Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: to je mi lito! Snad to zitra dobre dopadne a ty se budes citit lip! Ja jsem se zase rozhodla, ze se namaluju na svatbu sama ;-) S tou kosmetickou, co jsi mi radila, to taky nedopadlo (asi lici jenom soboty),v patek rano nemohla. Dneska jsem dokoupila nejake sminky a nacesana se zkusila nalicit a vypadalo to dost dobre. Tak uz na dalsi hledani kaslu, nebudu se s tim nervovat. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli: Tak to mě mrzí, že to nedopadlo ani s tou p.Havlasovou. Ona má dvě práce, tak mě nenapadlo, že vlastně v pátek ráno nemůže, talk promiň...Jinak já jsem si teď zkusila dát vlasy zhruba tak, jak to bude v sobotu (jen tvar) - mrkni kdyžtak do alba, co si o té barvě myslíš...Není to na mě vybl..tý? :-| :-D Teď zase váhám, jestli do toho tu hnědou dát nebo ne... :-S
Odpovědět
Mili: nevím jestli tě potěším před svatbou ale nejvíc se mi na tobě líbí vlasy jak si na první fotce v albu se skoromanžou ;-) Já bych tam tmavší melírky přidala, ale chápu tě, že bojíš bojíš aby se to nějak nezmrcasilo :-| Puspik, Daika: no konečně holky, musím říct že moc pěkné jste to obě měli, oboum Vám to slušelo. Daikí, tebe sem čekala že budu znát když sem Chrudimajda a ono prd ]-( Jinak chlapi v uniformě jůůů x-) Puspik: vybrala si fakt pěkný šatičky, tobě moc hezky seděli a manžela jsi skombinovala nakonec dobře ;-) Zdezli: super že je všechno super ... mě líčila ségra, já se vůbec nelíčím, takže trošku stíny, řasenku, lesk na rty a byla sem ready, stejně bych se s makeupem a pudrem po celým obličeji necítila a nehty mi dělala taky ségra - francie na moje vlastní a dobrý. Já tyhle věci moc nehrotím, ale s vláskama s těma si ráda zajdu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka: No já si to právě myslím taky...Měla jsem to teď delší dobu tmavší takže je teď tohle nezvyk, i když jsem už takhle blond byla...ach jo...bojím se, že pak zase budu pruhovaná jako zebra, když tam dám hnědou...No, o půl páte jdu za kadeřnicí, tak se spolu domluvíme =-)
Odpovědět
mili: a takový ty droboučký melírky jak přes čepici? já teda měla zrovna pruhy jak zebra, ale ty droboučký skoro nenápadný melírky se mi líběj. Ono se ale asi líp probarvuje a zesvětluje tmavá než obráceně. Mě se celkově víc líbíš do hněda, ale nejsem tvůj manžílek, tak na mě moc nedávej :-p x-)
Odpovědět
mili: akorát si říkám, že kdybysi měla jen malé pochybnosti, že ty melíry nebudou ono, nechala bych to raději tak jak to je. I tak ti to na fotkách moc sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka: Já jsem domluvená s kadeřnicí, že mi kdyžtak dá jenom třeba 3, 4 proužky dopředu, jak mám ofinu, protože vzadu jsou ty vlasy dobrý, ale nahoře u hlavy, u pěšinky a ve předu prostě zářím jak sluníčko :-. Nevi, včera po umytí mi to zase přišlo lepší...Nikdy se mi nestalo, že bych se v barvě necítila, ale teď prostě jo... Já nevim, asi už to třeba jenom moc řeším, ale jsem prostě taková...Poradím se ještě dnes s paní v salonu. Každopádně ke kadeřnici půjdu, je to i izážistka a uvidíme. To se fakt teda musela pos.... takováhle věc. :-S
Odpovědět
mili: to jsou hlavně nervy, snažíš se mít všechno perfektní a pak vlastně akorát na všem hledáš mušky, to chce klid, stejně v neděli bude po všem ať se dělo co se dělo a budeš šťastná mladá paní ;-) To mě se*e že ten svatební den tak rychle uteče a obřad byl mrk mrk pryč během chvilky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka: Já vím, ale zrovna na vlasech si tak dávám záležet. Pěstuju si dýlku dva roky, kupuju zábaly a starám se o ně a pak tohle...Nejhorší na tom je, že já tu barvu chtěla.... :-( :-p Bud.manža říká, že je to pěkný, ale znáš chlapi. Mamka říká, že to je světlý, ale když jsem včera poslala fotky, tak zase říkala, že to bylo dobrý, akamarádka říká, že to je dobrý, druhá, že ne.... Už z toho mám hlavu v pejru ]-( No, o půl pátý se to rozsekne. Nejhorší je, že se na to chodim furt koukat do zrcadla... :-p :-x :-N A furt to koumu z různejch pohledů...ježiši ať už to je za mnou!!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kreditka - díky ;-) nic si nedělej z toho, že mě neznáš - nejsem rodilá Chrudimajda :-) žiju tu v podstatě od 16 - co jsem nastoupila na školu :-) ale poznat se kidně můžem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kathy.skal A kde to tam přesně je,todle knihkupectví si podle jména nějak nemůžu vybavit.Je hezká a kolik stála?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vsem! Mili me se taky nejvic libis s temi hendymi na prvni fotce ;-) ale ani ten blond neni zly! Jinak devcatka ze soboty moc hezky fotky ;-) tesim se na dalsi!
