Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
asteria: ahoj, zkus restauraci u Kosteleckých v Černé za bory, tam je to moc příjemné, a myslím si že takovej počet lidí by pro ně neměl být problém. Tady máš odkaz : http://www.ukosteleckych.cz/
Odpovědět
ahoj holky můžete mi poradit? kde je ten salon u nádraží? a stránka u kosteleckých mi ukazuje jen týdenní menu díky
Odpovědět
salon u nádraží je, směrem k nádraží po levé straně, stojí u něj malá trafika. Mate to páč je u toho i květinářství.
Odpovědět
je to rohové? tak děkuji moc
Odpovědět
Ahoj ostatní holky a kacabanku, pro výběr svatebních šatů za bezkonkurenční ceny mohu doporučit jeden salon na Dubině (půjčovné okolo 3.500kč včetně závoje rukaviček, kabelky a toho ostatního) a ještě jednu paní v Roudnici (u HK), ta má cenu okolo 2.000 a půjčí k tomu v ceně též vše, závoj, rukavičky, kabelku a panenku, cylindr nebo kytku na svatební auto. Chce to opravdu zkusit šaty i co se zdánlivě nelíbí. Já nakonec vybírala ze dvou které jsem od začátku přešla a prohlásila o nich že mi slušet určitě nebudou...... =-) :-. . A nakonec to byly ty nej.... :-) :-)
Odpovědět
kacabacek: ano rohove
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,já už mám svatbu teda za sebou,ale jsem z pce a pokud budete se chtít na něco zeptat nebo poradit tak mi písněte do ip
Odpovědět
Ahoj nevěsty, nemáte tady některá kontakt na tady už dřívě zmiňovanou výrobu dobrých a levných svatebních dortů v Přelouči? Nebo i nějaké obrázky jejich dortů? Písněte mi prosím na IP, už nám pomalu hoří termín zadání cukroví a dortů tak bych ještě chtěla poptat tu Přelouč ;-) Moc vám děkuji x-)
Odpovědět
O skoro půl roku později, než je poslední příspěvek, se hlásím k pardubickým nevěstám :c). Přestože nejsem z Pardubic ani blízkého okolí. Svatba v září na radnici zařízená- papíry vyplněné. Oběd v Bazalce, pak pojedeme do mé domoviny na mejdan a prasátko. Jak to celé zorganizvat? Obřad máme ve 12:30, pak bych to viděla, že popojdeme na zámek - asi do zahrady, tam se vyotíme, od dvou oběd? Ten je tak na hodinu a půl? Mmch. v Bazalce se zatím jeví jako úžasně vstřícní! A mezi pátou - šestou sraz v hospůdce u nás. Je to realizovatelné? Nějak si to nedokážu představit :c)
Odpovědět
bara06 : určitě to realizovatelné je,jen to chce pevné nervy ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, tak se mi to blíží a řeším kytky.....nemáte někdo fotku korzáže pro ženicha z orchideje?Nějak se žádné nemůžu dohledat.A materiály na výzdobu aut jste kupovaly přes net??V Pardubkách asi není nějaká pořádná galanterie,co?Nebo to mají i v těch svatebních salónech??
Odpovědět
sandonorica: ja mám na auta koupený vlizelín, kupovala sem ho v salonu u Náhraží v Pardubicích a 10m mě vyšlo na 139kč. Mají tam i barevný, organzy, okvětní plátky,prostě všechno na co si vzpomeneš :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
olddana: Dík za tip, stavím se tam.Tam mi asi poradí kolik toho budu potřebovat, viď?
Odpovědět
sandonorica: hele to nevim,já sem tam šla už s tim kolik metrů čeho potřebuji,takže sem se na nic ani neptala. ale z tý 10m látky uděláš na 100% 2-3 auta.Jinak jak sháníš tu korzáž pro ženicha, určitě se tam zeptej, maj tam nepřeberný množství různých fotoalb,seděla jsem tam snad tři hodiny než sem si vybrala, a myslím si že by si tam tu orchidej sehnala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o radu. Scháním nějakou šikovnou kosmetičku a kadeřnici, která by byla ochotná přijít ve svatební den ke mě domů a zkrášlit mě. Nemáte někdo nějaký typ?? Moc Vám předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sando: ohledne ty korsaze: http://images.google.co.uk/images?um=...
Odpovědět
Nevíte někdo o dobré prověřené kapele na svatbu na Pardubicku?
