Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha: Jak už jsem tady někde psala, nechávám si dělat kyti přes pražskou agenturu Wedding Design, zaujali nás už na veletrhu v Praze i Pardubicích ;-) Sice cena vysoká, ale snad bude dobrá kvalitka. Já jsem se do hortenzií taky zamilovala...Jiank teď v sobotu se taky bereme v Chlumci:-) Bylo vše ok? Nebo si tam máme dát na něco pozor? Zatím s nimi máme jen ty nejlepší zkušenosti. Byli jsme se tam už milionkrát podívat a nikdy nic nebyl problém... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: No jo, tak už to víš, ale neboj, fakt si ho neberu, já radší starší 8-) Patří k jiné ;-) Určitě pak budou někde na fotkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jak je to s tema nehtama...ja si chci nechat udelat jenom francouzskou manikuru, protoze si myslim, ze muj atopcky ekzem na prave ruce by gel nesnesl a nehodlam to riskovat...vase poznatky se snad tykaji gelovek, ne? =-) Puspiik: at ziji masle na aute! Ja si ji teda koupila, protoze jsem ne az atk zrucna, ale moc se mi libi...s bordo ruzickama...hezky nam bude ladit se zbytkem. Mili: a kde mate oslavu, ze se vam tam vejde big band...nejak mi to vypadlo...? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli: V Počaplech je taková hospůdka u řeky, ani asi nemá jméno, říká se tomu U Holubů, páč to jsou vlastníci..Tak tam je takové kryté podium - kapela má 15-20 lidí, se tam v poho vejdou ;-) Ale nebudou hrát celý večer, jen do osmi a pak jiná kapela... Já s tímhle big bandem zpívám, takže jsem od začátku věděla, že je chci na svatbu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili ja vim s kym chodi, znam Sarku, z vypraveni i jsme se potkali, ja se s nim normalne stykam, da se rici ze jsme kamosi, takze pohoda party. ja jsem nikdy na klasicke manikure nebyla Zdezli, ja chodim na gelovky, tak neporadim....
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: Aha, tak dobrý, sem nevěděla, jestli tohle všechno víš ;-) Tak fajn. 8-) Tak někdy pokecáme třeba na srazu ;-) Zdezli: Taky chodím na gelovky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mili: nojo-v praze to asi bezny je :-D . ja hortenzie zboznuju-mam je doma ve vazach suseny :-) no...obrad zacal asi o 10 minut pozdeji-nejdriv manza nemohl sehnat matrikarku(mimochodem ja byla zalezla v aute-videl me az na obradu) a pak jsme museli cekat nez skonci prohlidka :-D . to uz jsem cekala pred zamkem a kolem me samej turista-byla jsem teckou nakonec jejich prohlidky :-) . jinak vse bylo ok-my jsme teda nemeli zadny specialni pozadavky...cetla jsem, ze ty mas nachystanou svoji hudbu.ja vlastne ani nevim,co nam hrali :-N -teda krome ty ave maria-uprostred obradu(pri ktere jsem malem omdlela :-) ). A hlavne bylo fajn, ze uz po nas nebyla zadna svatba....pred nami byla,ale s temi jsme se nastesti vubec nepotkali.
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha: No tak to máme uplně stejně, mě taky uvidí až nahoře...snad to teda klapne, no...A jak jsi věděla, že už tam můžeš jít, do toho mezipatra, aby Tě neviděl?
Odpovědět
Profilova fotka
...a proč jsi málem omdlela u Ave Maria?
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli-ja mela klasickou manikuru-teda jessicu-nanasi se celkem dost vrstev a nehty pak vypadaji opravdu moc hezky....ale jak jsem psala.nehty mi delali v 5hodin odpoledne a opravdu to tak hodinu az dve tvrdne-a pak se s tim musi zachazet velmi opatrne-druhy den uz je to ale naprosto ok. je to otrava-to s gelovkama je to jiny kafe...hned jsou ready.memu muzi se ale jaksi vubec nelibej(ze je to umely) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ne, gelovky ne, jen prostě nahoru bílý proužek, kytičku a pak přelakovat bezbarvým lakem. Pak mi paní řekla a´t si chvíli sednu a počkám až to vytvrdene. No a než jsem došla na tř. míru tak už to bylo na prd. Že byla měká ta bílá, to chápu, ale i ten bezbarvý lak se mazal. A tam kde se to nesetřelo rovnou to nezatvrdlo ani do šesti večer :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mili: mezi nami behala kamaradka :-) , ktera mi davala instrukce-ze muzu z auta a tak.manzel uz pak byl v zamku-ja pred nim a pak prisla matrikarka a dala mi instrukce. no ave maria-no bylo to celkem dlouhe(ale ovsem krasne) a me bylo priserne vedro(vsichni rikali, ze tam bylo prijemne),ale my s manzou jsme byli splaveny jak mysi...a tak se mi malinko udelalo spatne :-N .Pavel mi pak rikal, ze me chtel uz vzit kolem pasu, ptz cejtil, jak se podklesavam...ale jinak si nikdo niceho nevsiml.ale ja fakt mela namale-no bylo by to vazne efektni-seknout tam sebou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kobliha: Aha, no já budu mít kamarádku na telefonu..Mě prozvoní, až budu moct ;-) Snad tohle klapne.. A byl manža dojatej, když Tě viděl?
