Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Mili, takze kdybychom se tady minuly, preji Ti, at se Ti zitra vse vydari presne tak, jak jsi naplanovala a jak jsi si to vysnila. A i kdyby ne, neves hlavu a uzij si to!!!! Krasnou svatbu!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili, zítra ať vám vše vyjde :-) Je super, že jsi s barvou spokojená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Daika: myslím si, že nám to trvalo cca 2týdny, ale přesně si to už nepamatuju, je to přece jen už rok ;-)
Odpovědět
vvvecna: je to na třídě míru když jdeš směrem od hlavní lékárny k albertu, je tam knihkupectví :-) cenu už si nepamatuju přesně, ale myslím, že to byl do pětistovky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky:-) Snad vše klapne. Od rána jezdíme a zařizujeme poslední věci kolem...Teď máme asi oďku pauzu, než pojedeme pro dorty, tak doma poklidím a připravím spaní pro hosty. No a pak už se sbalíme a jedeme každý spát k rodičům ;-) Holky, tak teda zítra držte palce a třeba i na nás myslete, aby nepršelo :-p 8-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
kathy.skla už vím kde to je,kdys ji tam kupovala.pokusím se tam příští týden stavit,tak uvidím jestli ji tam najdu někde
Odpovědět
Profilova fotka
mili - držím pěstičky, aby všechno vyšlo do puntíku, jak si přejete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili přeju na zítřejší den hodně štěstíčka,aby ti vše vyšlo tak jak sis přála a taky aby vám vyšlo počasí.Tak s tím kameramanem,budete mít toho klučinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: myslet na tebe budu, dobra zprava je, ze v Norimberku je zatim hezky, takze to vypada, ze se k nam prozatim nic nezene ;-) :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HEzký svatební den Mili a pozdrav mi exmanzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zajímalo by mě jak dopadl den Mili
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to me taky! Jsem zvedava!!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky vsem, holky jaky byl vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Akral, u me trosku hekticky, prece jenom, svatebni den se blizi :-N Takze se uklizelo, pucovalo, dovazelo, odvazelo a vse mozne, co k pripravam jen patri ;-) Do toho jsem pokracovala v baleni krabic, jelikoz se k bud. manzelovi zaroven stehuju... x-) x-) x-) No a vzpominala jsem na Mili, jak ji to jen asi dopadlo... =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda sis mela hodit nohy nahoru a relaxovat ne? 8-) tesis se?
Odpovědět
Profilova fotka
No, vzhledem k tomu, ze mam den pred svatbo narozky a na den posvatbe jsme naplanovali jeste garden party u nas, tak jsem moc relaxovat nemohla :-| Musime se pripravit na najezd Nemcu a mamka musi mit doma vse tip-top ;-) Jsem uz dost napjata a zacina se projevovat nervozita, ale tesim se moc! :-) A jaky jsi mela vikend, ty?
Odpovědět
Profilova fotka
takovy normos v patek jsem s kamoskou zaparila a v sobotu s milackem na skoleni na horach :-) takze prijemny... tak abys byla krasna a odpocata nevesta a ne uhonena utahana.... a kdy Ti prijede polovice? a doted jste bydleli kazdy ve svem?
Odpovědět
Profilova fotka
Nastavajici dorazi v utery, budeme muset jeste na cizineckou policii kvuli poslednimu papiru ke svatbe, ktery nesmi byt starsi 7 dnu pred svatbou...to papirovani je opravdu silene :-| EU je v tomto smyslu k nicemu. Bohuzel... ...ja doted bydlim u rodicu, pritel sam...v jistem smyslu jsem staromodni, nechtela jsem se k nemu stegovat pred svatbou, uz jen proto, ze je to s oddacim listem v Nemecku trosku jednodussi (napr. pracovni povoleni)...takze zmen bude po svatbe dost! ;-) Ale uz se tesim, to je jasne...ale snadne to nebude... ...u tebe prima vikend, koukam, cim se vlastne zivis?
Odpovědět
Profilova fotka
ja delam v mediich, odjakziva, ted tisk, predtim radio... marketing a to jsi bydlela tady a on tam? a jak dlouho jste spolu? a nebude Ti ti lito zit v cizine?
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak, vztah na dalku, ale dokud jsem byla studentka, tak jsme se videli kazdou chvili. Pak jsem rok delala na letisti, to uz bylo tezsi, ale prece jenom jsme se videli temer kazdy tyden (jen to stalo dost penez) ;-) Jsme spolu dva roky. Ted jsme se tedy do toho rozhodli prastit...ze je to v cizine mi temer ani neprijde. V Bavorsku je to jako v Cechach a do Pardubic je to 4 hodinky autem - to neni zadna hruza. Takze az se mi bude styskat, priritim se :-D Delas v tisku? Muj bracha taky...treba se znate... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jen v tistatku :-D , kde dela bracha ? to je odvaha, vztah s cizincem, bez bydleni a jeste na dalku, ale laska hory prenasi! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No prave...a ja vim, ze je zkratka ten pravy!!!! Pred tim jsem mela 4lety vztah zase s jinym cizincem (sama nevim, jak to delam) a pokud mohu sama soudit...nebe a dudy (nebo Nemec a Ital???) :-D :-D :-D Ne, delam si srandu, ale jsem si opravdu jista tim, ze delam spravnou vec. On je zkratka uuuuuuzasnyyyyyy! :-D Bracha pise pro pardubickou prilohu Mlade Fronty Dnes...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, jen krátká zprávam foto vude brzy. Byl to opravdu nejkrásnější den v našem životě. Ač jsem tomu nevěřila, VŠE klaplo na jedničku....OPRAVDU!!! ;-) Brzy více....
Odpovědět
Profilova fotka
No, Mili! To jsem moc rada!!!! Moc ti to preju!!!! A tesim se na fotky!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili to zni temer tajemne jak komix na pokracovani :-)) tesime se ;-) Ja z Fronty nikoho neznam. a planujete mimi Zdezli?
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: mimi planujeme, ale zacneme se snazit asi pristi rok...nejdriv si dam cas se s Nemeckem trosku szit a zvyknout si a tak..jinak by tech zmen bylo asi moc najednou ;-) A co ty? Planujes nejake zivotni zmeny? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zivotni zmeny ja mam denne :-) svatba nesvatba, mimi nemimi... ??? kazdodenni otazniky :-) zas je pro Tebe zbytecne hledat praci, kdyz planujete ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim, uvidime, rozhodne se budu po praci poohlizet, uz jen proto, ze by nam materska trochu vylepsila rozpocet. Ale zadny stres :-p Ona je taky otazka, zda se nam mimi hned podari...dnes uz jeden nevi :-N No, jo, kdybych nasla nejake misto jako prekladatelka, tak bych to mohla delat i s miminkem..no uvidime... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo to ja bych taky rada neco delala i s baby, v budoucnu, nedovedu si predstavit materskou na plny uvazek... :-x tak ja jdu spat Zdezli, tak zatim pa a nestresuj! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou! Ja jdu asi jeste koukat na telku...nejak posledni dobou nemuzu spat...ci to asi bude?! :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?