Odpovědět
Profilova fotka
Supl: Zkus zavolat pana Hájka. 776 783 176. Hrajou fakt úžasně, dokážo udělat zábavu a cena je taky dobrá. Bohužel jsou časově dost vytížení, takže nezaručuji že budou volní... Hrají ve dvou, on a jeho žena (tada jestli je to jeho žena) :-)
Odpovědět
Ty už jsou bohužel plní, o víkendu mi na ně dal tip kamarád. Škoda. Nakonec jsme se domluvili s kapelou Stanley band (p. Vobořil). Tak doufám, že to nebyla chyba. Ale i tak děkuju :-)
Odpovědět
Nám hrála na svatbě kapela p. Vávry, hrají ve dvou, on krásně hraje na trumpetu. Hudba byla bezvadná, cena pohodová a zábava ještě lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pardubické nevěsty! žiju v Praze, ale svatbu plánuju "doma" v Pardubkách. ale jelikož se sem vracím vždycky jen na víkend a moc kamarádek už mi tu nezůstalo, moc ocením jakékoli tipy. Moc mě zajímá hlavně kadeřnice a kosmetička - máte tipy na fakt šikovné? nechci drdol a tak:( kdysi se tu objevil odkaz na Lindu Wassermandlovou, vizážistku...nemáte na ni někdo kontakt případně osobní zkušenost a cenu? Moc díky předem!!
Odpovědět
Ahojky,prosim vas nekoho nevite o nekom kdo pece dorty?Mam holcicku,bude ji v listopadu 1 rok ale cukrarny stoji za starou backoru.Chtela bych pro ni nejaky velky dort se zviratky asi z marcipanu.Nevite kdo by to zvladl?Predem moc dekuji za pomoc..
Odpovědět
Ahojky. Dorty peče paní Urbancová-tel. 723 233 678. Jsou výborné ;-) ,my je měli na svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, doufám že se mi dostane odpovědi :-) Hledám nějakou šikovnou kosmetičku na líčení, nejlépe v centru Pardubic...díky moooc ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pardubačky. Prosím poraďte svatební salon v Pardubicích, já pracuji v HK, ale šaty jsem si tam nevybrala, tak jsem si řekla, že zkusím ještě Pardubice. Četla jsem, že doporučujete salon u Nádraží a Perštýňák, ale já bohužel nevím, kde to je. Můžete mi napsat odkaz na www.stranky těchto dvou salonů? děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím lu240, odkazy na salony jsou: http://www.stylemode.cz/ (na Perštýňáku) a http://www.vseprosvatbu.cz/ (u nádraží) ;-) My plánujem svatbu až na září, takže zatím jsem u shánění místa, kde to vše uskutečnit. Úplně nejradši bych měla vše na jednom místě, ale to jak se zdá, je neuskutečnitelný. Máme moc lidí, a sehnat nějaký místo v Pardubicích a okolí je nadlický úkol :-( Kdyby někdo věděl o nějakém místě kde se vejde 70 lidí a bude se tam moct ubytovat kolem 30 lidí budu vděčná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,neznáte šikovnou kadeřnici? ráda bych už nějakou ozkoušela a nevim, na koho se obrátit... A tipy na dorty a kytky by se taky šikly:)
Odpovědět
@katy28 Ahojky, já měla na svatbu super šikovnou kadeřnici Veroniku, která za tebou přijede domů v ten den "D" a cena za zkoušku i účes na svatbu mě opravdu překvapila. Jo a já měla na svatbu příčes, takže to i s mýma vláskama, které byly v té době asi 15 cm dlouhé, zvládla na 1 s *. A vizážistku (Mary Kay) Lucku z Hradce Králové , kdyby jsi chtěla kontakt ozvi se mi do mailu. irena.sturmova@seznam.cz. Dorty mi pekla paní ze Semína, co jsem si řekla, to jsem měla, můžu zaslat fotky. Ahoj Irena .
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@andy.zap @kristinandbaby Holky, jen tady davam echo, kdyby z vas nektera hledala vizazistku, okoli Pardubice (HK, Prelouc, Chrudim, atd.). Mam holcinu, ktera me licila na me svatbe, strasne sikovna, pouziva hoodne kvalitni kosmetiku, ochotna, poradi, udela podle predstav, dojede na misto priprav! Liceni je jeji zivot a strasne rada by rozjela svuj business, ale je to opravdu tezke, potrebuje doporuceni, tak se za ni primlouvam :-) Zuzka je opravdu hodna holka, mne osobne makeup vydrzel 24h!! bez zadnych mastnych carek na oboci od stinu, makeup drzel suprove, opravdu kvalitni prace (viz me foto), jak rikam, je to jeji zivot, a kdyz cloveka neco bavi, tak to dela opravdu dobre!! Tak kdyby nekdo chtel, tak se mi ozvete do IP, rada poslu kontakt!!! 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?