Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat? :-) My bohužel termín svatby ještě nevíme, jelikož se dávají v Pce až od pátého prosince :-p díky zavádění nového systému objednání přes net. Svatbu máme na rychlo, chceme už konec ledna nebo začátek února. Paní na matrice mě ujištovala, že s těmito termíny by neměl být problém, tak jsem zvědavá, až tam pátého přijdu, jaká bude realita :-p Svatba bude malá a neformální, původně jsem nechtěla mít ani šaty...nakonec šaty už mám koupené, i boty a závoj. Ještě sháním na půjčení krajkové bolerko. Budeme mít oznámení, a tím to asi hasne. Obřad bude ofiko jen my dva a svědci, možnost přijít mají i lidé, kterým pošleme oznámení. Ale raut ani nic podobného nebude, jen my čtyři si dáme oběd někde a možná pak menší oslava v rodiném kruhu. Stále přemýšlím, zda na svatbě budou i moji rodiče a náš syn, spíše asi ne... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, zda nevíte v okolí Pce nebo Přelouče o nějakém protoru, kerý by se dal pronajmout, budeme mít vlastní jídlo i pití, takže chceme něco jako hájenku nebo tak, vše si zařídíme sami, jen chceme nějaké ty prostory:) Moc děku za případné tipy:)
Odpovědět
@denisaho My jsme si zadali obecní dům v Rohoznici, tak snad to bude fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina Tam to určitě budete mít fajn, mě se to tam moc líbí :-)
Odpovědět
@jidusha místo je to pěkné velké a hlavně ideální na to, že se dá být v klidu i venku :-) jen musíme namyslet jak uděláme nějakou výzdobu a tak. Ty si tam byla na nějaké svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina Na oslavě narozenin a zároveň na svatbě. Ale výzdoba skoro nebyla, jen bílý ubrusy a vázičky. Kuchyň tam je skvěle vybavená, záchody nový, mě jen mrzí, že je to docela daleko od Pardubic, jinak bych tam měla oslavu taky:-)
Odpovědět
@jidusha Na oslavě narozenin a zároveň na svatbě? To je dobrý :-) Tak to přesně budu mít i já :-) vzhledem k tomu, že dva dny po termínu svatby mám narozeniny a zároveň kulaté...jsem si říkala, že je to ideální to spojit v jedno. Jak se říká z jedné vody na čisto :-) Jinak ta kuchyň je skvělá a když jsem viděla nové záchody, kterých je tam dost, tak bylo jasno. Jinak mi to zase tak daleko nepřijde. Pořád je to v nějaké únosné míře. Ono je těžký tady vyloženě v blízkém okolí sehnat něco mimo hospodu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina To je, to máš pravdu. Ale přítel vyžadoval nejlépe centrum Pardubic.... Táta tam slavil 50 a dopoledne, aniž by to kdokoliv věděl, se s maceškou vzali. Takže na oslavě to pak oznámili jako velký překvapení :-) Slaví se tam moc dobře, zahrada je už jen takový bonus:-)
Odpovědět
@jidusha Tak to bylo dobrý překvápko :-) my jdeme dnes předběžně domlouvat nějaký catering, tak snad to klapne :-) A kde budete mít hostinu vy? Koukala jsem v albu na šatečky co si zkoušela. Kde všude si byla???
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina Hostina bude asi nakonec v Bleriotu na Dukle. Šaty jsem zkoušela v salónech u nádraží, na Pernštýňáku a za Plzeňkou :-) Tak ať vám to tam vyjde! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina můžu se zeptat, koho budete mít na catering? my teda už asi víme, ale jen bych srovnala ceny:)
Odpovědět
jidusha@ to ani nevím, že je něco za Plzeňkou :-) denisaho@ no bavili jsme se zrovna o tom, že by nám to zajistili v Blériotu, ale ještě nevíme. Musíme dát dokupy seznam lidí a pak si necháme spočítat nějakou tu kalkulaci! Až budu vědět, tak ti to případně pošlu. Akorát my neplánujeme klasický oběd.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. Nemáte některá tip na pronájem svatebního auta i s řidičem? Díky :-) Jinak já se taky nějak zasekla a vůbec se mi nechce nic dalšího zařizovat :-| Nejradši bych byla, aby to někdo udělal za mě |-|
Odpovědět
@pospes a jakého auta myslíš? Nějakého veterána???
Odpovědět
Ahojky kočky :-) Prosím nevíte o nějaké dobré holčině co perfektně líčí? Pardubice, nebo chrudim. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina Je tam agentura a půjčují šaty. Převážně od Magie Sottero.
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina Veterána ne. Klasiku. Dnes musím trochu pohledat... Jinak holky, budete mít výslužky? Pokud jo, budete je mít připravené dopředu v krabičkách? Nebo si při odchodu vezme každý co bude chtít? A co dort a koláčky? Odkud budete mít? Díky za info...
