Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Ahojky Hani, japak se mas? co nevyho? taky jsem te dlouho nevidela. Vim, ze jsem s vami jeste nebyla na sraziku ale co neco spachat az dorazi domu Anička??? nebyly jste v nově otevřeném baru Irish pub??? je to tam moc pěkný a přes odpoledne by tam byl asi větši klid než je večer a nebo kdyby vzala meni malýho, tak někam kde to nebude začuzený a moc velkej kravál. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Alisku, :-) nového asi nic, ikdyž tedy něco ... :-) ale to teprve testuji, takže to nikde dál nešířím. 8-) A jak ty ? :-) Jj, to bychom určitě mohly. ;-) V Irish jsem ještě nebyla, ale klíďo to tam můžeme zkusit. ;-) Slyšela jsem zatím samou chválu. Akorát nevím, kdy se ta naše cestovatelka vrátí ;-) a nejspíš to ještě ani sama neví ... To bychom jí nemohly udělat, zatím má jako jediná 100% účast ! ;-) Jo a v Irish bývá "začuzíno" ?
Odpovědět
Hani, já tam ještě nebyla ale chytáme se. Byl tam brácha a bylotam prý dost hlučno..hlavně hudba..začuzený ani tolik ne, snad, ikdyž on je kuřák doutníků, tak mu to moc nepřijde jako nekuřákovi. Mrkněte na hospodu a je to v centru http://www.stpatrick.cz/. Hani tak to je fajn..bu vám držet palečky aby to vyšlo.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hany...teda teď sem napnutá :-)))...nevím o co se jedná, ale budu držet palečky, aby se zadařilo.
Odpovědět
hanny: sis to pěkně zavařila, něco nakousneš, všichni tušíme a nikdo ani nemukne :-D u nás je všechno v pohodě, léto sme měli super, zdravíčka nám slouží tak co víc si přát prozatím ;-) Kája byl pěkně zklamanej, že sem zařídila dovču na třemošnický závody :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ja uz se brzo vratim, nebojte, hladina se uklidnuje snad tak je cas na anvrat :-) takye po 21;se mnou muzete pocitat ;-) a v Patrickovi to neni zle, je to velke takze zakoureno tam nebyva a odpoledne i dost prazdno, jen nevim jak jsou na tom s jidlem z menu ja jsem tam byla vzdy jen na obed a to teda se povedlo jak kdy....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky né ! Vy jste si to stáhly na to jedno, :-) ale toho se to vůbec netýká ! 8-) Je to úplně z jiného soudku, ale je fakt, že pro život také hodně důležité ... Pokud se to člověk naučí používat, je to úžasné ! :-) ;-) Kredit: Tak to je fajn ! :-) Nj, tak třeba zase příště ... ;-) Akral: To jsem ráda ! Já písnu ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, kdyby ste šly někam do nezakouřeného, tak rozhodně bysme šli i s malým, bez něho bych nešla, je přece jen ještě malý, abych ho nechala doma samotnýho s tatínkem :-D , a my můžem prakticky kdykoliv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, pokud se tu chysta novy srazik, tak dejte vedet kdy a kde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus, na sraz bych šla taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sis: pekna fotecka v profilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hhranol: díky :-) holky..a nešel by ten sraz třeba od 4-5h?Abych mohla vzít Tygra..a podívat se na Matyáška...jako třeba v 7už je na nás dost pozdě |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
siss, tak ty srazy bývají vždycky tk kolem té 4 až 5, tygra vem, uvidím ho aspon na živo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
meni: akorát problém je, že on už nevydrží jen tak sedět v kočáře a čučet..takže když někam jdu na oběd..tak to jen rychle do sebe naházet jídlo a zas zdrhat pryč :-|
Odpovědět
Ahoj holky, tak to je jasný bud už 43týden od sředy 22.10. a nebo další týden 44.,den mi je celkem jedno,to si rozhodněte vy. A kde to bude..sem s návrhama..zaím padnul st.patrick pub.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jen zdravim a pripominam ze se nemuzu srazet ve stredy a jinak je mi to taky jedno... papa jdu se slunit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já bych taky došla na sraz, abych viděla Matyáška :-) Já můžu kdykoliv, i když v pondělí nastupuju do práce, ale to zatim snad nebudu dělat až do večera ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
puspik, kam nastupujes?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se hlásím na sraz...puspík, tak jsi něco sehnala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No budu dělat v call centru Generali. V oboru jsem nic nenašla :-S A když už jsem prošla v tom jejich pekelnym výběru tak jsem to vzala. Aspoň na nějaký čas, naučim se zas něco jinýho, a docela dobře tam i platěj :-) Ale není to takový to vnucování po telefonu, prostě jen čekáš až ti někdo zavolá, že mu shořel barák nebo si zlámal nohu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Puspiik: gratuluju k praci! I kdyz..obrn se...delala jsem rok na call centru (u CSA) a taky si myslela, ze je to jen cekani na telefon a pohodicka, ale byl to pekny stres...hlavne hodnoceni hovoru, plneni planu apod. A lidi, kdyz jim uleti letadlo, shori barak apod. taky nejsou zrovna 2x mili...takze hlavne pevne nervy a uspesny start!!!!
Odpovědět
Zdravíčko mladé paní a nevěstinky, bych Vám na srazu zavedla poplatek za pochování Matyáška :-D Já sem na srazy zase v čudu, dělám do čtvrt na šest a než se dostanu do PCe, navíc mě čeká příští týden ve čt od půl pátý zubař na nějaký udělávky a 44.týden je svátek, tak to jedu pryč a ve čt. mám pro změnu rehabku od 18:00 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: tak to je mi jasný, že to neni žádná sranda ]-( Já jen, že to není taková ta pitomá práce, kdy ti někomu voláš v neděli odpoledne a ptáš se ho jaký používá prací prášek :-) A holky co to už dělaj říkali, že ty lidi to chtěj proplatit, takže jsou sice naštvaný ale zároveň nemaj důvod bejt nepříjemný. No uvidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lidi dokážou být pěkně sprostý a občas odrzlý...kolikrát nám volal klient, že mu SZIF nevyplatil dotace, přitom KEZ za nic nemohl a to byly nadávky, výhružky atd...držím palce ať tě práce baví a je co nejméně stresová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na sraz se ráda připojím... Puspíík..gratuluji k nové práci a přeji jen samé úspěchy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak 22.nemůžu..Tygr má narozky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky,.. kdo to zorganizuje?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co třeba středa 29. 10. ?!
Odpovědět
Anička nemůže středy =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to byl naschval bambbi ? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?