Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, já jsem se toho také bála a nakonec jsem byla v takové pozitivní a pohodové náladě, že mi to nějak ani nepřišlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Meni: tak to je pech, asi budu muset probehnout Pardubky... :-( hanny: no jo, me ale rozbreci pomalu i reklamy... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fakt, že mě tedy zrovna reklamy ne, ale kdejaký film jo... 8-) Uvidíš, ale nemysli na to a prostě nějak bude. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No..pokusim se. Ale pri tonech sv.pochodu za sebe nerucim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju všem zítřejším nevěstám hodně štěstíčka,aby jim vyšlo všechno co a jak si přály... přeju pěkné počasí,ani teplo ani zimu
Odpovědět
Profilova fotka
cau hanny! ze se taky ukazes :-) i Peppee uz ma "áčko"! jak to jde? kam jedete na dovcu? a kdy pujdem bruslit? to je skoda jestli zrusi KD, tam se hezky "darkovalo"... co planujete ne vikend? teda u Puspika a Daiky to vim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám zítra rozlučku - teda ne se svobodou, protože tu svatbou neztrácím... :-D ... ale se strým příjmením ;-) Budoucí manža má dnes, tak ještě rychle uklízím bráček, dnes i zítra tu budou spát lidi, tak ať je tu čisto..No a pak jdu spát k našim, abych "vyklidila prostor :-D Dnes se vrací z dovči, tak aspoň posedíme a poklábosíme...Beru si s sebou notebooka a budu dotvářet ty instrukce pro organuzátory co už tvořím dva dny 8-( 8-( No a v neděli se z toho budu tak nějak dostávat, páč jsem to v sobotu nazvala MOJITO PARTY :-N :-N Dám pak do alba fotečky. Bude nás 8, tak se těším 8-) A co plánují ostatní? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: Ahoj, :-) no trošku mi to trvalo než jsem se sem zase dostala, pravda, ale přece. ;-) S Pepee jsem se viděla minulý týden. :-) Jinak to jde. :-) Na dovču ještě nevím...my se vždycky rozhodneme tak nějak na poslední chvíli. 8-) Mno a na bruslích jsem už nebyla ani nepamatuju ! =-) Nějak teď při mých aktivitách vyhrává motorka, ;-) což ovšem v porovnání s bruslemi nijak neprospívá mé postavě... :-N A teď někdy mají být zase Pce na bruslích, ne ...? A co ty ? Jak se vede ? :-) Mili: Pěkně si užij rozlučku ! ;-) Mojito party zní vyloženě dobře ! :-) A kam jdete ? Předpokládám, že HK, že ? Kde tam je jaký fajn klub ? Dej tip. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: nene, já jsme z Pardubic, jen svatbu máme v okrese HK - v Chlumci. Zítra jdeme na Mojito Party do Road Caffe. Objednám to velké, 8mojito do jedné velké sklenice, bude to žůžo 8-) V Hradci jeom studuju, jinak to tam moc neznám... Ty jezdíš na motorce? My taky... ;-) :-)
Odpovědět
ahoj ženský, motorkářky :-) nemáte nějakou kámošku, taky motorkářku co je nezadaná? šiknul by se mi nějakej kontakt pro bráchu-motorkáře ..samo, že otom neví..sem ségra dohazovačka...
