Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky..tak dýl ještě..mně už je to fuk..to nic nemám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, s Kreditkou na sraz nepočítám, ono se to nehodí nikdy, co? ;-) Ale aspoň máš pořád co dělat a nenudíš se. Jinak na kolikátou s tím v úterý počítáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Jakého jste měli fotografa a spokojenost?
Odpovědět
Profilova fotka
přemýšleli jsme o svatebních darem,někdo rád dostává peníze,ale to moc nechcem,co jste dostávaly jako dary?
Odpovědět
Nazdárek, takže úterek stále platí a časík, noo tak v16:00 nebo v17:00??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja se tentokrat sraziku zucastnit nemohu. :-( V praci nas ceka ve stredu velky audit a mam toho jeste hodne, :-| dokonce jsem si vzala praci domů na víkend, abych to vsechno stihla. :-p Rada bych vas videla ... tak snad priste ..
Odpovědět
Profilova fotka
achich ouvej :-( hanny ty jsi nepostradatelna clenka!
Odpovědět
Profilova fotka
hanny a neslo by to aspon na hodku cestou z prace? nam by bylo smutno... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: My měli Z. Dvořáka ze znojma a spokojenost 200procentní ;-) A dary jsme v 90proc. dostali peníze, o které jsme slušně požádali vtipnou básničkou na našich www stránkách. Spoustu lidí se nás i před tím ptalo a nepřijde mi neslušný říct - pokud nám chcete něco dát, tak nám přispějte na svatební cestu. To se v dnešní době běžně dělá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda,tak jsme dnes byly pro datum,ale máme smůli protože nam řeki,že budou až ve středu,takže si udělám repete,ale už sama,přítel letí do švýcarska : (
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vím, že už je to trapné...ale bohužel zítra nemůžu...dnes nám bylo oznámeno na poradě, že kvůli kontrole z ČIA (ta bude příští týden od pondělka) musíme dodělat inspekce, které se příští týden nebudou moci dělat...dneska práce min. do 18 a po celý týden asi nápodobně...si to zítra užijte a dejte si nějakou mňamku :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak kolik nás zítra budea od kolika se sejdeme?? hospodu jsem ještě nebukla pro případnou změnu lokálu, tak jestli máte oblíbené místo, kde jste byli už minule, dejte vědět. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já a Sisstin s tím počítáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky s tim pocitam :-) kolem ctvrte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,.. dnes jsem byla poprve v praci ... nemam zdani zda to stihnu,.. cely tyden jezdim do prahy,... a fakt nevim, kdy se budu vracet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ve 4 :-) , jen kde to teda přesně je? naproti divadlu v hronovické? Hranol, tak dorazíš později, hlavně když dorazíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hhranol gratuluji k práci a přeji hooodně štěstí... Já to snad na tu 4 stihnu, ale v 6 už musím někde být...je nás docela hodně,kdo nemůže...že bychom to zase odložili?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc rada bych sla, ale asi tezko. :-| Do ted jsem zase jeste doma pracovala a zitra mam na to posledni den, a kdyz vidim, kolik toho jeste mam delat, tak si myslim, ze budu rada, kdyz zitra vubec dorazim domu. :-N :-p Uvidim, ale to by se musel stat asi nejaky zazrak ... Akral: No pokud tam budete treba jeste tak v osm vecer, tak mozna jo. ;-) 8-) Gag: Ty inspekce nam davaji, coz ? :-S ;-) Meni: To jsi v Roadku ! ;-)
Odpovědět
ahoj holky, jás tím počítám, sice jsem trochu nachcípaná, no nerada bych nakazila prcky od meni a sistin.
Odpovědět
Profilova fotka
já, meni a pepeee jdeme ...i kdyby trakaře padaly :-p alisek: to neva..my jsme taky byli nachcípaný..a přežil to..když ho nebudeš oslintávat..tak pohoda 8-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mě napadlo, jestli nezměníme místo...třeba zase to Birdie....nebo jak to vidíte holky s kočárkama?! Vo je pro vás lepší?! Kdo tedy vůbec dneska dorazí...Pepee, meni, sistin, akral a možná Alisek....a já....je to tak?!
Odpovědět
Profilova fotka
bambina: no to by bylo lepší, páč v tý irský se prej hulí jak das.. :-S to birdie bych viděla líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale zas do toho salonku..tam můžu Tygra i vypustit na zem ;-) jako pro nás s meni by byla nejlepší Toscana ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako úplně nejlepší by byla kavarna v Ca..ale tam se nedá jíst :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda...tak já jsem klidně pro Toscanu, vaří tam dobře a hlavně když to bude vyhovovat Vám...já jsem byla v té Irské jednou na oběd a právě mi to tam nepřijde pro prcky moc dobré...nebo i to Birdie, tam mají zase dobré steaky.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bambina: tak to mi je fuk..akorát v tom Birdie si ty kočáry taky neumim moc představit..v Toscaně jsou zvyklí ;-)
Odpovědět
a kde je ta toscana holky?
Odpovědět
taky vim, že v OC Grand je nahore bezva herna pro deti ale to je asi jen kavarna, co Nekde sem cetla, že se má ted v listopadu otvirat ten novy obchodni komplex u tesca, je to pravda???
Odpovědět
Profilova fotka
alisek: na Třídě Míru, kousek od Lejhance..ve 3máme sraz s Pepee u pošty..tak se tam můžeš přidat ;-)
Odpovědět
už ve tři? myslim, že se trochu spozdim na třetí to nestíhám
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?