jsem musela začít chodit na 14-ti denní rehabilitaci:-(Blokla jsem si krční páteř:-(
Odpovědět
Ahojky. Já v týdnu taky nemůžu, pracuju denně do 17 hodin ... tak dejte vědět :-) Míšo, ta krční páteř je naprdlačku ... Jirka s tím má věčně problémy ... Holky již vdané, ale i nevdané :-) můžete poradit s kameramanem na svatbu? Našla jsem na netu firmu Provist z Žatce, pak Video-Brk z Mostu a z Jirkova Repros. Pokud máte některá z vás kontakt na někoho, kdo to s kamerou umí atd ... pošlete mi prosím do IP kontakt, budu moc ráda. Přemýšlím pouze o natočení obřadu, ale kdyby byla dobrá cena, nechala bych si natočit půl dne - odjezd, obřad, oběd, rozkrojení dortíku a taneček ... Tak zatím pááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo mě by se hodil třeba pátek, nebo sobota, tak navrhni a domluvíme se ;-)
Odpovědět
Raději bych v sobotu, v pátek jde Jirka na pívo a to by mě nemohl autem vyzvednout ... nechci pak za tmy jít přes celý TP a Bí a vlakem sama ... Udej místo a čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, mě je to jedno jestli půjdeme třeba odpoledne nebo až na večer?:-) já jsem stejně sama doma skoro celý víkend:-(
Odpovědět
Tak můžeme klidně odpoledne, kolem 14. hodiny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě musím vyběhat psa, aby pak doma sám nezlobil:-) tak třeba v půl třetí zase tam jak jsme byly domluvený minule,:-)
Odpovědět
Nebo jestli je možný v restauraci Černá Kočka .... v Kollárově ulici? Kdybych náhodou jela vlakem mám to blíž ... :-) Půl třetí je OK
Odpovědět
Profilova fotka
OK, těším se:-) vpůl třetí před Černou Kočkou. Snad se holky přidají ;-) byla bych ráda.
Odpovědět
Potvrzuji Míšo. Holky, koukejte taky přijít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny:-)
Odpovědět
Ahojky všem, jak máte?
Odpovědět
ahoj holky!! jsem pořád s Adélkou a na net nějak nemám čas ani moc chut :) a taky ted nějak víc řeším úplně jiný věci než je svatba x-) :-D :-N ale příští týden se do těch příprtav pomalu pustím.. duben tu bude co nevidět :-D Zuzko, moc díky za číslo na kosmetičku, ještě jsem ji nevolala ale mám to v plánu, taky příští týden ;-) koukám, že se chystá srazík, víkend se nechytám radši by jsem v týdnu.. :(
Odpovědět
Dobré ráno :-) :-) Tak už definitivně vybírám sv.oznámení, vybrali jsme 2 pěkný, ale myslím, že se na to nebude vejít moje křestní jméno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Šári a copak řešíš tajnůstkářko?:-) :-) ;-) Verčo sobota platí, máš oiznámka v albu?
Odpovědět
Ahoj, Verčo, proč by se Ti tam nemělo vejít jméno?? Míšo, snažíme se o mimčo a mám toho plnou hlavu.. :-D x-) holky nechtěly by jste se sejít už v pátek??
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si to myslela Šári:-):-) tak to moc držím pěsti ať to vyjde co nejdřív:-) my se taky už chceme po horách začít snažit, ikdyž já bych nejradši začala už hned:-(ale zase se nechci vdávat nějak hodně těhotná:-) Klíďo já můžu i v pátek!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak se sejdeme v pátek (teda jestli to Verče vyhovuje) třeba navečer někde ve městě? anebo u nás v Řetenicích ve Sklípku? ale to by zase měla Veru daleko na vlak...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?