Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: ja jdu na nehty o pul druhy, kdyz tu bude v 5 hruza, tak se jim tam vratim...ale je super, ze i pres drobne nedostatky sis svou svatbu super uzila..ja mam obcas pocit, ze nevesty tady na beremku maji vse do-ko-na-le, a mela jsem strach, ze u nas to treba tak nebude...
Odpovědět
Profilova fotka
S ním zamávaj spíš rodiče, gratulace a tak, ale já ani omylem. Kdybych přišla v pytli, tak si možná ani nevšimne. On na tohle prostě není...Když přijdu od holiče, třeba s úplně jinou hlavou, tak na mě dva dny kouká, než se zeptá, jestli jsem si neumyla hlavu :-D :-D :-D A obzvlášť nerad dělá a říká věci, který ví, že se od něj čekaj ;-) Mám ho prokouknutýho... Takže nic nečekám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No asi takhle: Byl to opravdu krásný den :-) Ale rozhodně nemůžu říct, že by byl nejúžasnější v životě :-) Byla jsem ráda, že se všichni sešli, že jsme to spolu oslavili. Prostě jsme všechno měli na pohodu i když nás bylo hodně. Žádné davové organizování a tak. A nějaká ta chyba se vždycky vyskytne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se nejvíc bála toho, že budu bulet, protože jsem hroznej doják. Ale nakonec jsem měla jen jeden opravdu krizovej okamžik, ale naštěstí jsem našla bezva schovku na kapesníky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mili: no nevim...muj manza, taky neni zrovna vsimavej a chvalici typ.ale tohle je vazne jiny...a myslim, ze to s kazdym hne. no uvidis ;-)
Odpovědět
Sem přišla z oběda a mám co dělat. Mě dal Kája kytku před zámečkem před obřadem, páč já přijela jako poslední, protože se nám povedlo zpoždění a pak jen za mnou vyběhl, s úsměvem při běhu křičel je to dobrý, vrazil mi kytku a ruku v ruce sme metali k síni za matrikářkou a oddávající :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha: uvidíme... ;-) doufám k koutku duše :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: je fajn, ze to beres s nadhledem..ma to takovy uklidnujici ucinek ;-) Mili: ono je mozna lepsi nic necekat, pak neni clovek zklamany...muzes byt jen prijemne prekvapena! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si zas myslela, ze by mi treba otec mohl rict neco pekneho nebo aspon ze mi to slusi...ale nedockala jsem se niceho....bylo mi to hodne lito... :-( takze lepsi nic neocekavat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: no ja se obavam, ze bulet budu...a kdyz ne, tak me mamka asi bude pichat spendlikama, abych bulela, protoze prisla na to, ze kdyz se nevesta smeje, tak nebude stastna, ale kdyz breci tak jo :-p Pry vlastni a odkoukana zkusenost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: Přesně tak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: no tak to jedna nase pribuzna probrecela skorem cely obrad a pak se zas mohutne resilo proc :-D ...jako jestli se nechtela vdavat ci co :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kobliha: no jo, ale vysvetluj to nasi mamine. Ta uz mesiv do me denne huci, at se proboha nesmeju! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já doma brečim i u tv. A nakonec jsem brečele jen když mě táta vedl k ženichovi a já viděla všechny ty lidi jak koukaj na mě :-) a taky začínaj slzet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: to je hezky!!!! a co jste meli za hudbu pri obradu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky TV typ a před lidma většinou nebuli..no , uvidíme. Budu myslet na to, kolik mě stálo nalíčení a chovat se podle toho :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nástup ženicha: http://www.youtube.com/watch?v=7sE9h7... Družičky a moje maličkost: http://www.youtube.com/watch?v=Ash30R...
Odpovědět
Profilova fotka
prstýnky, pusinky.... :-) http://www.youtube.com/watch?v=HzZbSL...
Odpovědět
Profilova fotka
No ja jsem jeste porad nesehnala nikoho, kdo by me byl ochoznej v patek v 7 hod rano nalicit u nas doma, tak asi zkoupim max factor a pomuzu si sama...vsechny kosmetick ymaji ten termin dovcu nebo uz jsou zadane nebo nechteji dojet... :-S Takze muzu brecet dosyta! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já budu tak trochu překvapení pro všechny, protože mě neuvidí krome našich (pojedou se mnou v autě) vůbec nikdo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli: Zkoušela jsi tu Jitku Havlasovou?
Odpovědět
puspik: škoda jen že v práci nemám repro :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já ti opravdu můžu doporučit bezvadnou paní na líčení. Přijela k nám v sedm ráno a líčila ještě 12 lidí. Na všech si dala moc záleže, je opravdu moc šikovná a všichni si jí moc a moc pochvalovali, a to opravdu nekecám :-) Sídlí ve Smilovce, hned naproti Atriu a jmenuje se Šárka Málková :-) opravdu moc doporučuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: takze jste to pojali filmove...super...moc hezka hudba! ;-) Mili: tam jsem se jeste nedovolala...ale jeste zkusim ;-) Jen nevim, zda se ji bude chtit do Civic, na tom jsem doposud trochu selhala...ale ma kadernice ma jeste jeden tip, tak uvidim, pry spolu delaji, to by bylo nejsnazsi...zitra jdu na zkousku ucesu!huraaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: kdyz tak ji taky zkusim, zitra po kadernici, budu stejne ve meste. takze kdyz to nevyjde s ni, tak tam skaknu...Puspiik, kolik si rekla?
Odpovědět
Profilova fotka
Noo, za jednoho 300 Kč :-N Ale to co vytvořila se nedá popsat slovy.
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: Ona přijede, kam si řekneš, teda vždycky to tak bylo. Už líčila 3 moje kamaráky. Stojí to kolem 200 ;-) Tak kdyžtak napiš, kdybys potřebovala pomoc 8-) Jdu na oběd holky, zatim pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, holky, zkusim to jeste vykoumat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě jí zkus, opravdu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted tady varim a posloucham pisnicku na nas prvni tanec...kraaaasaaaa |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?