Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Ahojda zabitulko, tak celkem dobrým zdrojem nápadů se mi osvědčil následující postup: na stránce mapy.cz jsem si našla místo, kde bych svatbu chtěla mít, do "najdi v okolí" jsem zadala buďto penzion, nebo ubytování, nebo cokoli tě napadne. Pak už jsem si jen projížděla ty stránky a koukala na fotky a ceník;) Pokud netrváš přímo na Heřmaňáku, mám tyhle dva typy: http://www.penzion-bitovany.cz/Interi... nebo http://www.hostinec-obora.cz/ Nevím, jestli dělají svatby a mají 20.6. volno, ale za zkoušku nic nedáš. Tak hodně štěstí při hledání! Irsulka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Irsulko, dekuju moc za tipy, penzion bitovany u pritele neprjde, to by pro nej bylo moc "hospodske", ale ta obora vypada pekne, uz jsem mu poslala link, tak uvidime. a ta obora svatby dela, ma to tam psane na strankach;-) chci se zeptat, co shanite za kapelky? co by meli hrat? fotografa v okoli bohuzel neznam, my budeme mit kamarada z brna. a s floristou mam ten samy problem. teda v prelouci jsou momentalne 4 kvetinarstvi, urco udelaji hezkou kyticku. ja bych chtela ale floristu, co mi udela vyzdobu i tabule. jo, vlastne dobreho floristu znam, ale ten je drahy i na me. mrkni sem: http://www.naxflowers.com/galerie/fas...
Odpovědět
ahoj holky, moje sestřenky mela v hostinci obora svatbu, obsluha sla ale nic moc a jidlo, no me to osobne moc nechutnalo ale jina jidla muzou byt lepsi, prostredi pekny ale na vetsi svatby delaji stoly do U, coz tam bylo dost malo mista k sezeni a pojidani jidla..ja jako clovek proslej hetelnictvim, tak bych je ocenila na 3
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Alisku, dekuju moc za reakci a nazor, v tom pripade se obora zamita:-D koukala jsem na vase fotecky, mate je naprosto dokonale! treba bys poradila irsulce, kdo vas fotil? a za kolik? jo a vase jidlo vypadalo vic nez mnamozne! ale ten vas kuchar nepatri asi primo do kuchyne toho penzionu hajenka, co?
Odpovědět
nemusis zamitat, mrkni se tam, dejte si nejaky jidlo, co byste si predstavovali na svatbe a kdyz vam budou navrhovat tabuli, tak je na to upozornete, ja sem dost prisna..svatebni tabuli jsem si delala sama s kamaradkou a varil nam kamarad sefkuchar, a neni z penzionu hajenky ;-) fotila nas Lucie Sedova z Vysokeho Myta, muzu doporucit, super jednani, cena cca 6 tis. uz si nepamatuju ale bylo to vcetne alba od hensa vcetne vybranych fotografii a vlepeni do alba
Odpovědět
Profilova fotka
ALI: tak my musime udelat nejakou selekci uz dopredu, pze uz ve VC nebydlime, takze prijedeme na vikend a to neni v nasich silach objezdit vse a vyzkouset. momentalne vede: Na vysluni ve Srchu a Zamecek Civice - mate s nima nekdo zkusenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
hele zabitulka: čivice jsem chtěla původně taky, ale na maila mi neodpověděli a telefon nebrali pak jsem se doslechla že snad je to zase prázný ( jsem místní a jsou to takové ty drby nevím co je pravda), tak jsem ztratila trpšlivost a vzdala jsem to, jinak jsemtam původně plánovala svatbu i s obřadem..teda chtěla
Odpovědět
Profilova fotka
markysek: tak ja jsem se vcera dovolala a pani reditelka byla moc mila, mame zarezervovano. no a pak mi poslala jidelnicek a obed bez dezertu a pripitku nejde pod 390kc. to je za svickovou. kdyz nechces tu, tak ta cena stoupa az na 500. jo a maji nove stranky, ktere se mi nepodarilo dohledat na netu, ale sdelila mi je pani reditelka. je to www.civice.com tam se muzes podvat na vic. takze prazdne to neni a od podzimu tusim je tam i nova restaurace vevnitr. a kde to mate nakonec vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Milé pardubické nevěsty,nemohly by jste mi poradit,kde se dá sehnat dobré svatební spodní prádlo,hlavně podprsenka pod svatební šaty,kalhotky,podvazk. pás a punčochy. Děkuji za rady.
