Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hhranolka: Souhlasím s Tebou, takhle to chodí asi na všech školách - nespravedlnost je všude a člově nesmí čekat, že vše jde tak, jak chce, nebo že mu bude někdo pomáhat a doprošovat se... Jasný je, že neúspěchy choděj a budou chodit celej život, ale otázkou je, jak se s tím člověk naučí zacházet ;-) Mě taky dvakrát vyhodili ze zkoušky a myslím si, že neprávem-ale nevzdala jsem to, je to přeci můj zájem tu školu dodělat, ne jejich |-| Přeci školu dělám pro sebe ;-) Nechci do toho nikomu kecat, jen říkám svůj názor, ale podle mě vzdát školu by měla být až ta úúúúplně poslední možnost, krajní řešení-protože zvládli o jiný, zvládnu to taky, pokud CHCI a něco tomu obětuju ;-) Protože jednou toho bude člověk litovat a vrátit to nejde... :-( Ale toť můj názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když těžko říct, to se musí zažít. Na mě už toho bylo prostě hodně. Snažila jsem se celou dobu, od nikoho jsem nic nečekala (pomoc nebo doprošování). prostě mě to dovedlo tam kde jsem byla. Třeba si to ještě rozmyslim a zkusim něco jinýho, těžko říct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky x-) všem vám s Matýskem děkujeme za přání, jak budu mít víc času, nějaké fotky dodám do alba, zatím jsem je ještě ani nestáhla z foťáku :-D od včerejšího odpoledne jsme doma, taťka tu bude týden s námi, tak si to užíváme, i když nevyspalá jsem teda hrozně :-D holky, co jsem teˇčetla s vašima zážitkama s cestovkama a se školou, to je fakt síla :-. naěe svatebka naštěstí byla super, jednou jsme byli i s eximem, taky říkám nikdy více, i když jsem měla výhrady k jiným věcem než vy, tohle bych taky nenechala líbit, nedejte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Meni: Určitě fotky dodej, už se moc těšíme :-) Ale nejdřív se na to vyspi :-) Možná se někdy potkáme venku, já chodim hlídat neteř, ale tý budou už skoro dva, bydlí v 1. poseidonu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... časem ale budou lepší fotky, tohle je jen narychlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj meni, prave jsem mrkla na fotky a musim jeste jednou gratulovat ke krasnemu miminku! Hodne radosti, spanku a trpelivosti!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meni: nááááádhernej kluk!!!
Odpovědět
Profilova fotka
moc hezky Meni, musis ho prinest ukazat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj meni,taky se přidávám ke gratulaci ke krásnému miminku
Odpovědět
Profilova fotka
meni: Taakže také ještě jednou gartuluji, Matyášek je krááááásnej 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! meni: Matyášek je fakt kouzelnej, už se těším až nám ho ukážeš x-)
Odpovědět
Meni, chlapeček se vám moc povedl...je roztomilej :-) Holky můžete mi doporučit nějakou cukrárnu v Pcích? Budu objednávat dort bráchovi k narozkám..chceme atyp a hlavně marcipánovej..Máte nějaký tip kde jste si nechávali dělat svatební dorty??? dík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alisek: Já ti nedoporučuju Senecio, náš dort se jim vůbec nepovedl, a to si ho ještě te´d dovolej nabízet na netu ]-( Ale další dorty nám dělali v Holicích a ty byli opravdu dobrý, pořádně marcipánový :-) Ale to je pro tebe asi trochu z ruky.
Odpovědět
puspik..díky za info o senecio cukrárně, koukala sem na jejich web a říkala si že ten fialový dort mi je povědomý 8-) málem bych k nim šla. Holice mi nevadí, autem to je kousek( my měli dorty až z prahy zato vynikající ) takže to je v pohodě. Jestli můžeš, tak mi pošly kontakt do IP. mockrát děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Máš to tam :-) Jo, jsou to pěkný šmejdi, už tam v životě nevlezu, i na tý fotce to vypadá hrozně ]-(
Odpovědět
puspik moc ti děkuju, dort vypadá dobře, předtím jsem uvažovala, že bych nechala upéct jeden na "zkoušku", přece jen ten velký bude na párty, kde bude dost lidí a nerada bych aby hostů a především oslavenci nechutnal. Tak co si otom myslíš??? Jinak tvá předloha sv.dortu je krásná a co ti oni vytvořili..no moc se tomu nepodobá ikdyž kdo neviděl předlohu, tak by řekl že je krásný...nakonec nevypadá tak špatně ale chápu, že to naštve..taky bych měla výhrady.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslim, že to je dobrý nápad. My měli taky zkoušku, teda spíš chuti. Ale jestli jde o velký dort tak zkoušku udělejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpět z dovolené, což jsem ráda, protože dovča se tentokrát moc nepovedla, ale což...už jsme doma... Meni ještě jednou gratulace..... ;-) Alisku, zkus napsat hhranolce, posílala mi kontakt na paní z okolí Hradce a dělá krásné marcipánové dorty a docela i levné...bavily jsme se o tom na posledním srazu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bambina: Ahojda, jakto, že se dovča nevyvedla? Nám taky ne...ale díky cestovce... ]-( Co potkalo vás??Snad ne taky problém s ubytováním..A kde jste vůbec byli? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meni: taky gratuluju ke krásnému klukovi :-) hlavně ať jste zdraví...
Odpovědět
Profilova fotka
olky, ještě jednou díky za gratulce x-) S Pepee jsme se už potkaly ve městě, viděla Matýska jako prvního, i když vlasntě jak byl zachumlanej, tak z něho zas tolik vidět nebylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Matyášek byl sice zachumlanej, ale je opravdu krááásnej x-) a Meni to moc sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: uz jste tu cestovku nejak poresili?
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: No zatím se nám nikdo neozval. Dali jsme jim tady na pobočku ten reklamační dopis (asi 14dní dozadu) a čekáme, co se bude dít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska si člověk asi dobrou cestovku jen tak nevybere, my jezdíme s Čedokem, a taky to není žádný zázrak ]-( A už mám práci :-) Budu dělat v obchodě Horoskop, je naproti vchodu v tescu. Byla to hrozná náhoda a já mám hroznou radost :-) Prodávaj tam takový ty serepetičky co by si je člověk pořád kupoval kdyby je měl kam dávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik, a kdy nastupuješ? Do Tesca to máme kousek, tak když půjdem na nákup, tak se na tebe přijdem kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pondělí, ale na 10 dnů na brigádu na zkoušku, a jestli se to všechno povede tak od 11. dne na trvalý p. p. :-) Ale určitě se pak někdy stav, aspoň se taky kouknu na mimíse :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnesk ajdu na první obhlídnu šatů,zatím jen po pardubkách,jsem docela zvědavá jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
tak hodne stesti ;-) hlavne at natrefis na prijemne prodavacky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho mám právě docela strach,ale budu mít velkou oporu mamku se svědkyní : ) kdyby náhodou budeme na ně 3 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?