Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gag : a to se jim potom ta prísavka vrací nebo ne myslela jsem právě,že bych si ji potom dala na stůl,tak jsem ráda,že to takhle jde
Odpovědět
Profilova fotka
jee, ahoj zdezli...koukám máš nové foto v pasu :-)) a moc Ti to sluší vvvecna: tu přísavku Ti samozřejmě půjčí, ale musíš ji vrátit
Odpovědět
Profilova fotka
nebo pokud si budeš chtít nechat např. kytici usušit, tak si kup vlastní přísavku http://www.svatbadekor.cz/?p=products... , a pak Ti zustane celá kytice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já si budu nechávat sušit jenom tu mojí,ale chtěla bych ji nechat usušit mrazem nebo jak se to jmenuje tu z auta dám jenom na sv.stůl a potom to už je jedno
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme měli přísavku, pak jsme jí vraceli, v květinářství si na to brali zálohu. Kytku jsme si pak na auto dávali sami a doma jsem jí ntaky sušila... :-) Matýsek mi pěkně roste, už má v měsíci (včera jsme měsíc akorát oslavili) pět kilo :-. , pěkně se pronese, a zrovna chytnul rýmu, tak si docela užíváme, jak nemůže pořádně dýchat, tak je protivnej, no jo. Jinak jsem si na něj koupila Baby vak, tak ho v tom občas doma nosím, a jsem s ním hrozně spokojená, majel je v tom docela klidnej a usíná v tom. Jen moje záda pod jeho vahou začínají trpět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
meni. tak to je pěkný macek :-)))...chudák s rýmou...jak jinak, už máš režim a zvládáš? :-) O baby vaku i o sedačkách sem slyšela samá pozitiva, asi ho taky v budoucnou zakoupím...
Odpovědět
Hoj ženy x-) tak taky sme měli přísavku, jen nám moc nedržela a radši sme kytku sundali a to byla prťavá ]-( tý jo, Matýsek je fakt klacek ale nádhernej... strašně se mi líbí foto jak je v tom látkovým křesílku a kolem má botanickou zahradu :-D Taky sem Luci koukala, jakou máte zoo :-D Gag: jak se daří? dlouho jsem tě nepotkala, si ještě na modráku?? A jak jde salon? vvvecna: máš v plánu taky dolce vita nebo jak to je v třemošnici, tam se nám s meni líbilo, i když já už šla fakt na poslední chvíli. Naopak se mi nezdá, že běháš po šatech moc dopředu, já šla 2 měs před a už byl problém, spousta šatů byla zazálohovaná. Akral: já se cu taky pražíít na sluníčku a teplíčku x-) Hhranol a co ty a práce? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
akral nas navdadi a pak ani nenapise, jake tam ma pocasi :-D ja stale nic,.. ja stale hledam :-p
Odpovědět
hhranolka: a jak to máte s domečkem? já pořád ani nestavím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no,.. nechtela jsem to jeste nikde rikat, dokud nebudeme na katastru... ale kdyz se ptas :-D tak dnes jsme koupili pozemek !!! :-D 8-) :-D mame podepsane smlouvy ,.... hura!!! :-D
Odpovědět
:-o a že se zeptám zrovna dneska co? :-D tak gratuluju, já to taky nikde nevykecnu ;-) a projekt teda máte jasnej nebo nad ním teprve podle pozemku budete špekulovat? a smím se zeptat kde zapustíte kořeny, vysadíte strom a ... ??? x-) já teď čekám až mě odevšat odepíšou a hodím to na stavební - Ohláška stavby. K ježíšku bych si hrozně přála základovku x-) :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,.. vychytala jsi,.. mame to asi 3 hodiny :-D podepsane :-D projekt zacneme resit ted,.. nejakou prestavu mame,... budeme to muset dat profikovi, aby to nakreslil,.. no a hlavne cena, jestli jsme si nevymysleli neco draheho... bude to vysoka nad labem :) vy jste o dost napred,... zavidim ... budete si stavet sami? nebo firma?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to gratuluji k pozemku :-))), první krok, pak už to jede jak na drátkách, jééé, jak já bych zase stavěla a spoustu věcí udělala jinak :-)))) :-D Jj, kredit, stále jsem na modráku...máme posunutou pauzu na oběd mezi 11-12, proto jsme se možná nepotkaly...jinak salon už dlouho nemáme, jsme to celé odprodaly jako firmu, sem nestíhala...teď mám klid, čas atd... :-)))
Odpovědět
Káťo, my to budeme stavět svépomocí, ale máme durisol, takže hrubá bude rychlovka, snad rychle střecha, okna, dveře a pak vnitřky, to budeme určitě nějakou odbornou radu potřebovat. No já si připadám jak hroznej lajdák, máme koupený projekt, máme představu o částce ale to si jen tak střílíme od boku a prý nějaký odhad ceny lze nechat udělat ale cca za 10tis. chcete bungalov nebo patrový?? koukala sem ti na střechu :-N Gag: spokojenost je to hlavní a jinak ten salon funguje pod někým jiným v tom kateřinským podchodu? já se po chrudimi sotva dostanu a to bydlím kousek od kateřiny :-| - vy máte taky baráček?? (teda taky :-N ) tu někde přímo v Chrudimi nebo u? Divím se že se ti chce do stavění znova 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kredit: urcite patrovy,.. uz se hrozne tesim :) parkovani bude u domku-ted mame co delat, abychom se nekam vmackli na parkoviste u panelaku, vic pokoju nez mame ted,... teraska :-D uz aby byly na pozemku hoteve site a my mohli zacit,... my teda budeme stavet s firmou,... nejsme moc manualne zrucni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka: do dolce vita jsem chtěla zajít taky,ale na stránkách mají napsáno,že jsou na mateřské a tedy mimo provoz,tak nevím,zkusím tam potom zavolat a uvidím co mi řeknou
Odpovědět
ahojky holčiny, japak se máte, co je uvás nového? koukám, že se tu čile staví :-)..my máme ted buknutej pozemek a čekáme už jen na vyměření a do konce září je snad už náš...takže unás je taky nejdiskutovanější téma dům..projekt..atd..Kde budete holky stavět???