Odpovědět
Profilova fotka
alisek: je mi líto...jak tak přemýšlím, mám samé zadané kamarádky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zvedava, jak to holkam dnes dopadne!!! Pocasi nevypada bohuzel moc slibne :-( :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aspoň jim neprší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz jo... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak to mám za sebou :-) :-) :-) NAkonec to tak hrozný ani nebylo. Počasí bylo úplně super, jen večer sprchlo. Všichni za námi chodili a vše chválili, že tak pohodovou svatbu nezažili. Plavba byla úplně super a hrozně to uteklo. Takže Arnošta určitě doporučuju :-) meni: doufám, že jsme nebyli moc hluční 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Puspiiku, gratuluji ke svatbičce a jsem ráda ,že se vše povedlo jak sis přála,hodně štěstí do nového života
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to je dobře, že vám to vyšlo, při tom, jaké přeháňky hlásili, jste to vychytali úplně na jedničku :-) Včera jsme byli u tchánovců, vraceli jsme se pak celkem dlouho, tak krom pár obvyklých opileckých výkřiků, co se tu ozývají, nic slyšet nebylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím jako vdaná paní :-D svatba úplně dokonalá - všechno vyšlo do puntíku - i bez nějaké koordinace, počasí bylo jak na objednávku, to, že sprchlo nám všem maximálně prospělo po tom dusnu, takže naprosto dokonalý den. A PŘI OBŘADU JSEM NEBREČELA!!! ;-) haháááá akorát jsem se pořád smála, až se z toho chudák oddávající zakoktával :-D ale jinak maximální spokojenost... až na pár much v restauračce, kterých jsem si sama všimla a teď se další postupně dozvídám... ]-( takže zítra vyřešíme ... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Puspiik, moc gratuluji k vydarene svatbe - doufam, ze reakce nasich hostu za necele dva tydny bude obdobna ;-) Tesim se na fotky!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
daika, puspik: holkýýý gratuluji a přeju táák pohodový celý život ;-) hrňte sem co nejdřív fotky a daika, by mě zajímalo jaký mušky v restauračce když sem chrudimačka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz netrpelive cekam na fota...ted se se svatebnimi alby asi roztrhne pytel. Koukala jsem, ze jich bylo z brms 2.8. na 300! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky zatím nemám, ale možná dám zítra nějaké od známých :-) Jinak jsme taky byli v pohodě a fotografka říkala, že snad nepamatuje svatbu na které by byl od rána takový klid a žádný stres :-) i když nějaké mušky se taky zjevily a asi bych něco změnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik, hlavne ze vse dobre dopadlo a vy jste byli spokojeni! Ona dokonala svatba asi neexistuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik': Gratuluju ke svatbě a jsem ráda, že proběhlo v pohodě:-) Strašně se těším na fotky ;-) Jen pro informaci a vyvarování - co bys dnes udělala jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mili, koukala jsem na fotky - mojito party musela byt super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to si piš 8-) 8-) Fakt BOMBA. Byly jsme už od 4 u nás, od sedmi v baru a v osm jsem byla na šlupky :-N :-N Ale naštěstí přede mě někdo postavil hranolky, tak jsem je zblajzla a byla pohoda, pak už mi nic nebylo...Ale když jsem druhý den Honzovi vyprávěla, co jsmě vše vypily, tak se divil, že jsem někde "nehodila kačenám" jak se u nás říká.... Amundsen, flaška vína, několik mojit, 3 flašky šampáňa a melounový Berentzen =-) :-p :-D :-D Ženich měl rozlučku v pátek a po 12ti panákách hruškovice a asi 6ti pivech totálně odpad :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to muselo byt opravdu veselo! No Co, alespon jste nacvicili na svatbu...tam uz vas nic nemuze rozhodit :-D Uz se vam to taky kvapem blizi...a ja tu pak tyden zustanu sama a budu si cekat na toho sveho 15.8. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ještě 5 dí a je to...půl roku příprav v čudu :-| Nvíc jsem teď četla na netu, že se má dost na víkend ochladit...ach jo, snad nebue pršet...to by byl pech :-S Jak máte teď v Norimberku?
Odpovědět
Profilova fotka
Snad to nebude tak hrozny... Bohuzel ti ale nepovim, jak to vypada na zapade, protoze momentalne sedim v Pardubkach a dumam, co bych jeste mela zaridit :-D Ale slibuju, ze to specialne pro tebe v patek vysonduju a podam presne hlaseni. Ted se tim nenervuj. Nervu uz mame tak jako tak dost. Ja si rikam, ze je jedine stesti, ze jsme organizovali pouze tri mesice, jinak bych se asi zblaznila, nebo by se se mnou pritel jeste rozesel. Opravdu mi z toho uz zacina hrabat. Vetsina nevest tady pusobi dost coool, ale to ja tedy nejsem. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mili- asi bych některé lidi nepozvala ]-( Museli se za každou cenu opít nebo se tvářili, že je to nudí. Ale těch bylo málo.A asi bych dala lepší instukce do kuchyně, zvlášť co se týče čokofontány :-( Jinak to snad bylo dobré. Doporučuju nechat večer míchat drinky :-) a na včechno si nechat radši víc času, pak není žádný stres. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?