Odpovědět
Mamka se ségrou chodí nakupovat prádlo do jednoho malého obchůdku na Pernštýnském náměstí, jakoby šikmo proti tomu svatebnímu salonu. Prý je tam velice milá, ochotná a prádla znalá prodavačka. Osobní zkušenost s tím obchodem nemám, tak nevím, co všechno tam mají.
Odpovědět
ahoj nevěsty, nemáte někdo tip na hostinu v okolí Slatiňan, Chrudimi? Ideální představa je taková, aby to nebyla hospoda nebo penzion, ale prostory, kde se to dá zorganizovat po svém, a úplně nejlíp i s venkovním prostorem pro grilovačku... No, asi chci moc
Odpovědět
Profilova fotka
Katyne, to chces presny opak, co my:-) konkretniho nic neznam, ale zkus se podivat na netu, nebo poptat znamych po enjake myslivne nebo hajence, to byvaji prostory se zahradou, vetsinou skoro na samote, kde se za pronajem muzete seberealizovat jak chcete. a muzu se zeptat, jsi primo ze slatinan? neznas penzion U Zamku? jak tam vari, jaka je obsluha, jak jsou na tom cenove...
Odpovědět
Článek se načítá
Zabitulko, jsem ze Slatinan, v penzionu U Zámku vaří dobře, mega porce - občas tam zajdeme na obídek - cenově tak 150 za jídlo. Obsluha jde, i když není to prvotřídní No my budeme mít dost lidí, tak by to v hospodě stálo asi šílený peníze, ale ještě uvidíme. Bojím se, že nic neseženem, a taky toho zařizování
Odpovědět
zabitulka: co se tyce kapelky, predstavuji si nejakou klasickou dojici nebo trojici, co by hrala takove ty klasiky k tanci po obede s rodinou, takze cca 3 hodinky. No a potom bychom chteli nekoho jako "DJ", ktery byzpestril nas vecer s prateli, a proto, ze budeme mezinarodni svatba, tak by mel hrat dle naseho prani - nas play list. Musel by mit hlavne svuj material... Takze pokud o nekom vis, sem s radou ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, sice budu mít svatbu v Hrádku, ale tak doufám nebude vadit, že jsem spíše hradecká nevěsta ;-) Včera jsme se byli podívat ve Starých Čivicích, kde jsme si zamlluvili hostinu. Je pravda, že toto místo vyhrálo hlavně proto, že je tam dostatečná ubytovací kapacita a na relativně malou svatbu nám dají salonek. Zařídí všechno, od hudby po vyzvednutí dortu přes květinovou výzdobu :-) Paní majitelka se sice snažila být trošku machr, ale v podstatě byla skvělá a nakonec nám dovolili i vlastní víno, takže jsme s nimi zatím fakt spokojení, takže pokud by tam někdo chtěl, tak prozatím mohu jen doporučit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nakonec vybrala penzion pod vinicí není to sice nic moc nobl ale hosti se tu zdrží jednu noc tak snad to přežijí, vyhrálo hlavně to že pán nám je ochotný zařídit grilovačku a to za každého počasí, dokonce neměl nic proti vlastní slivovici, jen chce proviant na ochutnání což není problém, původně to měl být FAJN ale pán nám na slivovici řekl 25 kč za panáka a nebo nic a to by byla slivovice vlastní, at se nezlobí ale to je zlodějina,navíc si vše chtěl organizovat vše spíš podle sebe na názor se zeptal ale hned to otočil tak aby se to hodilo jemu, tak jsme radši couvli
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevesty :-) Nemate nekdo tip,kde v Pardubicich najdu cukrarnu,kde by mi pripravili dobry a hezky dort a kvetinarstvi,kde vazou krasne svatebni kytice??? V breznu se budu vdavat a tak uz trochu zacinam "plasit" :-N Diky moc za radu
