Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: Jakou máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vůbec nestíhám číst...pěkně jste se rozjely :-) Dodatečně přeji novomanželkám vše nej, ať vše vychází dle vašich představ...a budoucím přeji pevné nervy, pěkně se termíny blíží ;-) Zdezli: Mohu Ti doporučit svoji kosmetičku Verču, líčí perfektně, domu moc jezdit nechce, ale občas udělá výjimku: tel. č.: 728 768 662 a pak mě ještě napadla Káťa z Pardubek, jezdí i domů, je taky šikovná, tel. č.: 775 995 560. Snad Ti to pomůže...
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: I belong to you od Erose a Anastacy...ja miluju Erose, Andreas ma rad Anastaciu, text v obou jazycich super, ke svatbe docela sedi, hezka melodie... http://www.youtube.com/watch?v=-nzkS7... Gag, moc diky za tipy, treba neco dopadne...uz zacinam volat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně štěstí...mizím domů, sem v práci od šesti a nevím, kde mám hlavu :-) :-D ...doma mě čeká výroba marcipánu na potažení dortu, bleeee :-p ...mějte se krásně, pěkný zbytek dne...pa, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Dneska vyrazim na meliry a konecne i na zkousku ucesu! Jsem mooooc zvedava, jak to dopadne x-)
Odpovědět
zdezli: účesu zdar ;-) zkus se blejsknout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kreditka: Diky! Prave zjistuji, ze fotak mam sice s sebou, ale nechala jsem u pritele kabel k pocitaci, takze se sice vyfotit muzu, ale tim to asi tak i skonci :-N Ted me ale napada...zkusim to mobilem, to bych pak mohla pretahnout pres bluetooth...no zkusim to, otazka je, jak budou fotecky kvalitni =-)
Odpovědět
zdezli: teď už mobily fotěj slušně, pro představu to sluší. ale pokud se ti nepodaří foto, alespoň budeme mít po 15tým překvapení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ,nevíte kde sehnat knížku naše svatba?
Odpovědět
vvvecna: na netu, tady mezi inzerátama holek ... knihkupectví ... já se po ní nesháněla ale zahlídla sem jí tu. Mě pro mě přišla vcelku zbytečná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na internetu ji právě nemůžu moc najít
Odpovědět
Profilova fotka
http://knihy.abz.cz/prodej/nase-svatba-1
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
akral: šikulózní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takouvoudle mám namysly http://www.beremese.cz/album/view.php... , je víc druhů
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, profesionální fotky budou zítra, tak vám dám do alba aspoň pár fotek od kamaráda profesionála co fotí brouky :-) Ale jsou taky krásný, jen já to tam kazim :-)
Odpovědět
puspik: kecko :-p těším se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puspík: šup, šup, aspoň malý kuk...všechny jsme nedočkavé a těšíme se na foto ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se už moc těším na fotečky :-)
Odpovědět
Ahoj holky a taky novomanželky daika a puspik, jak se vám vydařila svatbička? a jak se cítíte jako vdané paničky? těšim se na fotky. Kreditko a gag.. kdypak zajdem na kafčo...a oslavíme, že je první rok a u některé už druhý rok za náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc pěkné, fakt Ti to sluší...manžel mi přijde povědomý... Alisek: Je to teď dost hektické, ale kafčo bychom někdy mohly dát i s Hančou.
Odpovědět
Profilova fotka
No, jestli jste vystavovali na veletrhu tak tam byl semnou :-) Ale on tě prý nezná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik : Teda slušelo ti to dost,pěkně nalíčená a moc hezky udělané vlasy a ta kytička se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se teda rozjely ;-) než stihnu dočíst do konce, zapomenu, co jsem chtěla :-))) zdezli - aŤ ti vlásky dopadnou!!! :-) s maminčinou teorií jsi mě moc nepotěšila, já se celý obřad křenila, až se z toho chudák oddávající zakoktával :-D ale jinak paráda chtěla jsem sem dát fotky až budou hotový všechny, ale nevydržím... tak aspoň něco malinko - jukněte :-) Alisku - chci ti mooooooooooooooooooooooooc poděkovat za "Kata" - naprosto super férovej týpek - rádi se tam budem vracet aspoň na večeře :-) udělal pro nás první i poslední, jsem nadšená. I když se vyskytla mucha, vyřešili jsme - bez problémů. Menším svatbám můžu jen DOPORUČIT!!!
Odpovědět
Puspik, fotky jsou moc pěkný, těším se na profi..moc vám to spolu sluší..nalíčená jsi byla pěkně. Daika...tak tě vítám mezi vdanýma :-) fotky jsou super...moc ti to slušelo, není tvůj manžel u paragánu v Chrudimi? Jsem ráda, že Aleš pro vás udělal maximum...a co se týče tý "mušky", snad jste to vyřešili ....ikdyž nevím oco jde..Moc by mě mrzelo, kdybych ti dopoučila někoho a ono to prostě nevyšlo.. :-|
Odpovědět
vvecna: ahojda. Tu knížku Naše svatba jsem nedávno kupovala na Třídě míru v Kanselsbergeru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
daika: Moc pěkné fotky :-) Já bych si teda na toho koně netroufla :-D A pánům v uniformách to sluší :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak jsem zpatky...probehla jsem mesto, zaridila vse dulezite a hlavne ty vlasky...vse dopadlo skvele, mame cerstve melirky, uces jsme vyzkousely, ale fotky nemam - zrovna tam bylo nekolik lidi a bylo mi hloupy se tam pred nima fotit. Ale aspon mi to tam vsichni pochvalili ;-) Slecna moc sikovna a rekla si se vsim vsudy 890 (meliry, zkouska a naostro)...po posledni zkusenosti se salonem Diana, kde jsem byla jen na melirech a zaplatila snad jeste vic, prijemna zmena :-p Puspiik, Daika: super fotecky, moc vam to obema sluselo!!!! Uz se tesim na dalsi a dalsi a dalsi! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik, daika: Krásné fotky, byly jste obě jako princezny, opravdu vám to slušelo ;-) Zdezli: Jsem ráda, že Ti zkouška proběhla v pohodě...já jsem se dnes rozodla, že se v barvě, kterou jsme s kadeřnicí daly v sobotu, necítím. Jsem moc blond...takže zítra klušu na tmavé melíry...Ach jo:-( To se mi muselo stát zrovna před svatbou...Snad se to těma melírama ještě nějak nezhorší :-| Jinak zítra si jedu pro šatky, huráááááá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?