Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
dobrý ráno holky, Akral neboj teploty nejsou tak tragický, ráno bylo 8apůl stupně..a v Chrudimi je tak o stupeň víc... ;-) Za tplem bych fakt jela, už jen protože jsem letos nikde nebyla a atop se mi teď doslova rozlez kde moh..moříčko fakt chybí. Jenže práce mě teď nepustí :-|.
Odpovědět
Profilova fotka
Slibují vyšší a vyšší teploty :-)...snad bude pěkně...kdy se vracíš Akral?
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak na to koukám tak tady asi zůstanu úplně sama,samotinká : (
Odpovědět
hranolka..máš prý kontakt na dobrou cukrářku, můžeš mi ho poslat do IP? díky
Odpovědět
vvvecna: jak tak koukám, tak nezůstaneš ;-) alisek: no jo, tak to by bodlo moříčko. My zase letos na nějakou dobu byli naposledy :-| o víku by mohlo být hezky, sice máme jet zazimovat už nějak náš pozemek - ještě tam jsou kytičky atd. ale pak bych ráda utekla alespoň na noc na chatičku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jssem ráda,že mě tu enecháte samotnou : )) Mám dotaz,neznáte šikovnou cukrářku,která by dokázala udělat z marcipánu 2 srdíčka na dort,místo figurek
Odpovědět
vyvecna.neporadim ale určitě to nebude těžký sehnat cukráře, to se jen moduje z hmoty, chce to šikovný ručičky
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo,s mamkou budeme zkoušet obcházet cukrárny atd a poptat se. Jinak dnes odpoledne jdu na zkoušení do belly do hk,tak jsem trosku nervozní
Odpovědět
vvvecna: v Belle jsou nádherné šaty, já tam teda nebyla, ale viděla sem zkoušky holek... se tam určitě pěkně nabažíš, ale taky prý ty ceny =-) Však uvidíš, přeju úúúspěšnost ;-) tohle nebude problém pro žádnou cukrářku, to ti ta co bude dělat dort neudělá? nebo budeme mít domácí dortík? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cukrarku mame v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dortíky jsem ještě neobcházela,takže to ještě pořádně nevím kdo nám ho bude dělat.Ale stím marcipánem nás to napadlo včera.protože ty dvě srdíčka z ani nevím z čeho to je stojí 800 kč a to se mi moc dávat nechce,spíš tomu mému šetřílkovi,takže se to snažím vymyslet jinak Ty šaty uvidím,ceny jsou dražší,ale prej kvalita,za tu se platí
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dort bychom chtěli takový http://www.beremese.cz/album/view.php... a ty srdíčka http://www.beremese.cz/album/view.php... nebo http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
vvvecna: mě se líbí ten první dort tak jak je :-D jj... v Belle to je stopro kvalitka. Já měla šaty nakonec od číňanů šitý a na ten jeden den naprostá pohoda, pak co vím, posloužili ještě min. jedné nevěstě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka: ty už bys na něj nic nedávala?porom bydeme mít asi ovocné kulaté na odpolední oslavu,tak by se to možná spíš dalo dát tam,ještě uvidíme s těma šatama uvidíme
Odpovědět
na tenhle bych nedávala, mě se líbí takhle a neumím si to představit ještě na to nějak položit, uvidíte ... dyť si to můžete i nějak vyzkoušet, třeba jen namalovat nebo tak něco ;-) já mám teda ráda jednoduchost. zkus něco nafotit a hodit si do albíčka fotečky ať ti můžeme pomoct porovnat. Myslím, že tobě by slušely šmrncovnější šaty než máš v albu, tyhle sem přesně zkoušela já a když jsem přišla jinak, okamžitě jsem na tyhle zapomněla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tydle jediné měla paní v mojí velikosti,uvidím co mi nabídle bella,pokusím se je sem ještě dnesa večer dát. nejhorší je,že se ptají na datum a když řeknu duben,tak to si přijdte po vánocích,tak tedka jsem řekla unor,stejně si me po novém roce nebudou pamatovat až si některé půjdu zamluvit
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Ikdyz na druhou stranu kolekce teprve kupuji, si pamatuji, ze nekteri dealeri vozili kolekci az v prosinci...kor u nadrazi v Pcich, ty berou od pani Olarove, tak ma kolekci pozdeji...
