Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zajici: Vítám tě tu ! :-) Akorát mě mate tvoje info v pasu ... svatba byla ... :-N To jsi se asi jen upsala, ne ? =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: no jo vidis, to se tam dostalo nejak omylem :-D .....svatba samozrejme teprve bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zajici: tak postupne... ;-) Dekoraci jsme si vymysleli sami, vse si nakoupili a rekli v restauraci, jak to chceme - a oni to zvladli presne dle nasich predstav, vcetne vyroby svicinku a zkracovani kytek. Masle jsou z restaurace. Meli jsme vsechny prostory jenom pro sebe, vyhravalo se do 1 hodiny a zadny problem nenastal. Na rozpoctu je treba se domluvit primo s personalem, zalezi, jake si vyberete jidlo, kolik toho vypijete apod. My platili se vsim vsudy, od aperitivu pres obed po vecerni raut 50 000 za 40 lidi. Jidlo bylo asi 800 na osobu, zbytek se propil, ale rekla bych, ze se moc nepilo... vvvecna: moc moc dekuji!!!! Dali jsme si zalezet ;-) hanny: NH nezklamaly ;-) Uz jsem v Nemecku, zitra vyrazime na libanky, takze zehlim a balim :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: moc dekuji. Urcie se nejak domluvime. Uzijte si s manzelem libanky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdezli,taky děkuji za tvůj rozpočet hostiny.S přítelem uvažujeme o ní taky.Myslím si,že to cenově docela ujde.Děkuji a přeji hezké líbánky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,mám problém jak říct někomu,že ho nechci na svatbě ani na hostině.Jediný kdo tu rodinu může je táta,jinak ji od nás nikdo nemusí.Poradtě prosím
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: No já jen poslala oznámení a dál jsem se nebavila. Nezdělovala jsem žádné informace. Někdo se třeba přišel podívat na obřad, ale pak odešli a bez pozvání (písemné i ústní) nikdo na hostinu nešel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna tak jim neposilej oznameni, nebo jim posli to co si ted na chvili hodim do alba ;-) :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda díkas akral : )) problém je ten,že táta jim řekl,že se vdávám a že jejich vnučka mi půjde za družičku,mamka ale řekla,že to je moje svatba a já si rozhodnu kdp půjde a kdo ne a to už táta začal vyšilovat.má tu rodinu moooc rád.budou kvůli tomu velké boje ,ale nějak to budu muset vymyslet. Díkas holky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
a ty je nemas rada? neco jste is udelali? nebo proc je tam vlastne nechces?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím návrat z líbánek na Krétě, vše dobrý, akorát manža ztratil prstýnek, tak blbý no... :-( :-( Strašně nás to oba mrzí :-( Asi objednáme novej, nebo já nevim... Stalo se vám to někomu? Jsem z toho fakt mrzutá :-( Ale jinak na dovče super, odpočali jsme si 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to je smůla. no jestli ho chce nosit, asi budete muset objednat novy... a jak bylo? jake bylo pocasi? a vubec... taky bych chtela do Recka, byla jsem jen na pevnine...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No už jsme se rozhodli, že objednáme nvý, manža ho nosit chce za každou cenu. A já jsem taky pro...je na něj prý pyšný ;-) 8-) No jo, jsou horší věci. Akral, Řecko je super, hlůavně Lefkáda, ale na Krétu už asi nepojedeme. Je to taková válecí dovča a ta nám stačila jedna, ale jinak super. Až bude srazík, tak třeba pokecáme, můžu vzít fotky, co? ;-) Jedem k našim povyprávět, zatím pa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak bych to řekla,kdysi s ní tata něco měl a nikdo neví jestli to ještě trvá,dost stím ublížil mamce,ona je v naší rodině tak trochu na prvním místě,pote je až mamča,tak se chci tak trochu za mamču pomstít
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem se zeptat jak je to se zkoušením šatů?Jak dopředu jste je zkoušely a zamlouvaly?Kolik se platí zálohy a to už se říká přesný datum svatby?Musím se na zkoušky objednávat nebo ne.jak to probíhá Díkas za odpovědi
Odpovědět
Profilova fotka
Mili na fotky rada mrknu ;-) taky bych chtela na lefkadu x-) vvvecna na zkouseni satu se te budou ptat na datum svatby, ale muzes jit i bez nej. a zaloha byva kolem tisicovky, ale je dobry si to nejdriv obejit a az pak si nekde nechat zalohu. a kdy uvazjete o terminu?
Odpovědět
Profilova fotka
Přemýšleli jsem konec března 28.3.nebo duben18.4,ještě pořádně nevíme,uvidíme v listopadu jaké budou datumy a hodiny volné.Na šaty bych se chtěla jít září-říjen s mamkou a kámoškou podívat a obhlídnout jaké by mi slušeli
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: já myslim, že ten říjen je ideální.Řekneš, že plánujete konec března až duben. Záloha jak kde, někde půlku někde třeba tu tisícovku. Objednávat se většinou musíš jen na soboty, to je nával, jinak asi nemusíš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dikas pupsiiku,jsem zvědavá jaké objevím a docela se těším : )))
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla na jednu stranu trošku ráda, že mám nekonfekční postavu, protože výběr je opravdu veliký a já bych se určitě nemohla rozhodnout :-) Mili84: Ahoj, doufám, že jste si to pěkně užili :-) Někde tu je taky diskuze o ztrátě prstenu, a jak jsem to jednou pročítala tak ztráta v moři je asi nejčastější :-S je to smůla no. Ale stanou se i horší věci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: Já už tu diskuzi četla, určitě nejsme sami a už nás to ani tak nemrzí.. Prostě am zítra zavolám a objednám nový 8-) Už jsme se s tím smířili. Lepší mít manžela bez prstýnku než obráceně... :-N :-N :-p Jinak jsme si to až na dobné zádrhely cestovní kanceláře užili pěkně ;-) A Jak vy v Chorvatsku? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mili chtěla jsem se zeptat jestli jsi měla toho kameramana nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
mili: Až na drobné problémy s dopravou a s opravdu zvláštní delegátkou to bylo opravdu super :-) Krása, asi se naučim chorvatsky a odsťehujem se tam :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvecna: ahojda, jj, měla:-) Sympaťák ;-) Tento týden mi má předat DVD, tak pak napíšu, jak budu spokojená 8-) puspiik: No tak koukám, že jsme měli podobné trable - problém s dopravou, ubytováním i blbou delegátkou :-D :-D :-p Kdybych neuměla anglicky tak spíme asi pod mostem nebo nevim :-S :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mili: tak to jsem zvědavá jak budeš spokojená,dej pak vědět ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím ...tak dneska jsem byla u pana astrologa Havelky...byla jsem tam asi tak minutu šup, šup a mám léky skoro za 1800 Kč... :-N Tak uvidíme za měsíc... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bambina: A co Ti je, bambi? Nějaké problémky? To m mrzí... :-( vvvecna: Dnes máme "předávku, tak se pak ozvu:-) Jinak dnes jdeme objednat nový snubák, tak se těším, že už bude zase vše ok:-)papa
Odpovědět
Profilova fotka
mili84: Pan Havelka je téma z posledního srazu :-) Asi se u něj teď budem všechny léčit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: jeee a já tam nebyla... :-( Tak mi nusíte povyprávět příště 8-) bambina: Dnes jsme se viděly a ani o tom nevíš, co? ;-) A já Tě hned poznala, i když jsem Tě nikdy neviděla...podle fotek 8-) Hádej kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dala do alba všechny fotky:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?