Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem dala do alba první ochutnávku, ale svatební albíčko vytvořím až po dovče.. Ale to byste tu asi shořeli nedočkavostí, jelikož to bude tak za 3týdny;-) Tak mrkněte 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mili, téda, moc ti to slušelo, účes nakonec dopadl suprově, kytka byla perfektní, a fotka na motorce úúúžasná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mili: sup sup,.. uz aby bylo svatebni album plne :-D povedlo se vse jak melo?
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: Klobouk dolu, byla jsi vazne kocka! Jestli tohle s tvym uz manzelem trosku nehlo, tak je to vazne tvrdak! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky Mili! a kam jedete?
Odpovědět
Mili:fotky moc krásný, slušelo vám to spolu a ten účes byl povedenej, škoda těch nervů ale bez toho se to asi neobejde. Zdravim holky, jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se prave vratila z predsvatebni kosmetiky, bajecne, uzila jsem si to! A predstavte si, nejen ze mi kosmeticka ukazala, jak se mam nalicit a pujcila mi sminky domu, abych si to mohla natrenovat a v patek se sama namalovat (kdyz ona nemuze), ale jeste navic me nenechala vubec nic platit! :-D :-N :-D Koukala jsem jako blazen! Tedy je pravda, ze me mela puvodne licit a pak mi to musela zrusit, ale az zas tak mile jednani jsem tedy opravdu necekala!!!! ;-) Jsem nadsena!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je supr Zdezli :-D holky co nejaky srazik? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
do kdy jsi tu Zdezli?
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: vis ze ja ani nevim? az jak se to vyvine s dokladama a OL a tak...ale od 23.8. jsem na liiiiiiibaaaaankaaaaach! :-D (teda jestli si to takhle myslela :-N =-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Mili jak princezna,bylas nádherná,moc ti to i manžovi slušelo,hezké vlasy,malování i nádherná kytička a fotky zatím vypadají suprově těším se na další
Odpovědět
Profilova fotka
no myslela :-) jestli s nama stihnes srazik jsem myslela :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za chválu:-) Musím přiznat, že i já jsem se cítila jako princezna...byla to fakt nádhera, celý den byl plný překvapení od kamarádů, takže pohádka. A vše klaplo na jedničku 8-) Zítra odlétáme na Krétu, tak tu 14 dní nebudu, pak vytvořím album ;-) Mějte se tu krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, holky, kdyby se stihl srazík tak do třech týdnů, tak bych to i stihla, pak nevím nevím :-D , ale viděla bych vás ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky pro srazik co nejdriv... zalezi na zdezli jestli by ho stihla jeste pred svatbou, treba ve ctvrtek ? :-) anebo pristi tyden? at se nam Meni nerozsype...
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemuzu akorat od patka do nedele,.. jinak asi budu moci dorazit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdo dal a kdy? a jak je Hhranol? kam razite? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme do zapadnich cech... jirka ode me dostal k 30-tinam poukaz na skolu smyku,... tak jedeme uz v patek,.. v sobotu ma jirka ten smyk,.. mezitim si ja pujdu do lazni a v nedeli pujdeme na prochazku do ceskeho svycarska...
Odpovědět
Profilova fotka
to zni jako supr vikend x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to teprve uvidime,.. jestli bude super :-N ale tesim se, ze vypadneme,.. a budeme mit snidne, vecere.. atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj to supr, taky jsme byli v sobtou na hotelu a bylo fajn dojit si na pripravene jidlo, az se clovek vyspi.. :-) kde je skola smyku? a cim se jezdi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zase tu...no s tim srazikem nevim, holky, ve ctvrtek tedy urcite ne, protoze mam jednak narozky a jednak den pred svatbou, kdy se nam se nazenou vsichni mozni Nemci a chceme je vytahnou trochu do mesta a pujdem si nekam sednout. Takze az nekde uvidite hordu Nemcu ruzneho veku a mezi nimi zoufalou a jiz znacne nervozni Cesku, tak vezte, ze jsem to ja ;-) :-D Mili: preji ti krasne libanky! Uzijte si dovcu!
Odpovědět
Profilova fotka
a prisit tyden bys sla Zdezli?
Odpovědět
Profilova fotka
skola smyku je v moste a jezdis vlastnim autem, aby ses ho naucila ridit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co kdyz si ho rozflakas? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: Jestli preziju svatbu tak jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasny ze prezijes, tak ja navrhuju pristi utery ;) co Vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
To by snad slo.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zbytek uz sel asi spat ... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, mohla bych :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?