Odpovědět
já si prostě myslím, že jít půl roku předem je tak akorátní ]-( ať si mektaj co chtěj, kor třeba v Belle, kde je zájem větší
Odpovědět
Profilova fotka
gag: vím,že nové kolekce vozí déle,ale já zas nepotřebuji nějakou novinku ,nechci něco moc zdobeného atd. to sse mi vůbec nelíbí a taky musím najít něco abych v tom vydržela dost dlouho,protože odpolede budeme dělat oslavu na baráku u našich,který se teprve předělává
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt je ten, ze je uplne jedno, kdy mas termin, vetnovat by se Ti mely, tak jako tak, pokud to nedelaji nebo neco mektaji, bych sla pryc...by me v zivote nenapadlo nekomu rict neco v tom smylslu at prijde jindy...vzdy sem dotycnou obslouzila a venoval se ji...si nekdy rikam, ze az moc :-)
Odpovědět
Hranol...dorty má paní fakt nádherné, měli jste od ní svatební??
Odpovědět
Profilova fotka
gag : ale je to tak někdy jsou fakt hnusné,byla jsem koncem září v jeanetě v nádraží a když jsem řekla,že mám svatbu v dubno,tak zavřela sešit a odešla s tím,že je tedka dost brzo nato abych hledala a zbytečně zkoušela šaty at si úříjdu v lednu a odešla,fakt příjemná obsluha i mojí mamce sklaplo,když nám todle řekla a to je co říct
Odpovědět
Profilova fotka
svatebni ne,... pani uz nedela,... ale hodne se u nas slavi, tak jsme hledali nekoho jineho a nasli jsme,... uz nam delala nekolik dortu a vsechny byly uzasne!!! a krasne,... muzu doporucit dort s nugátem.. napln ne nugatova a to bylo fakt uzasne, takovy jsem jeste nemela ;-)
Odpovědět
gag: o Vás snad nemohl říct nikdo nic špatnýho, jen na mě ste měli větší no, ale to dá se říct všude |-| vvvecna: tak Vám měla říct aspoň důvod, vím že na jednání v jeanett nadávali, já tam byla spokojená, vyšli mi vstříc... hold asi jak se kdo vyspinká. nám peče dorty tetička, jednou sem dostala chlebovej - náplně mrkvová, rybičková, šmitliková, vajíčková ... :-p ale jinak dělá ořískovo čoko vanilkový x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kredit: je fakt, že jsi nás zažila nahoře na Širokých schodech...pak jak jsme byly dle na Kateřině, tak se sortiment zvětšoval a zvětšoval...jinak jednání dělá hodně...
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Já když chodila do školy na potravinu (nám. republiky), tak jsme v cukrářském kroužku občas dělali takové zvláštná věci na svatby. Tak se tam zkus zeptat, a nejlím přímo u paní Zajíčkový. S ní jsme právě takový kreativní věci dělali. A navíc by to určitě nebylo drahé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda,tak mám vyzkoušeno,příjemná,milá a ochotná paní,něco málo jsem vyzkoušela mám 2 favoritky,snažím se zase dát šatky do albíčka,tak se mrkněte
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: mě se teda nejvíc líbí ty třetí x-) pak ty druhý. ty první to je jak labutí jezero :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Mě se na Tobě nejvíce líbí zatím ty druhé..ale ještě bych hledala dál. Zkus i bílé, ne šampaň, myslím, že v nich budeš výraznější...Ty první jsou fakt děs :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
me se libi treti fakt kocka ;-) a pak ctvrte ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?