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky! mili, to budou jen nervy, a barva se trošku vymyje do svatby, uvidíš! já si pamtuju když mě přišly šaty, obrečela sem to, že v tom nikam nepujdu, vlasy moc tmavy, a nakonec jsem jen vyšilovala...a den D byl suprovej...a stejně to bude i u tebe! ;-)
Odpovědět
koukám ti do albíčka a ten účes a barva vypadají taky dobře. Máš moji oblíbenou vůni DKNY :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mili: Tak jsem koukala na fotky a musim rict, ze mi to zas tak hrozny neprijde, je z Tebe blondyna, ale to neznamena, ze ti to neslusi! Jen si myslim, ze k tomu budes asi muset prizpusobit liceni...treba o neco studenejsi ton rtenky nez mas na zkousce, aby se to s barvou vlasu tolik "nebilo". Jinak ja osobne bych bravu nechala tak jak je, tmave melirky mi prijdou den pred svatbou az jako dost veliky experiment :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kreditka: Ja se sice normalne licim, ale presto (nebo prave proto?) jsem se rozhodla se nalicit sama. Jednou jsem se nechala nalicit "odborne" a prestoze to vypadalo dobre, tak jsem se v tom uplne necitila. Asi uz jenom proto, ze jsem na to nebyla zvykla! ;-) Vcera jsem si ale koupila drazsi make-up, rtenku a stiny a rozhodla se, ze to zvladnu :-D On je uces v celkove vizaci asi to nejdulezitejsi...ja vzdycky uplne prokouknu, kdyz jdu od kadernika :-N Ne nadarmo se rika "Vlasy - koruna krasy". :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc za názory... ;-) Zdezli má pravdu, že dva dny před svatbou dávat hnědý melír je dost o průšvih..No a jak jsem to včera ještě umyla, tak už nejsem žlutá, ale fakt blonĎatá ;-) Takže to asi bude oukej nakonec..Paní v salonu, kde jsem si teď byla pro šaty říkala, že to bude vypadat hezky. Navíc nalíčení budu mít výrazný, hlavně oči a barvu rtěnky změní, to je dobrej postřeh - díky zdezli ;-) Ale už jsem se malinko uklidnila...Jinak teda šaty mám doma, jsou krááááááásné, čisté a voňavé:-) Byla jsem uplně překvapená, takže super 8-) No, teď si dám chvilku oddych, venku je vedro, takže jsem splavená, teď jsem přijela z Chrudimi.. Pak dám obídek a pak už kolem 15h přijede Jenda s vestičkou a vázankou, tak budeme zkoušet oblek - finální verzi:-) Tak a pak už to poletí - kadeřnice oba, kosmetika oba a nehty (to už jen já:-)) A těším se na zítra, to už má J. dovču, tak si zajdem na oběd a tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alisek: Tahle je asi moje nejoblíbenější - ještě mám pak oblíbenou Chanel Chance (odlehčená letní vůně). Ale tu jsem teď měla, tak jse zase udělala změnu... Voní úúúúžasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: Spravny pristup!!! Ted uz jen klidek, vychutnavej si pohled na satky a tes se na sobotu!! ;-) Ja musim zit v nejistotach jeste tyden :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: Přesně tak, žádné nervíky, vše bude OK :-)...jinak vlasy mi přijdou dobré, ono až si na sebe oblékneš bílé šaty, namaluješ, tak vše bude vypadat jinak...máš světlou pleťa tmavé vlasy by se dost bily s pletí a bílými šaty...víc bych nalíčila oči, které podtrhnou světlou ofinu...uvidíš budeš kočka :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, Mili buď v klidu, dopadne to OK... není důvod opaku ;-)
Odpovědět
Daika až dnes jsem viděla fotky z výzdoby stolů..měli jste to moc hezký :-) ( Byl to nafotit manžel na web Kata. ) a koukala jsem, že vám tam dal Aleš část výzdoby která mi zbyla z naší svatby ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jednou díky holky, o půl pátý se to u kadeřnice rozsekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alisek - kterou část máš na mysli? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my jedem zítra na svatební cestu :-) Tak vám přeju ať vše vyjde, žádný stres (ono to nějak nakonec dopadne) a hlavně šťastné manželství :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Puspiik, preju Ti krasnou svatebni cestu! Uzijte si to!!! x-) x-) Ale Ty odjedes a nechas nas bez dalsich fotecek!? :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik - krásně si to užijte !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak je asi Mili....jsem zvedava, jak dopadla mise vlasy =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vdané holky, chci se zeptat - jak dlouho trvá, než nám dají nové občanky? taky měsíc? díky za info
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nešel nám internet - jsem teď v děsným spěchu, nestíháme. Takže jenom krátce, nechala jsem si dát ty melírky a vypadá to super:-) Taklže se to povedlo a jsem spokojená. Tak my zase jedem, snad se sem stihnu ještě podívat...zatím pááááá 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?