Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes - Já se nebojím, fakt jsem od nich nikdy nic hnusného neměla. Koláčky stojí podle ceníku, co mají na webu, 280 Kč/kg :-) Ale jestli to mají aktuální, to netuším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete mít kameramana? Popř. koho? Děkuji :-)
Odpovědět
@pospes Ahojda. Kameramana mít nebudeme. Myslím si, že spousta lidí se necítí dbře, když cítí, že se točí, tak proč jim i sobě vyvolávat nepříjemný pocit? :-) Můj názor je, že fotka řekne dost, není potřeba video. Navíc koukání na svatební videa mě nudí, fotky si moc ráda prohlédnu, ale video? ... ne, ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem zatím rozhodnutá, že kamera nebude, ale neříkám, že na poslední chvíli ještě nezměním názor :-) My se na video moc nedíváme, tak si myslím, že by to jen zbytečně leželo v šuplíku a za ty prachy to je škoda. Navíc, za 5 - 10 let třeba už ani DVD nepůjde přehrát (jako dnes VHS). Spíš ty peníze vynaložíme na pěkné fotky.
Odpovědět
@pospes z té hotelovky měla před lety koláčky moje sestra a byly výborný!!! Takže bych se toho určitě nebála. Včera mi bohužel paní potvrdila, že přes léto nepracují, tak my musíme shánět jinde. Jinak bych si je nechala dělat tam :-( Jinak mi kameramana také mít nebudeme. Sama se narada točím. Fotky jsou pro nás tou nejlepší volbou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kameru neplánujeme, podle mě jsou to vyhozený peníze, protože se na to stejně většinou koukne 1x-2x a pak se na to akorát práší. I tak nás to bude stát víc než dost :)
Odpovědět
Profilova fotka
Původně jsme kameramana taky nechtěli (hlavně já), ale pak jsme u našich slavili, bavili se o svatbě a vytáhli jejich svatební video (točené kamarádem). Můžu vám říct, že bylo super koukat se, jak jsme se za 17 let všichni změnili a dost jsme se u toho nasmáli, pobavili a i trochu zasmutnili, že např. dědečkové s námi již nejsou. Takže my video mít budem alespoň na obřad.
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se Vás zeptat, jestli nemáte náhodou zkušenost se salonem weddingdesign v Pardubicích ve Smilovce. A jestli nevíte, jak se tam cenově pohybují za půjčení? Díky :-)
Odpovědět
@terka89 Ahoj, Taky jsem se dívala na jejich stránkách na šaty. Mají nádherné. Jen tak ze zvědavosti jsem se zeptala na cenu .... průměrně okolo 13 tis., ale mají i některé za 8 tis.
Odpovědět
@sydneyg Ahoj, moc ti děkuji. Já jsem právě slyšela, že tam nejsou zrovna nejlevnější, že v Pce seženu i levnější, tak jsem chtěla vědět co je na tom pravdy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rumovka Sestra měla loni svatbu v Cholticích a kromě jídla a to pouze hlavní chod (rauty byly výborné) to bylo fajn:)) Milá a vstřícná obsluha, park pro focení také krásný. Takže doporučuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen ten zámek v Cholticích je v takovém stavu, že se jeden bojí, aby mu nespadnul na hlavu ;-( Taky jsme tam chtěli původně obřad, ale zámek je fakt ve špatném stavu ;-( Jako ostatně spousta dalších památek...