Odpovědět
@jidusha aha, tak to už vím kde to je. Ale tam teda asi nezavítám :-) @pospes tak o klasickém autě tedy nevím :-( jinak my výslužky neplánujeme, já sama na to nejsem. Chceme nějaký malý dáreček. Dort asi zadáme babičkám a koláčky bych si chtěla někde objednat...jen zatím nevím kde.
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes Výslužky ne, nebudem mít ani klasický oběd, ale raut. A dortíky objednáme asi z Rohovládové Bělé, na doporučení.
Odpovědět
@e_tina koláčky si nechávám dělat u paní cukrářky Markové z Medlešic. Dělala je i mé sestře na svatbu a byly luxusní. Pěkně vlhké, žádná sušárna. Sice sem nechtěla žádné dorty, ani zákusky, ale nakonec u ní nechám udělat jednu podkovu mamče (do práce pro ženský), druhej klasiku kulatej (budu dělat dvě krabičky jako výslužku, takže tam potřebuju dort), 3 rolády (taky kvůli krabičce), pár zákusků (taky do krabičky). Cukroví má hodně v pohodě, dorty taky, pokaždý, když se něco slavilo, tak se to nechávalo dělat u ní. Jesně že to není nejmodernější cukrařina, ale díky tomu, že výslužky budou pro tchýni a pro dědu, tak by je to ani nijak nenadchlo :-) pro ně je stará dobrá klasika o dost víc :-D Jinak v Pardubicích doporučuju Senecio http://www.senecio.eu/index.php tam vždy nechávám dělat narozeninové dorty :-) už sem od nich měla spoustu dortů a jsou jak lahodný, tak nádherně vypadaj ;-)
Odpovědět
@ligeja a nevíš kolik chce paní za kilo koláčků? My budeme muset objednat asi hodně kil :-( Jinak dort si necháme udělat jeden pěkný svatební a ostatní ať si užijí babičky, alespoň budou rády, že jsou zaměstnané :-)
Odpovědět
@e_tina tak to nevim, nezjišťovala sem to. Zatim sme si jen zamluvili dny kdy to potřebujeme mít hotové a na tom, co všechno se bude dělat se máme stavit klidně až v březnu. Budu chtít jen 5kg, nebudeme je rozdávat, máme je na gril party. Bude červen, teplo, takže na stole nemůžou být krémové věci, proto sem zvolila koláčky. Každej je miluje a na uzobávání sou super :-D a sedne to i stylově :-D
Odpovědět
Kočky, kdyby jste některá potřebovala udělat krásné gelové nehty, tak můžu doporučit svojí nehtařku ze salónu Lucie v Chrudimi. Chodím k ní už asi rok a je neskutečná, tak luxusní nehty mi předtím nikde neudělali a že sem těch lidí a salónů vyzkoušela mrtě Navíc s pokud člověk chce, tak s váma i koume jaký nehtíky si dáte příště...tak to děláme spolu jen co od ní odjedu už na FB hledám inspiraci a pak jí posílám fotky těch co bych chtěla a ještě víc je doladíme Pokaždý, když k ní přijedu, tak má spoustu novinek..jak gelů, razítek, nálepek, diamantíků apod. Ona tím žije a miluje to...a je to sakra vidět....už teď se nemůže dočkat až mi bude dělat svatební a už je koumeme a hledáme ty nej Takže kdyby měl někdo zájem, pošlu na ní kontak, nebo kontakt na strnky, kde má fotky svého umění
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina - my budeme nechávat veškeré sladké péct na Labské hotelové škole, pečou tam výborně a za poloviční ceny, co v cukrárnách (de facto jen za náklady, aby se holky, co se učí na cukrářky, měli na čem učit).
Odpovědět
@zmrz_lina Tam jsme chtěli také, ale vzhledem k tomu, že svatbu budeme mít v srpnu, tak to asi nedopadne. Asi těžko budou péct přes prázdniny :-( no snad nějaké seženeme.
Odpovědět
Profilova fotka
@e_tina - jo, tak to pak je problém no. My i kvůli tomu uvažovali o červnu nebo až září :)
Odpovědět
@zmrz_lina je pravda, že červen a září jsou na toto lepší. No teď už nic měnit nebudeme :-) ono se to nějak podá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina Máš reference, jaké jsou z Labské koláčky?
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes - ahoj, konkrétně koláčky netuším, ale nejedla jsem od nich nic, co by nebylo výborné. Konkrétně mám zkušenosti se zákuskama a vánočním cukrovím (letos ho údajně napekli na zakázku půl tuny) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina Jj, vánoční cukroví jsme od nich měli a dobré, tak snad i ty koláčky budou, viď :-) A kolik stojí kilo? Nevíš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?