Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kobliha: mne ohledne kytky na auto rekli v kvetinarstvi to same. Bud pojedeme 50km/h nebo kytku pripevnit az pred zamkem, coz mi prislo jako dost zbytecne vyhazovani penez. Tak jsem zvolila variantu s vizelinovou masli...ta aspon neuleti e snad nehrozi zadne riziko, ze bychom znicili kamaradovi auto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kobliha: no jo, ted koukam do tveho albicka...mame stejne kvetinarstvi, tak je to jasne :-D :-D :-D Kyticku budu mit take podobnou..jen tedy z rudych ruzi...ale pokud bude vypadat jako ta tvoje, tak jsem super spokojena!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to jsem mela mrte kytek kredit, ale tulipany 1OKc/ks ;-)
Odpovědět
akral: :-o dyť všude strašej jak jsou tulipány drahýý ... ale ty si se vdávala v dubnu tuším viď =-) takže mili do růžova, zdezli do červena .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: ja taky nakonec mela masli-hand made(sikovna babicka se postarala :-) ). ale kyticka je stejnak nejhezci x-) Ovsem dat 800 za to abych s ni prejela 300 m se mi taky zdalo jako vyhazovani penez.
Odpovědět
Profilova fotka
jj v dubnu. ja jsem je strasne chtela tulipany a byli krasny a levny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kreditka: presne tak...tmave cervena/ bordo...puvodne jsem chtela vlastne taky ruzovou, ale memu drahemu se nehodila ruzova vazanka k obleku...koupili jsme bordo (oblek je kremovy) a od toho se to vse odvinulo...ty chlapi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: no svet je malej a pardubice jeste mensi :-D :-D jo s kytkama jsem byla spokojena.hlavne vazne byly cerstve(coz bohuzel ne vzdy tak je) a dobre uvazane.
Odpovědět
Profilova fotka
Kobliha: presne tak! Koukala jsem ted na tve fotky - moc pekne!!! Gratuluju! Pejsek je uzasny! Ze bych sveho kocoura taky vyparadila?! :-D Satky budu mit taky z Belly, tak jsem rada, ze to tam chvalis...dobre, ze jsi k nam jukla, hned jsem klidnejsi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: diky.no jo nas Eda se rad predvadi :-D .Vsichni z nej byli nadseni... No s kocorem to muzes to zkusit ;-) ..ale nase kocicanda by s nami jeste rok nemluvila, kdybychom ji chteli do neceho takoveho nastrojit :-D :-D :-D v Belle taky bylo vsechno ok - jsem z toho mela desny nervy... Urcite ti to vsechno taky dobre dopadne...drzim palce
Odpovědět
tak vy jste mě holky tak namlsaly, že do toho květinářství skáknu taky aspoň na čumendu a poptandu:o)) Já bych pro sebe chtěla bílé a fialkové růže a pro maminky to samé, ale v tulipánech, tak jsem zvědavá na tu sumičku :-N
Odpovědět
akral: já chtěla tulipány, kopretiny nebo konvalinky, ale vše v září dost finančně náročný :-| zdezli: já bych na manžu nedostala ani růžovou ani bordo, ani sem to po něm nechtěla ... my milujeme přírodu a tím, že sme vše směřovali na vysočinu a co nejvíc k přírodě tak rozhodla zelená a navíc byl v tom k sežrání dle mě x-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kobliha: no to verim, ze se mu to libilo, tvari se tam dooost spokojene ;-) Ja myslim, ze by to nas koocur zkousnul, jen nevim, co by tomu rikali lidi, kdyby se potom nehodlal ucastnit svatebniho veseli a pobihal v kravate po vesnici :-D :-D Moc diky, opravdu jsi me uklidnila. Momentalne jsem ve stavu, kdy uz si nejsem opravdu nicim jista... :-S
Odpovědět
kathy.skal: kde se vdáváš?
Odpovědět
na Kuňce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kathy: skakni tam, za to nic nedas, maji tam asi 5 albicek, ktera ti daji k nakouknuti...ja tam vybirala asi hodinu (a to uz jsem mela predstavu) a nebyl to vubec problem. jsou tam mili... Kreditka: muj nastavajici ruzovou nosi..treba kosili a kravatu do obleku...a slusi mu...jen to nepasovalo k tomu svatebnimu. A tmavy oblek jsme nechteli, tech si uziva dost a dost v praci.. ;-) Zelena je taky super...posledni dobou hodne modni na svatbach, co jsem tak koukala kolem.
