Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
1
68
69
Ahojky. My ještě svatbou žijeme dál x-) Furt čerpáme ze zážitků a gratulací a foteček atd. Vždyť máte pejska Hugoouška ;-)
Odpovědět
Veru, vy to máte ještě čerstvé. Zkusíme si popovídat v září :)))) No mě líbánky doslova zatlačily zážitky ze svatby do pozadí, takže svatbou už nežiju :)
Odpovědět
Nám se to hezky prolíná a na líbánkách jsme o svatbě furt klábosili a Laduška nám posílala fotečky .....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Verčo nádherný fotečky, už se taky těším až odfrčíme:-) Jinak nám se žije báječně, na svatbu si často vzpomeneme, o víkendu jdeme na svatbu Milušku, tak jsem zvědavá:-) A smysl života? ten taky máme x-) x-)
Odpovědět
Miluška už odpočítává hodiny. Kde nakonec bude mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
V Princi:-)
Odpovědět
Ahojky vdané mladé paní :-) Jak se máte, nějaký novinky???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... mam vazny problem... mame svatbu 16,10 na hrade v Krupce, ale vybouchl nam oddavajici a jinaho nemuzu sehnat. na oznameni uz mame vytiskle, ze budeme oddani prave na tomto miste....
Odpovědět
Ahoj Leylo, o jedné možnosti bych věděla. Jestli je to stále aktuální, napiš mi do IP tvoje telefonní číslo. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veru... bohuzel nevim jak to tam napsat.... ale tady ti ho posilam...736706624 posli mi sms a ja ti zavolam ju... jsi zlato. Dekuji
Odpovědět
verča: Novinky? Ále ani ne....
Odpovědět
Ahoj Niki. U nás zatím taky ne ... Lada nám tento týden přiveze fotečky z dofocení :-D A pomalu a jistě se chystáme na rekonstrukci bytu .... Jinak vše plyne stejně hezky jako před svatbou.
Odpovědět
Článek se načítá
Verča: dívala jsem se - hezký. Jste si to zopakovali se vším všudy, viď? Moje družička taky kontaktovala Ladu. Líbili se jí naše fotky a tak se od ní chce nechat nafotit.
Odpovědět
Když jsme odcházeli ze salonu od paní Katky, kde mě česala/líčila/oblékala, tak šel kolem Jirky na chodníku náš pan oddávající, takže opravdu se vším všudy ;-)
Odpovědět
Verča: tak to je fakt vtipný :)
Odpovědět
Ahojky holky.Našla jsem tuto stránku o svatbách.Plánujeme svatbu s přítelem příští rok v létě.Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s restauracemi v Teplicích a okolí k svatební hostině a zda mi nějakou doporučíte.Předem děkuji za pomoc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 letech
Profilova fotka
@esmicek Dobrý den, také máme v plánu letos a po zvážení jsme zvolili Teplické divadlo. Také je moc hezký salonek u Aladina. Záleží kolik lidí budete mít. hezký den
Odpovědět
1
68
69
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?