Odpovědět
Profilova fotka
Kredit: Mirkův odhad na vaši stavbu svépomocí je tři miliony ;-) , kolik počítáte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
meni to je vtip? kredit? posli mi prosim vas projekt :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kredit: Odprodaly jsme to do Ústí nad Labem, dvě holčiny tam otevírají salon, takže to celé odkoupily...což bylo super (teda asi šest šatů jsme nechávaly, byly ještě zamluvené na srpen a září). Jinak bydlíme v Chrudimi, nahoře ve Vaňkovce (když vyjíždíš z Chrudimi směr Heřmanův Městec)...a už 4 roky, to to letí...jinak stavět znovu, spíš si člověk časem uvědom co všechno potřebuje a co je zase zbytečné atdd...atdd...takže bych spíš předělávala :-) :-D všem pěkný den :-)
Odpovědět
tak my taky patráčka, nejdřív mi přišel tak akorát a teď si říkám jestli to pro nás není zbytečně velký, ale je to nějakých 8,2x11 myslím. Pane bože Luckooooooooooo :-o My se chceme vejít do 2mil. i s koupelkama a kuchyní :-N Na stavebnici sme dostali cenu, Kája by to měl stavět takže montáž by měl dostat zaplacenou. Na omítky, štuky a betony do podlah by mohla být cena tak 40% dolů, okna a dveře budou průser, těch máme jak nasr...no a střecha snad bude ok, někoho spolehlivýho a šikovnýho na to taky máme. Vodu, kanaldu a plyn - to máme šikulu na práci i matroš, ve velkoskladu s elektr. zbožím (kabelama, světlama atd.) dělá Kájův tatík a navíc tam má slovo můj daň. poradce, tak snad =-) Káťo, nemám to v el. podobě ale hodím odkaz ;-) http://www.futur.cz/katalog-domu/patr... máme tam drobný úpravy - schodiště bude betonový, šatna dole nebude - bude pod schodama, výkus na terasu u jídelny nebude - stěna bude rovná a francouzský dveře budou otvíratelný jen z kuchyně. Terasa bude obdélníková. Luci, v katalogu je odhad tuším 2600tis. od firmy, co sme se bavili s člověkem co si taky stavěl durisoláka a dělá v tom, tak říkal že to stáhneme. Myslíš že by Míra mohl rozepsat kolik na co počítá?? =-) gag: to je super, když prodat tak vše, to se Vám fakt povedlo ;-) No tak to by si potom mohla házet zkušenosti, co třeba zbytečné je ať se vyvarujeme a co ti moooc chybí a na co bysme neměli zapomenout ;-) ali: myslíš že stihnete září?? :-D No, každopádně je to super, budeme tu mít co rozebírat, inspirovat se, jen doufám že když mám první projekt, nebudu poslední bydlet :-S :-D My máme pozemeček ve Slatiňanech, uprostřed Slatiňan při hlavní :-)
Odpovědět
kredit...přepsala jsem se..nebo spíš mi ještě nedochází, už je říjen..fuj to letí. Koupit bychom ho měli do konce měs. října :-) . Celej letošek jsme sháněl ipozemek, užmě to ani nebavilo aříkala sem že koupíme v Chrudimi byt a bude to. Nakonec se poštěstilo a máme pozemek který jsme si představovali...jediný negativum je že je to dál od Chrudimi než jsme chtěli. Je to mezi Hlinskem a Trhovou Kamenic..Rváčov. Ale mám nadosah golf.hřiště, tak mě to těší. Nemlii bychom si založit téma na modrý střeše...nevěsty z pardubicka staví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak devcata,... at neporusujeme pravidla,... tohle jsou stranky o svatbe,.... takze sup na modrou strechu :-D http://www.modrastrecha.cz/forum/show...
Odpovědět
ali utíká to strašně :-S Je mi jasný, že si myslela říjen ;-) Hned mě napadlo, že jestli budete mezi Hlinskem a Trhovkou, tak to budeš mít kousek na golf :-D Tímhle směrem budeme mít hezký zimy =-) ale je to vysočina a tam je krááásně. Což o to, na nový téma už by to nejspíš bylo, ale aby pak nebylo pusto jak tady, tak tam :-D Kde Ali budete oblítávat svatebko, pod co budete spadat?
Odpovědět
tak šup na modrou střechu..sem určo budem taky chodit, tady se rozebírají jiné podstatné věci než cihly atd. ;-)
Odpovědět
sem tam x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, v tunisku je krane, teplicko, slunicko... jinak chvalim "strecharsky" napad, ale aby nam tu chudak vvvecna nezustala nadobro sama... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Akral, tiše závidím :-( ;-) ...ikdyž nám dnes taky slibují sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré rano Gag, nam taky, ale zitra uz ma preprachat :-( no prijeli sem holky z Vysociny a rikali ze bylo minus pet....se budu bat domu :-N
Odpovědět
Brý ráno, dneska tatík trochu stěrkou musel pucnout skla u auta, zatím tu je mlhavo a škaredě, ale taky jako Gag doufám ve sluníčko 8-) Včera celý den úplně blblo beremeko + střecha i kůň, já z toho byla tak nervní, kor když se založila střecha ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?