Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak první zkoušení mám za sebou,takže nejdříve jsem byla v salonu u nádraží,všechno v poho než se mě slečna zeptala jestli jsem objednaná,když jsem řekla že ne tak si vzala sešit a koukala kdy mají volno,mezi tím se zeptala na datum,když uslyšela duben,tak zavřela sešit,vstala a řekla at si přijdu až v lednu a odešla podruhé jsme šli do polabin do sv.s. lorene,paní moc příjemná,hrozně milá,vyzkoušela plno šatiček,poradila atd. moc chválím!!! Jinak dávám do albíčka fotečky šatů,tak se prosím mrkněte a řekněte svůj názor děkuji
Odpovědět
Ahojky. Za dva měsíce budeme mít svatbu a scháním nějákou restauraci v okolí. Bude nás odhadem dvacet možná i víc. Hlavně v nějáké rozumné cenové relaci, pač už samotná svatba je pro peněženku dost náročný :-D Budu moc ráda za nějáké informace. jsem dost nervozní a pořád mám obavu že na něco zapomenu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem včera zjistila,že mám moc velké fotečky a nejdou přidat do albíčka,jak to mám udělat moc tomu nerozumím dík
Odpovědět
Ahojky. U sebe v pc si klikneš na fotečku kterou chceš upravit. Až se ti otevře v celé velikosti klikni pravým myšítkem kamkoli na obrázek. Vyroluje se ti nabídka, v ní dáš upravit "upravit obrázky" a pak hledáš "změnit velikost" a do velikosti zadáš 640x480mpx. Alespoň mě tahle velikost vyhovuje, dá se použít kamkoli na web. A až zavřeš okno s úpravami mělo by se ti objevit zda chceš uložit změny a ty dáš "ano". A je to...pak už ti sem půjde uložit. Je to u každého počítače trošičku jiné, ale snad ti to trošku pomohlo
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se mi podařilo dát do alba fotečky šatů,zatím jsou jen z jednoho salonu,ale bude jich časem víc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukala jsem na fotecky, me se nejvic libi ty co jsi je nazvala "empirove". ale myslim ze favoritky teprve objevis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
akral: d¨íky ta info,ty se nikomu moc nelíbily,spíš brali s ramínkama,ale ty se zas nezamlouvali mě
Odpovědět
vvvecna: ahojký, tak sem to taky zkoukla, měla jsem tohle před 1,5roka taky na sobě. Šaty se mi líbily, paní je fakt hrozně ochotná, ale ty modely už to mají za sebou. Jsou podstatně krásnější a modernější šatičky. Taky se mi líbí empírové a zdáš se mi drobná, takže bych i radši volila bez ramínek, je to i něžnější. U nádraží jsem se musela taky objednat a i když sem zapomněla přijet, vyšli mi i podruhé vstříc. Nenechala bych se odbýt tím, že máš svatbu "až" v dubnu, jsou to salony kde právě mají novější modely a rychleji se po nich zapráší. Fotky taky můžeš pozmenšovat ve photoshopu - vlastnosti a změníš pixely tak jak píše vendulka. Já jen vždycky fotky než je upravím, ještě jednou překopíruju a upravuji ty překopírované, jedny si nechávám v původním formátu abych si u nich nenávratně nezhatila rozlišení = kvalitu.
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka: fotky už upravuju uplně stejně jako ty,radši taky udělám kopii Jinak jsem začátkem října objednaná do hradce salon bella,ale řekla jsem,že mám svatbu v unoru,nehodlám čekat,že mě zas někdo pošle někam atd. stejně zamlouvat si je budu až po vánocích asi copak je tak špatné jít se podívat a vyzkoušet šaty už tedka?nevím co jim na tom vadí mě se taky moc s rukávkama nezamlouvají,nepřipadám si v nich hezká,ale ty první,akorát bez růžiček,no uvidím co ještě objevím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vvvecna, tak mě se líbily ty, co jsi psala, že si v nich připadáš jak princezna. Taky jsem tenkrát v tomhle salonu byla moc spokojená s ochotnou paní, šly jsme tam jako do prvního salonu a pěkně nás to navnadilo na ty další salony. K nádraží jsem tenkrát díky chování paní prodavačky ani jít nechtěla, ale nakonec mi to zařídila kamarádka, co se s ní znala, a díky známosti to bylo pak taky super. jinak si myslím, že na ty pravé ještě narazíš ;-)
Odpovědět
