Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, je tu někdo?:-)
Odpovědět
Ahojky všem. Te´d tu jsem :-)
Odpovědět
Ahoj, já jsem tu taky :) tak máme domluvenou restauraci :) :) a zbytek budu řešit vážně až příští rok!! poNovým roce budu bez práce, takže si zase budu plně užívat mateřský a bude na všechno víc času ... :) tak co ten srazík holky? koukám, že to tady ted moc nežije..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Šári a jakou restauraci máte zamluvenou?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak co se týče srázku, tak jsem tu psala, aby jste navrhly nějaký termínek a nic:-(
Odpovědět
máte ty městský sály ;-) a ten srazík, tenhle týden to nestíhám ani náhodu má toho moc a příští týden vůbec netuším.. :( mám takový pocit, že se sejdeme asi až příští rok..
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak to necháme až na příští rok:-) Plánujete někam svatební cestu?:-) Verčo a jak to nakonec dopadlo s tou Baladovou?:-)
Odpovědět
:) no svatební cestu, já s ní nějak nepočítala, ale včera jsem se o tom bavili jestli někam pojedeme a spíš to pojmem jako normální dovolenou jako každý rok :) žádná speciální cesta nebude.. co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
a kam?:-) No my podle peněz jak zbydou, asi nějakou last minute:-) Jedeme ted do tý Itálie, tak uvidíme, kolik zbyde financí:-) ale asi až někdy na podzim...
Odpovědět
ahoooj!! koukám, že tu ani noha!! to je ale zima co?!! jdu vám jen napsat, že máme doma svatební oznámení a je nááádherný!!! x-) x-) x-) už se těším až ho nadělím rodičům pod stromeček!! x-) tak já zase letím!! ahoj a hezkou sobotu všem!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Přeji Vám všem krásné vánoční svátky, bohatého Ježíška a šťatsný rok2010:-) Šári gratuluju k oznámením!:-)
Odpovědět
Ahojky holky. Všem přeji příjemně prožité vánoční svátky a v novém roce mnoho zdravíčka, a ať nám vše vyjde svatbička! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky!! :) jdu vám taky popřát krásné Vánoční svátky a hodně štěstí do Nového roku!!! :-)
Odpovědět
Ahoj holky, i já se chci připojit k přání šťastné a veselé Vánoce. Do Nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky a těm co plánují svatbu ať vyjde jen tak jak si přejí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jaké byly Vánoce?
Odpovědět
Ahojky, zdravím všechny :-) Vánoce super, jako vždycky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo:-)
Odpovědět
x-) ahojky :-) Už očima tlačím dny v kalendáři, aby bylo 4.1., abych mohla zavolat do LIBO na matriku :-)
Odpovědět
V úterý bych mohla zajet k tobě do TP, že bysme šly na to kafčo. Tak byste se holky mohly taky přidat ..... ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo v út budu asi doppoldne v práci, ale odpoledne bych ráda zašla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, je tu někdo? já zase trčím v práci:-/
Odpovědět
ahoj Míšo, já tu jsem :) jaký byly Vánoce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já tu taky jsem :-) Nějak vám to tady docela vázne, co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já trčím v práci a je tu děsná zima:-( Vánoce byly super , ale náročný co se rodinných návštěv týče:-) co Vy? jj Zazulko, nikdo sem nechodí:-/
Odpovědět
u nás Vánoce taky parádní. ale je fakt , že ty vánoční návštěvy jsou někdy dooost vyčerpávající... Ahoj Zazulko :) jak se líbily dárky?? ;-) a co se váznutí diskuse týká.. no přes svátky nebyl čas, spousta práce a do svatby relativně daleko :-D ale řekla bych, že po Novým roce to tu zase ožije :) sháním někoho do mě v den svatby kráásně namaluje!! nevíte o někom šikovným?????
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, proč máte zimu? Nemůžete si zatopit? Šetřite? :-) No, návštěvy bez komentáře, nás sedí 11 jen u stolu, takže blááázinec :-p Ještěže už je to za námi... S dárkama spokojenost x-) Já taky právě myslím, že se to tady po novým roce rozjede ;-) Mě líčila moje kosmetička ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem tu na skok. Já snad ještě furt trávím bramborový salát, jak mi je z těch svátků "těžko" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko no netopí, šetří:-)máme celozávodní dovču, tak stáhli topení:-(ale já tam být musím, mám zakázky.:-( Šárko mě asi bude líčit kámoška, ale ještě stále váhám....
Odpovědět
hmm já na kosmetice ještě nikdy nebyla :-N takže nevim, nevim kdo mě nalíčí, ráda bych někoho kdo to opravdu umí a někdo známej má vyzkoušeno :D Míšo, to je pech, že musíš být v práci když máte celozávodní dovču..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, pořádně si užijte Silvestra:-) a všem přeji ještě jednou šťatsný nový rok!:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?