Odpovědět
Profilova fotka
Kobliha: aha..no tak ja si dam pozor a uz ve ctvrtek nebudu ale vuuubec nic delat :-D Teda doufam, ze alespon ty dve hodiny nebudu muset, jinak toho bude jeste hromada...Nemci budou najizdet, vse se bude prevazet do restaurace atd atd...navic mam pred svatbo narozky, tak to pujdeme jeste oslavit se vsemi hosty do pizzerie...bude to "velke" :-D :-D :-D Mili, kobliha: ja jsem taky chtela byt videna az v obradni sini, ale nevedela jsem, jak by mi Andreas predal kytku??? Tak to nakonec udelame doma, bude to asi lepsi, protoze jsem jedna z mala, ktera muze hostum tlumocit...takze jeste budu muset kolem nich behat... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jako s tima se nedalo vůbec na nic sáhnout. Dělala mi to v jednu odpol a dala jsem jim šanci do devíti večer, ale i pak se úplmě mazali ]-( Nejvíc mě na tom štve, že paní věděla moc dobře, že mám druhý den svatbu a odbyla mě takovým šmejdem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co udelat gelovky jen jednou vrstvou, aby to bylo prirozeny? jestli to chcete jen na obrad... nebo P-shine, Zdezli, muzu Ti dat cislo na manikerku ozkousenou...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli: Mě kytku předávat nikdo nebude, normálně si ji vezmu dole na stole, než pojedu nebo mi ji donese mamka, až mě přijde ustrojit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli me dal kytku manzel az na obradu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si to nakonec udělala sama, alá 30 kč a bylo to mnohem lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
akral: To já chci jít k obřadu už s kyti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, Akral, ale uz jsem objednana, tak to necham byt... Puspiik: ty me trochu desis...jak se muze lak mazat? a tak dlouho???? jaky byl druhy den vysledek, kdyz jsi s nima spala? =-) Mili: aha...je mi to jasne...v kazdem pripade romantika...jen aby to s jeste snoubencem neseklo, az te tam uvidi v cele krase ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mili: jo byl. a to fakt neni dojimaci typ-ale rikal, ze tohle ho vazne vzalo-pry mel slzy v ocich. opravdu to bylo krasne. a jsem hrozne rada, ze jsme to takto udelali(ac nekteri se na to netvarili moc dobre a ja k tomu byla taky trosku skepticka). no ja se strojila u mamky doma-a on ji tam prinesl kyticku a pozadal ji o mou ruku a nechal tam i mou kyticku. jinak akorat-ja myslela, ze bude stat primo pred oltarem,ale matrikarka ho ustavila na stranu-takze prvni okamzik byl pro me dost sok-vejdu a on nikde :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
akral: taky jsem dumala nad tim, ze by mi Andreas dal kytku az tam, ale asi bych si pripadala, ze mame prazdne ruce a kam s nima, ze? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: Je prostě takovej měkej a jakmile na něco šáhneš tak se to otiskne. Ale neboj, tahle paní byla evidentně neschopná, bohužel jsem to nepoznala hned ]-( ty co jsem si udělala sama byli v pohodě za 10 minut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kobliha: to je romantika!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: On si hraje na hroznýho tvrďáka, nedá na sobě nic znát i kdyby si to stokrát myslel...už ho znám... :-( Maximálně utrousí nějakou vtipnou poznámku, pokudmožno přihlouplou, ale romantiky se od něj nedočkám. Všechno hrozně zlehčuje ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
puspik: to bych se tam teda vratila...aby mi mi to dalo do poradku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mili: ja bych ho nepodcenovala, takova situace zamava tak trochu s kazdym...az tam bude stat sam a cekat, hudba, ty...
Odpovědět
Profilova fotka
...ani nevím, kdy mi naposledy řekl, že mi to třeba sluší..Ale už jsem si zvykla, že tohle nemám od něj čekat. Většinou to syším od ostatních ;-) nenaděláš nic, chlapa nepředěláš...Ale mám ho ráda takovýho, jaký je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to já taky chtěla, ale ona už po mě zavírala ]-( a já se den před akcí nechtěla s nikym hádat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?