Odpovědět
Článek se načítá
@zmrz_lina byli jsme tam teď zamlouvat ten termín a zámek je v reknostrukci a nezdálo se mi to tak strašné:-) a kaple je úplně úžesná, takže my jsme v tomto směru v pohodě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rumovka - my tam byli v říjnu a děs běs teda, žádná rekonstrukce tam nebyla :( Já chtěla taky obřad v kapli, ta je moc krásná, ale muž to smetl ze stolu, že tam je na něj moc buclatých andělíčků :-D
Odpovědět
@zmrz_lina jo jo baroko je prostě baroko:-) no jsem na to zvědavá, každopádně, park na focení je úplně úžesný, takže mě ani ten zámek neděsí.-)
Odpovědět
Holky poradíte prosím nějakou šikovnou kadeřnici nebo kadeřníka to je fuk na složitější svatební účes v Pardubicích. Na ceně nezáleží, ale aby to byl profík. Na internetu se každý salon vychvaluje, ale nemám osobní zkušenost a nechce se mi moc riskovat. Dám na Vaše rady a osobní zkušenosti i ty špatné. Děkuji moc. Na oplátku mohu doporučit svatebního kameramana za cca 2500,- natočí celý obřad a kousek z hostiny. V ceně je 2 min. videoklip s hudbou dle vlastního výběru. Zatím nejlevnější co jsem našla na netu. Na svatební hostinu doporučuji Pension Na Staré Poště v Přelouči. Je to jedna z nejkrásnějších restauraci ve východních Čechách, památkově chráněná budova, lze se s nimi domluvit i na dobrých cenách. Šaty i prstýnky mám z ebay jsou na cestě tak potom poreferuji. Díky moc!!!!!!!!!!
Odpovědět
Holky nevíte náhodou jak je to s hudbou při obřadu v pardubicích?
Odpovědět
Taky jsme to chtěli v kapli v Cholticích, kaple je krásná a okolní park je nádherný. Bohužel pan starosta nás odmítl v květnu oddat tak to máme na zámku v Heřmanově Městci.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 musíš si ji zaplatit, nám řekli 700Kč ;-) nebo si můžeš donést svoji, záleží na domluvě ;-)
Odpovědět
@sisstin právě že mi někdo říkal, že když máš svoji, chtějí ji na original CD a stejně je poplatek.. Nevíš o tom něco? Matrikářky byly docela neochotné ve sdílení informací...
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 aha, tak to nevím, my se právě ptali na tu jejich..ale jako cena nehorázná ]-(
Odpovědět
@sisstin To jo, 700 za pár písniček, takhle se vydělávají prachy. Chápu, že tomu co tam hraje, se vyplatí chodit o vikendech 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 na Kuňce je stálý pán a říká si 1400,-... Za těch deset minut, co hraje, se mi to zdá pálka, tak jsem řekla, že si zařídím reprodukovanou hudbu. Ale jak by to prý venku znělo, kdo nám to bude zapínat, když ani nebude vědět jak atd... to všechno jsou argumenty mýho nastávajícího. Takže když za to chce utrácet...
Odpovědět
@nickylee008 Tak to je prda ]-( A já si bláhově myslela že to nic nestojí
Odpovědět
Profilova fotka
Pardubické matrikářky jsou s prominutím k....... :) Jak tak koukám, tak jejich "ochota" je vyhlášená. My s nima taky trochu bojujeme. Jinak my máme obřad na zámku a domluvili jsme si pana Kožnara, kterého nám doporučilo více lidí. Za kompletní ozvučení obřadu si bere 1500,- Kč s tím, že tam je 1 hudebník hrající na klavír (resp. klávesy) a 1 hudebník hrající na housle. Celkem asi 7 písniček.
Odpovědět
@sisstin a ještě bych se chtěla zeptat kolik písniček se tak na radnici hraje a zda si je můžeš vůbec někde vybrat? Nebo hrají jen nějaký univerzální repertoár?
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 já vůbec netušim, nám řekli přijít cca 15minut před začátkem obřadu a vše se domluví...předem ti neřekne nikdo nic, tak ti pak napíšu ;-)
Odpovědět
@sisstin To budš hodná, děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka49 Ahoj, mně dali na matrice papír se seznamem písniček + kontakt na toho týpka, co bude hrát. A že pokud bychom chtěli zahrát něco, co není v seznamu, tak se s ním máme spojit. Zatím jsem to teda podrobně neprohlížela, tak blíž neporadím.
Odpovědět
Profilova fotka
@handule to je zajímavý, nám dali jen papír, kde jsme si měli zaškrtnout, zda hudbu chceme nebo ne...a pak když tam byl přítel, tak mu jenom řekla, že se domluvíme před obřadem a bude to stát 700Kč :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?