Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proč? Já doufám, že půjde i Zuzka:-) a myslím že Šárka tě taky ráda uvidí ;-)
Odpovědět
Ahoj!! Zdeni co bláznííš?? koukej taky přijít!!! ;-) Míšo, blahopřeju k datumu a místu!!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc:-) Jojo, Zdeni opravdu nám to nevadí ;-) tak nadhoďte nějaký termíny:-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Míšo, gratuluji k termínu a místu ;-) a nemáš za co děkovat,neopičíš, jen jsme měli stejný názor na obřadní síň :-D . Asi jsme měli jinou paní matrikářku, byla nepříjemná :-S a nic nám nerozmlouvala. Také bych si to vymluvit nenechala, určitě budeme mít krásně a vše vyjde, s jinou variantou ani nepočítáme že :-D ?? Do botanické zahrady stačí napsat email po tom co máš oficiální termín z matriky a zamluvit si tam obřad, nebo zajít osobně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, petulo děkuji:-) Do bo tanický jdeme v pondělí:-)
Odpovědět
Míšo, v pondělí je botanická zavřená, každé pondělí mají sanitární den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Paní mi sama tenhle termín ale navrhla :-N =-) tak snad tam bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jůůů, Míšo, gratuluju k termínku!!! V botance to bude určitě zážitek! A na hostinu platí pořád Prince?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzko, děkuju :-D jsem ráda, že máme aspoň už tohle:-) Jojo, chtěli bychom to mít v Princi, ale zatím jsme tam ještě nebyli. Musíme se tam jít domluvit, aby nám to někdo nevyfoukl:-)
Odpovědět
Ahojky holčiny, moc děkuju jste hodný! Když vyjde čas, tak rada příjdu :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Přeji všem krásný víkend a tato neděle je první adventní. Nezapomeňte zapálit první svíci na věnci .... Mějte se. Páček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, je tu někdo?:-) Tak dneska jsme v Botanický domluvit podrobnosti a Petulko máš pravdu, paní je opravdu moc příjemná:-) Taky jsme dneska konečně zajistili hory, takže se už moc těším na naší poslední svobodnou dovču :-D :-D Verčo díky moc za přání :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Koukám, že nám to tady nějak vázne ;-( To tu nikdo není?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jo x-)
Odpovědět
ahoj já jsem tu taky, jen nějak nestíhám.. to víte, cukroví, úklid, práce. Adélka, skoromuž a tak :d no je toho moc!! za 23 dní chodí Ježíšek!! :) jinak na svatbu zatim nějak nemylsím a neplánuju.. příští týden pořeším akorát oznámení a zbytek budu zařizovat až po novým roce.. ;-) jen místo na hostinu chci zařídit do konce roku..
Odpovědět
Profilova fotka
Já dneska zařídila napevno toho Prince , pan Kučera byl perfektní, ochotný :-) Akorát nevím jakou tu kapelu. Zbytek budu řešit až na jaře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, vem ty Duo Mane, vždyť víš, jak hrajou. S nima neprohloupíš ;-)
Odpovědět
ahoj!! holky normáně jsem díky vám začala uvažovat taky o kapele :-D kde je jám hledat?? :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:--) Zuzko vím jak hrajou, to jo, ale představovali jsme si něco jinýho. Ale stejně už nejsou na náš termín volný... Budeme mít asi DJ. Šári tady moc kapel v okolí bohužel není:-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj a hezkou adventní neděli přeji :) koukám, že nás tu někdo hlídá... jsem netušila , že admini šmírují každou diskusi a mažou příspěvky.. to mají docela hoňku co, to uhlídat?!! ]-( :-D Míšo, jsme líná hledat :-N nemáš nějaký odkaz kde bych si je mohla prohlídnout.. třeba do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk holky:-) Zuzko a představovala by sis spíš DJ nebo kapelu?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Šárko :-D
Odpovědět
Ahoj, Míšo já bych se radši pokoukla po ěnjaký kapele ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Jsem tu po delší době. Tak jsem volala do LIBOCHOVIC, zda mi nemůžou termíny 2010 prozradit a nemůžou. Mám počkat do 4.1. ... Takže máme s Jirkou vybraný 31.7. ... ale zda bude zrovna tento k dispozici, nevíme :-. Jiný termín ani nechci :-) tak pevně věřím, že se povede. Já si zarezervovala skupinu Duo Mane. Teď lovíme FOTO ... Koukala jsem na svatební oznámení, měla jsem vcelku vybráno, 1ks s tiskem stál 30,- kč a teď jsem objevila jednoduché karty 10x15cm velikostně za 12,50.-Kč s tiskem i obálkou ... Tak přemýšlím o levnější variantě, protože to každý pak schová do šuplíku či krabice ... Začala jsem dělat ty vývazky a nějak se mi nelíbily celkově. Tak teď sháním jiný odstín a šířků stužky, aby to bylo "vončo". Kdybyste měla některá tipy na to svatební oznámení - třeba hezké provedení a super cena, dejte mi vědět .... pá Verča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Šári tak na žádnou kapelu tip nemám:-( my budeme mít asi toho DJ... Ahojky Verčo, jsem ráda, že jsi se po dlouhé době ozvala ;-) Po oznámeních jsem ještě vůbec nepátrala:-( Jinak držim palce aby ten Váš vysněný termín vyhlásili:-):-)
Odpovědět
A jak jste naplánovaly ten srazík? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) No srazík jsme zatím nějak nenaplánovaly, ale navrhuji třeba termín: 18.12.:-) Ale klidně navrhněte i něco Vy:-) JInak už máme hudbu na svatbu:-) DJ Boryho :-D
Odpovědět
Ahojky. Tobě se to Míšo vše rýsuje .... termín, obřad, hudba, restaurace ... já tiše závidím ;-) Už aby bylo 4.1. :-D Mně osobně by to vyhovovalo třeba tuto sobotu ....kdybyste se chtěli sejít. Dejte vědět. Příští týden bych to nějak vykoumala. Zatím pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Verčo Tobě se taky bude rýsovat, počkej za chvíli Vám vyhlásí termín, uteče to jako voda, uvidíš ;-) V sobotu bohužel nemůžu:-( Ale samozřejmě toho 18.12 byl jen návrh,takže sem s dalšíma termínkama:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?