Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mili: koukala jsem tedka to tvého albíčka a máš úžasné fotky,fakt nádhera.To fotograf přijel až ze znojma?Jsem ráda,že s kameramanem jste byli spokojeni
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mili, krásné fotky... ;-) Vůbec netuším, kde jsme se mohly potkat...nějaká nápověda?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Jojo, pan fotograf přijel až ze Znojma. Vybírali jsme ho pečlivě a dlouho a výběr se vyplatil bambina: Šla jsi k popelnici....a já nešla sama :-N ;-) Kolem půl šesté ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha....tak to jooo......vzpomínám si...tak to je fajn seznámení...skoro u popelnic :-D Ale přišli jste mi nějací povědomní...nejdříve jsem nevěděla, zda nejste moji klienti....hi, hi... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Šli jsme do nábytku mrknout se na nové matrace, protože je fakt ostuda, na čem trávíme naše první manželské noci :-D :-p Já jsem manžovi hned říkala, kdo jsi. No a ten mě pořád strkal prý tak jí to řekni a já že nééé :-N Tak se uvidíme na sraze, snad...až nějaký bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat nevěsta má mít neco modrého,nového,půjčeného a starého.. co jste měli jako starého?
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: kalhotky a podprdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Já taky spoďáry :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:)) dík holky,to jsem myslela,že si koupím a budu to mít i s botama to nové : )
Odpovědět
Profilova fotka
Co jste udělali s kytkou?Házeli jste ji?Ten můj říká,že musím,ale mě se nechce ji dávat pryč
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla spec. házecí :-) mám jí někde i na fotce. Pár květů, jen pevněji svázaných. Svědkyně jí chytla a měla z ní velikou radost :-) Tou svou bych neházela, byla veliká a kdo ví jak by to dopadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bambi a jak dlouho dopredu jsi se objendala? a jaky jsi z toho mela pocit? :-N a cekala jsi tam, nebo jsi sla hned jak jsi byla objednana?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je fakt nechat udělat speciálně házecí kytku,chtěla bych z růží,matky a svědkyně budou mít podobnou a takovou bych mohla i házecí,to by šlo
Odpovědět
Profilova fotka
Bambi: A co na pana Havelku a vše, co ti řekl, říkáš ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Jasně, určitě to za to stojí :-) A těch pár korun navíc se ztratí. Někde tu je i diskuze o házení kytice. Některý holky to tam hrozně haněj, že to je blbý americký zvyk, a že je blbost mít házecí kytku. Já to tak udělala a bylo to super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj puspiiku,já si teda myslím,žeje lepší si pořídit házecí kytku,je mi líto dát pryč tu mojí..myslela jsem ,že by vypada podobně jako pro matky,jenom malinká - pár růžiček
Odpovědět
Profilova fotka
Správně, moje řeč :-) Té která jí chytí udělá radost a tobě zůstane ta veliká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda,tak kytičku jsme včera probrali s přítelem a souhlasí.Taky už jsme vše rozhodli ohledně hostiny atd.Protože to vypadá,že na oslavu bude kolem 200 lití.tak jsme vymysleli,že jen malý okruh rodiny+kamarádi,co přijedou zdaleka(asi 6 - 8 lidí) s námi půjdou na svat.oběd a se zybtkem si dáme sraz na baráku,ten se sice trochu víc tedka předělává,ale táta říkal,že to upraví do dubna malinko rachlej a tam už se nás vejde víc :)) uvidíme jak to nakone cdopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Co říkáte na létající přání
Odpovědět
Profilova fotka
Jako létající lampiony?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo líbí se mi
Odpovědět
Profilova fotka
Rozhodně je to hezký :-) Jestli se ti to líbí tak neváhej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
: )) asi budou,táta se taky včera podřekl,že by zařídil i ohnostroj,takže potom musíme dělat překvapený : )
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: My měli i létající lampiony i ohňostroj a byla to nááádhera:-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi lampiony budou,dám to jako svatební darpřítelovi : )) včera jsme objednali jedno svatební oznámení na zkoušku,tak uvidíme jaké přijde
Odpovědět
Profilova fotka
Mili, my máme od nich rošty i matrace a jsem moooc spokojená... ;-) Jinak ses mohla ozvat...manžel měl pravdu.... :-D Jinak všm přeji pěkné září, my jedem ve čtvrtek na tu dovču, tak se už těším... :-D Až se vrátím, tak už bude mít Meni mimčo u sebe....tak doufám, že domluvíme zase nějaký společný srazík.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jak to vypada s Meni? :-o porad cekam na zpravu...
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky cekam... ale asi jeste nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já sleduju koníka a tam taky nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak kdo to nevíte tak na koníkovi se píše že Meni má KLUKA! :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?