Odpovědět
Profilova fotka
kosac: cukrárnu nevím, ale kytky pěkné a docela super výběr je cestou z nádraž do města je tam svatební salon janett je to tam i s květinářstvím, a nebo perštýnák holandské květiny z tama mi nosí kytky přítel když něco provode :-D teda aspon to tvrdí
Odpovědět
Profilova fotka
irsulka: jee, tak vedela bych o jednom hudebnikovi, ale hraje sam - klavesy a zpev. jinak my uz jsme si zamluvili zamecek v civicich minuly tyden, ale vcera nam to pani reditelka zase zrusila, ze tam je v tom terminu velka rodinna oslava pana majitele. takze jsme zase na zacatku. ach jo! markysek: tak to je docela zlodejina teda s tou slivovici!!! to bych se taky otocila na podpatku a odesla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty,je tady mazi vámi někdo,kdo taky stál 19.ledna na pardubické matrice a čekal na to,až mu dají termín svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
staql se zázrak mám botičky a oznámka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taxe zazraku podel, kde jsi k nim prisla?! ;-) lusyy, a jak dlouho jste cekali? a dockali jste se?
Odpovědět
Profilova fotka
v renu v pardubicích výprodej
Odpovědět
kosac: krásné a ani ne moc drahé kytice prý dělají u krematoria (akorát nevím, které z těch dvou květinářství, co tam jsou, to je). Dnes mi to poradila kolegyně, před třemi lety si je tam nechávala dělat.
Odpovědět
markysek: moc pěkné botičky, asi se půjdu podívat do Rena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zabitulka: jojo,dočkali. Čekala jsem dvě hoďky,ale datum nám dali,i když ne ten co jsme právě chtěli. Tak mě zajímá,jestli ještě má někdo z Pardubic tento datum. Zatím jsem mezi vámi nikoho nenašla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny:)) poradíte mi, kde v Pardubicích sehnat největší výběr svatebních botek?
Odpovědět
Profilova fotka
crawler: bud skus přímo nějakou půjčovnu svatebních šatů, většinou tam seženou všechno od spodního prádla přes šaty po boty (ale asi si zřejmě připlatíš), ale pokud chceš něco co unosíš i pak a přesně podle výběru skus tůru po obuvívh (bílé a pěkně jsem viděla v obuvi u nádraží jak bylo dm drogerie a ton na rohu je kožená galanterie) já mám boty z rena...zvolila jsem tůru po obuvívh
Odpovědět
Ahojda holky, krásné dorty, ale poměrně drahé dělají v Seneciu na 17. tého listopadu. Na netu jsem taky našla nějakou paní Kateřinu Pešákovou, dělá hezké dorty a myslím, že nebude tak drahá a jinak dnes na svatebním veletrhu (i když VELEtrh sin představuji jinak) byl pán ze Smékalova pekařství a krásný 3patrový bílo červený dort stál kolem 2500,-. Zabitulko, my jsem nakonec rozhodli, že hudbu si zařídíme přes agenturu bóhó, hudba bude asi jediná věc, na které nebudeme šetřit, chci, aby se hosti královsky bavili...Ale díky za info.
Odpovědět
Profilova fotka
markysek: Díky za typ - a hodně ohlasů (teda z jiných měst) jsem slyšela na Deichmana...no zkusím popátrat...:) Jinak přes net jsem si vyhlídla šatky v půjčovně u nádraží v ulici Milheimova...je to tam někde schovaný, ale já to tam najdu ;-)) a co ty a šatky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?