Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
kuk, koukám, že tu moc živo neni.. v práci je ted trochu honička, domů chodim utahaná a Adélka je malej ďáblík, takže mám o zábavu postaráno :D dneska jsem chvilku na netu okukovala šaty.. jé jak já bych vybírala... a pořád taky řeším jak bude vypadat oznámení a to je asi tak všechno, jinak zatim neplánuju ani moc neřešim času dost!! :D
Odpovědět
holky kde se všechny touláte???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Šárko,já mám teď v práci strašnou honičku, furt někde jezdim, atd:-( je to děs:-( Jakpak se máte holky a co nového v přípravách? Šári už se nám blíží vypsání termínů viď?:-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Začnu šít vývazky ...mám vzor hotový ... akorát nevím,kolik jich udělat ... jestli stačí plánovaný počet pozvaných hostů, či více ... poraďte ...¨papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Verčo:-) a jaký budete mít vývazky?já bych asi udělala o pár více, protože pak někoho ještě třeba dopozvete a budou se hodit:-)
Odpovědět
ahoj! jojo na vypsání termínu už se nemůžu dočkat, chci už to oznámení!!! :) Verčo, vývyzky vůbec netušim, asi víc ne mín ;-) ale já je asi dělat nebudu a nechám si je udělat od někoho trpělivějšího :-D :-N Míšo myslíš, že 24. už by to na tý matrice šlo??
Odpovědět
Profilova fotka
Šári nevím, zkusíme to:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) koukám, že netrpělivě čekáte na vypsání termínů, držím palce, aby byly co nejdřív a měly jste své vysněné datum stopro zamluvené ;-) Chci se zeptat ohledně kosmetiky, chodíte někam? Já nemám zkušenost a chtěla bych ohledně líčení na focení, poradíte? Verčo: určitě bych udělala nějaké navíc ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem psala na matriku a pani matrikářka mi právě odepsala, že termíny budou vypsány až začátkem příštího měsíce.. 8-( začínám mít obavy, že to ounámení do vánoc nestihnu.. musim běžet do práce, zartim ahoj
Odpovědět
Ahoj holky, to jsem moc ráda, že jsem tu našla někoho z Teplic plánující také svatbu 2010. I my jsme se byli ptát na matrice na termíny svateb a jen čekáme na konec listopadu a koukám a čtu ve vašich příspěvcích, že se termíny posunuly na prosinec :-(. Chtěli jsme 1.května, jenže prý asi termín nebude, takže 24.4.2010. Hostinu plánujeme v Dubí v Kolibě. Jinak kromě plánování v hlavě zatím nic nedomlouváme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, zdravím Vás po delší době:-) Šári mě tenkrát napsala, že poslední týden v listopadu se mám zeptat. Tak uvidíme no:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak tu vítám novou nevěstu:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj!! Petulko, vítej!! jakto, že 1.5. nebude, nestraš mě!!!! ?? =-)
Odpovědět
Míšo, mám pocit, že dřív jak první týden v prosinci to nemá cenu :( i když nechápu co je na tom tak težkýho vzít kalendář a napsat nás tam :-D by mě vážně kleplo, kdyby toho 1. neoddávali ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, v říjnu jsme se byli ptát na matrice na termíny svateb a v květnu se prý vyhlašuje většinou jen jeden termín a to až ke konci května z důvodu pověry... :-| V Krupce na Hrádku se prý neoddává celý květen. Proto jsme vymýšleli náhradní termín. Nevíte jak je to s oddáváním v botanické zahradě?? Jinak moc děkuji za přivítání :-D .
Odpovědět
Petulko, Ty mě vážně děsíš!!! :-( to jako, protože oni jsou na matrice pověrčivý tak nás 1. neoddají?! 8-( jsem ta ted psala tak uvidíme co paní napíše!! :( JInak s botanickou neporadím.. nevim ani neznám nikoho kdo tam svatbu měl.
Odpovědět
Mě to také mrzí, ale tak nám to paní na matrice opravdu řekla. Také bychom na pověru nedali a vzali se 1.května.. :-D Bydlíme blízko botanické a to místo se mi opravdu moc líbí, souhlasím s tím, že obřadní síň v Zámecké zahradě je tak nějak ještě "komunistická" tak hledám nějaké hezčí místečko. Vůbec jsem nevěděla, že těch místností kde se tam oddává je víc =-)
Odpovědět
tak mi právě odepsali a je to tak :( mám smůlu ;-( prý v květnu jedině 15. ...
Odpovědět
Tak to je opravdu škoda :-( :-( :-( Vyhlášené termíny tedy budou opravdu až začátkem prosince?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nastávající nevěsty..... koukám,že máme stejný problém s termínem svatby...s přítelem by jsme chtěli 3.7.2010 ,ale také musíme čekat na rozhodnutí termínů....tak snad nám to vyjde a nebudeme muset rušit zamluvené místo. přeji Vám krásný zbytek dne Martina
Odpovědět
jojo až začátkem prosince!! no hned první týden v prosinci tam naklušu, já fakt nemůžu dýl čekat!! :-| snad už to budou mít připravený!! a budeme se muset doma poradit co s tím datumem :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se ukazuju po delší době :-N Jůů, s těma termínama je to teda škoda, že vám nevyjde toho 1.5. :-( Taky mě zaráží, že jsou takhle zkostnatělý a člověk se nemůže vzít v termín, který se mu líbí nebo pro něj něco znamená... My jsme se chtěli brát 1.8. a nakonec tam neoddávali, takže jsme to taky museli posouvat :-S Jů a vidím, že Petulka bude mít hostinu v Kolibě :-) Dobrá volba :-D
Odpovědět
AHOJ!! Holky mám oficálně potrvzený datum na matrice!! takže šup na úřady už mají termíny!! mám je vypsané kdo chce pošlu email 8-)
Odpovědět
Ahoj, také jsme dnes byli na matrice pro termíny a už máme vybráno :-D Zuzko, mohu se zeptat kolik jste měli hostů a na kolik vás vyšla hostina na Kolibě, pokud to není tajné?? ;-)
Odpovědět
Petulko, tak to jsme se tam dneska minuly :) gratuluju k termínu, v kolik hodin to máte?
Odpovědět
Jo jo asi minuli :-D Od začátku jsme chtěli 1.května, potom jsme se tedy rozhodli pro 24.dubna no a nakonec to bude 15.května :-D . Chtěli bychom až kolem 12hod, v kolik to budete mít vy? Už víte kde bude hostina?
Odpovědět
petulko, my chtěli taky 1. května, když jsme zjistili, že to nejde tak jsme se rozhodlli pro 15. května a nakonec to bude 24. dubna :D budeme to mít přesně ve 12 :) a oslavu nevim, ale nejspíš v městských sálech..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, je tu někdo?:-) My si jdeme termín zajistit ve středu,tak snad nám vyjde to naše datum:-):-)
Odpovědět
Ahoj holky, byli jsme okouknou výběr prstýnků, chtěli bychom chir.ocel a nikde nic... :-( Jinak hostinu už máme zajištěnou a tip na živou hudbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky petulko:-) a kde budete mít hostinu a jaý je tip na hudbu?:-)my budeme mít hostinu asi v Princi, ale hudbu zatím nevíme.:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?