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: tak to me fakt pobavilo :-D .uz vidim, jak si takhle jdu a naproti me si to straduje kocour v kravate :-D neboj...urcite bude vse perfektni....ja si taky nebyla pred svatbou nakonec nicim jista...a bylo mi dost ouzko. takze hlavne klid a nohy v teple ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha: je mi jasne, ze to asi stejne prozivaji vsechny nevesty...asi to k tomu patri. Jen ted uz mame vse hotove a ja se jen nervuju, zda to vse dobre dopadne a zda se vubec zenich dostavi (nemela jsem chodit na Sex ve meste) a tak...jesteze mam BRMS ;-)
Odpovědět
no tak jen aby mi ta pauza na oběd stačila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli i v Sexu to dobre dopadlo preci ;-) don´t worry
Odpovědět
Profilova fotka
akral: to jo..ale ja bych to nerada absolvovala stejnou cestou...cekat na draheho (byt bez ptaka na hlave :-D ) a potom supajdit domu...to fakt ne :-o kathy: pauza na obed, to mozna ne, ale maji myslim do 18 nebo 19 hod, tak se tam v nejhorsim vratis... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: Já nejdřív měla na auto domluvené taky kytky, ale pak jsem to zrušila a udělala jsem si z organzy mašli. Je to mnohem levnější a účel to splní stejně :-) Jo a ještě bych si dala pozor na nehty. Já si je nechala udělat poprvé ]-( obyčejnou francii s kytičkama. Dala jsem za to 250 kč a vydrželi mi asi tak 5 minut, i když jsem s nimi půl hodiny předním mávala jak větrný mlýn :-) Ta bílá byla úplně měká, jak kdyby ten lak koupili někde u ťamanů. Fakt na prd.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, tady to zase žije:-) No, takže postupně: jj, svatbu máme do růžova, je to moje vysněná barva. Stejně tak jsko jsem chtěla big band na svatbě, tak ho mám ;-) Právě tady ještě dotvářím CD k obědu - Sinatra atd. 8-) No a vše hotové teda ještě nemám...už aby byl alespoň čtvrtek,abych mohla už jet pro šaty a pro vestičku a zařizovat věci, co se dají zařídit vyloženě před svatbou :-| Holky, začínám se těšit, no jo... Jinak teda ty kytky mě přijodu na 5.800 :-| Docela pálka, vím...ale já si s tou paní fakt sedla, takže ji věřím, že to udělá přesně tak, jak chci...a běda ji, jestli ne!!! ]-( ]-( Fakt od toho dost čekám, snad mě nezklamou... Třeba místo myrty bude mít každý svatebčan v klopě minirůžičku ů viděla jsem to na veletrhu a moc se nám to líbilo 8-) Jinak tulipánky jsem původně chtěla taky - oc se mi líbila kyti, co měla akral ;-) Ale prej už teď nejsou, tak jsme se dohodly na růžích - mají mi sehnat opravdu bílé, tak jsem zvědavá co dovezou :-D Akral: Jojo, tak už to prasklo :-D :-D Ale neboj, za ženicha nejde :-D :-D Když jsem Dana poprvé viděla, asi 4 měsíce zpátky, tak jsem si prostě byla jistá, že ho od někud znám..no a asi za dva dny mi došlo, že z Tvých fotek :-p Ale neodvážila jsem se mu to říci...tak jsem to vyklopila až začátkem července a bezvadně jsme pokecali ;-) Jde na svatbu s dcerou Jendovy ségry... tak už to víš, no... A to Ti říkal Dan? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: no ono to chce aspon 2 hodiny na nic nesahat-coz je teda psycho a potom jen velmi velmi opatrne.
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: a Ty jsi neměla gelovky?
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha: Proč na Tebe divně koukali v květinářství? Já budu mít bílé růže s růžovými hortenziemi...co se jim na tom nezdálo?? To není jako běžně v sortimentu?? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Panejo, holky, nestíhám ... =-) ;-) Kredit: Njn, tak to má opravdu pech. :-p Já myslela, že "letošní" nevěsty toho o mě moc nevědí. 8-) Mili: Aha, :-) tak to už nevím ... :-N A vy jezdíte na klasické silniční ? Tak to budeš určitě znát někoho z kluků z Pce, co známe my... ;-) Zdezli: Tak někdo přece. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty nehty taky nechapu puspiik :-o jaky jsi to mela? No Mili, on uz mi to rikal driv, jen´jsem si to nespojila s Tebou je nas tu vela a vcera rikal, ze tuto sobotu v Chlumci, Milena... tak to uz mi doslo ze to budes ty :-D a i kdyby sel za zenicha tak ja se nebojim, je volny... jen bych s Tebou pak radsi zasla na kavu... abys vedela do ceho bys sla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli, tak zas by se na to dlouho vzpominalo ne? kdyby jste to meli s tyatrem :-D :-D neboj, jen zertuju dobre to dopadne, tady jeste zadné neutek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mili: no jak ja jsem poznala, tak neni-koukali dost divne a ze to teda nevedi, ze nikdy nic takoveho nevazali-takze tak...nakonec v tom kvetinarstvi, co mi vazali kytku jsem se ani neptala...ptz ty predchozi zkusenosti me odradily. odkud budes mit kyticky? bile ruze s hortenziemi-to bude urcite nadherny....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?