Luci, jak se máte? Co Matyášek? máš nějaký nový fotečky na koníkovi?? Představ si že už konečně po roce máme projekt a mám oběhaný Pce a Chrud. kvůli povolení, teď čekám na všechny možný vyjádření a hodím na stavební, tak uvidím jestli se nám letos povede začít ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, Mirek na váš projekt koukal. Jsem zapomněla tvoje nové příjmení, až jsem našla vaše oznámení, a tak na to koukal... Akorát se váš projekt tou dobou dokončoval :-D Pošlu ti link na album, kde máme fotky :-) A jak se vy máte? Matýsek super, druhou noc už jsme spali jen s buzením na jídlo, do teď byly noci, kdy jsem spala tzřeba jen hodinu, tak by bylo dobré, kdyby se to ustálilo. Jinak je to moje zlatíčko x-) Každým dnem roste víc a víc, kde je to malinké miminko, co se mi narodilo? :-D Puspíík, co práce? Dali ti smlouvu? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Meni: Pošli mi prosím taky odkaz abych se koukla x-) Na práci se radši ani neptej, z té co mě zaučovala se vyklubala pěkná sv.ně ]-( Pěkně semnou vymetla, a dneska mi volala, že by mě teda vzali a tak jsem jí poslala do příslušných mezí. Takže hledám a slibuju si že je beztak jednou zrujnuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vyvecna: zkousej dal,.. me na tebe zadne nezaujaly :-N meni: ja chci taky odkaz na fotecky :-D puspik: copak v praci? ja stale hledam a nikde nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Puspík, tak brzo by měli otvírat to centrum u tesca, tak tam by ses chytla, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hhranolka: díky za info,ve středu jedu do salonu bella do Hk,tak uvidíme jak to dopadne : ) jinak přeju vše hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
meni: To asi jo, ale já stále hledám takže už mám rozjednané další dvě věci :-) Takže zatím dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holciny, zdravim z Tunýzie :-) jak je? co planujete na vikend? a fotecky míma chci taky! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau,.. jake je pocasi?
Odpovědět
Profilova fotka
Na kolik Vás vyšli svatební kytičky pro vás,maminy,svědky a popř. na auto
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě dotaz měli jste jídlo a pití před obřadem,někdo mívá před radnicí občerstvení,jaký na to máte názor
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Kytky komplet jsme měli za 5.000, ale přes agenturu, takže o chlup dražší ;-) Jídlo a pití jsme měli před obřadem - obě maminky měly doma rautové stoly (ženichova větší rodina i s obsluhou) - ale jen studené, žádné párky, guláše a tak..aby se nám moc nenadlábli 8-) Jinak po obřadě je dobré si zajisti pro lidi pití - obstarávaly mi to 3 kamarádky a jeden kamarád - nakoupili jsme plastové kelímky a naplnili 2 ledničky alkem a nealkem. Jak přišlo vhod!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mili: před obřadek mamka vymyslela malé řízečky a nějaké zákusky,jinak pití sbírám zkušenosti a nápady
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: jo, to je dobrý:-) Miniřízečky jsou mňam i studené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...vvvecna: myslím, že pravé šaty objevíš. Po pravě moc mě žádné nezaujaly. Dobré jsou studené mini kolečka, já to peču i normálně je to plněné listové těsto, krájí se to na kolečka, pak peče, vypadá to jak mini pizza :-D a každému to děsně šmakuje... :-))) Meni: Jak to zvládáš? :-) ...akral závidím, se sluní v Tunisu :-))) Jinak všem přeji pěkný nadcházející týden...je teprve pondělí :-| =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Sem měla kytky přes 4 tis. jenom na auto stála skoro 1,5 tis.,ale zase sem měla všude kaly...což se na ceně asi taky odrazí...
Odpovědět
Profilova fotka
gag: díkas za info ohledně šatů,stále vybírám,ve středu jdu zkušet další,tak uvidíme co najdu Jinak jsem se chtěla zeptat,chtěla bych taky kytku na autíčko,ale bude celá z růží,chtěla jsem se zeptat,jak se ta kytka přiděláná k té přísavce,udělají mi to už v květonářství nebo musím sama,půjčí mi vůbec tu přísavku a potom jestli by ša z ní nějak vyndat a dát na stůl
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Nás stáli všechny kytky 2500. Já teda na auto původně chtěla ale pak jsem si to rozmyslela. Ale v květinářství jsme byli původně dohodnutý, že by to tam nainstalovali oni, jako že by tam ženich stejně musel pro kytky, takže by tam prostě jel s mim autem. Takže to určitě jde. A paní mi říkala, že někdo si jí pak opravdu sundá a dá na stůl.
Odpovědět
Profilova fotka
Když řekneš kytici na auto, tak ji automaticky napíchají do přísavky, dělají serůzné tvary...pak se to jen dá na auto a vytahnou boční kolíky, které tu přísavku jako přisají...pak ji můžeš po příjezdu na hostinu sundat a dát na stůl, taky sem to ta udělala...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravim z Bavor, musim to tady nejak procist, abych vubec zjistlia, co je mezi nevestami a mladymi panimi v Pcich noveho... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?