Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kredit, ty ses tu teda pěkně dlouho neukázala :-D Nějaký nástřel z 20týdne máme, co by to mělo být, ale od té doby nám pořád říkají že je blbě otočený nebo že je to 50:50, no na zbláznění, já to tak chtěla vědět... :-D , takže rodit budu s tím, že nakoupeno do jedné barvy mám, ale všechno může být jinak... Hlavně nepřenášet, to bych se zbláznila :-) Tak asi tak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kreditka: Rada se pak foteckama pochlubim, zatim mam jednu nebo dve v albicku ;-) Budeme zit v Nemecku, konkretne v Norimberku, coz zas tak daleko od nas taky neni...autem jsem v Pcich za 4 hod. Kdyz jsem mela pritele 4roky na Sicilii, bylo hur ;-) ;-) A hlavne, tady v Bavorsku, kde i ted momentalne jsem, je to skoro jako v Cechach...az na tu rec, ze... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, teda Vy jedete! :-) nestiham procitat alisku, taky se chystame na Lefkadu, ale asi az zacatkem rijna. Jinak holkam sobotnim preji hezke pocasi a vstup do manzelstvi pravou nohou, kdybych to uz zitra nestihla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
akral: My jsme na Lefkádě byli v roce 2006 a byla to naše enjlepší dovča, fakt supeeeer 8-) Doporučuju Vassiliki..ale Ty to tam asi jako delegátka znáš, co? ;-) Jinak právě jdu dávat dohromady a psát instrukce pro organizátory, takže tu budu sedět tak do rána počítám...ach jo, už aby to bylo za náma :-S A ten kameraman se vyved - jeden telefon a mám to 8-) Takže ještě jednou díky za kontakt. Když budem spokojený, doporučím určitě dál. Řekl si 2000 i s dopravou, což mě příjemně překvapilo, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, teda vy jste se rozjely :-D dva dny jsem mimo a absolutně nezvládám takhle na večer dočítat... dneska jsem byla na zkoušce líčení, chtěla jsem fotit, nicméně pro změnu byly vybité baterky... :-p ale paní moc šikulka, vypadala jsem taky jako člověk, po dlouhé době :-D taky jsem si dneska vyzvedla šaty a vzhledem k tomu, že jsem doma sama, tak jsem se do nich hned zase navlíkla... jsem zvědavá jak v nich přežiju "celý" den... je v nich solidní vedro:-) včera jsem byla zkusit dámské sedlo na kchuňa :-) (=kůň :-D ) - když svatba ve Slatiňanech - nemít koně by byl hřích ;-) no tak v teplákách a teniskách pohoda, ale v loďkách a šatech si určo pěkně nabiju frňák :-D bude legranda :-) je zvláštní, že stresuju jak blázen, mám toho teď nad hlavu(práce, práce, práce), ale svatba mi nějak pořád nedochází... 8-) výslužky dáváme, ne na můj popud, ale mamčin - tak jsem jí řekla, že je to její boj, ať si to zařídí jak, chce 8-) a mám klid aspoň v tomhle) ale nedávali jsme koláčky (jak se nosí s oznamkem, to nebylo v našich silách) podprsenku do šatů taky řešim - též případ skoroploštice 70B (šaty 34) jenže záda jsou poměrně vykouslý, takže si ji brát asi nebudu, nechci, aby v nestřeženém okamžiku lezla... prsa, ať si všichni domyslí, kašlu na to :-D s "katem" :-D jsme už domluvený, je to super týpek - Alisku moc DÍKY za tip - zítra naběhnu s dekorací a obrázkem a hurá... chvílema mě napadá, že jsme se na to měli vykašlat, měli jsme zajít na úřad, pak na párek v rohlíku a byl by klid :-D ale už jsme se do toho zavrtali, tak to dotáhnem do konce :-D možná už jsem přišla na to, proč všichni chtějí svatbu jen jednou za život :-D ne, dělám si srandu :-D dneska mě ještě čeká návštěva tchýně ]-( ale zítra už jen nehtíčky, dolaďovačky :-) a pak hurá na zámek, jsem jen zvědavá na počásko - puspik co ty na to? holky, jsem tak ráda, že jsem "potkala" Vás všechny stejně postižené, že se mám komu vypovídat jo a kameramana taky nemáme - jsem úchylná na fotky, takže bohužel taky neporadím holky, mějte krásný pátek i s víkendem, ukážu se pravděpodobně až v pondělí - nejdřív - a už nebudu otravovat a jdu vyvenčit náš svatební dar ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes je to tady jízda :-) hhranol: Tak aspoň že se ví :-) meni: Třeba z nás budeš v sobotu tak na prášky, že to budeš mít brzy za sebou :-) Dnes jsem byla v praze pro šaty x-) Konečně, jsem si je mohla pořádně prohlídnout :-) Ale nemám čas si je zkusit :-( Ale jinak mám pocit, že beztak nic nestíhám a že nevim jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: Neboj, všechno dobře dopadne ;-) Už jenom zítřek a je to 8-) Podle albíčka soudím, že máš již vše potřebně připravené, určitě to dobře dopadne 8-) Zítra napiš, jak jsi na tom :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem. Já se sem asi dnes už nedostanu :-( Tak mi prosím držte zítra palce. :-) mili84- bojim bojim bojim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: ale nebojiš, neboj :-D :-p Bude to v pohodě, uvidíš ;-) Myslíme na Tebe :-)
Odpovědět
Holkýýýý, hodně štěstíčka, trpělivosti, pevný nervy a kráááásnýýý svatební den ;-)
Odpovědět
Daika a puspik ..přeju krásný svatební den, užijte si ho holky :-) Daika..ps. dnes večer jdem ke Katovi na zahrádku na papu..třeba se tam potkáme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem! :-) Dnes jsem se v Norimberku probudila do "krasneho" bourkoveho rana, tak doufam kvuli daice a puspiikovi, ze to do Pardubic dorazi drive nez zitra dopoledne ;-) V kazdem pripade budu na vas, holky, myslet! Mozna budete jeste dneska nervozni, ale zitra uz byste si to mely jen a jen uzivat (stejne uz nic nepripravite ani nezmenite a pro krasnou svatbu jste toho udelaly uz dost a dost) - ja se budu stresovat jeste 14 dni a pak uz to budu mit taky za sebou 8-) Takze Daiko, Puspiik, jen to nejlepsi a at zitra dopadne vse podle vasich predstav a snu!!! A nezapomente na nas, budeme se tesit na info a na fotky!!!! x-) x-) Mili: tak to vypada, ze v tom ted tady zustaneme samy...taky uz se zacinas nervovat? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Puspííík: to ještě nééé, to až tak za ty dva týdny :-D Holky: zítra Vám přeju krásný svatební den, ať se vám vše vydaří podle vašich představ a těším se na fotky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Daiko a Puspiiku...přeji Vám zítra ten nej a nej den ve vašem životě a ať vše klapne na 1 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jeste me tak napadlo, nevite, kde by se dala sehnat v Pcich nebo na netu nejaka pekna kniha hostu nebo popr.fotoalbum, ktere by se dalo jako kniha hostu pouzit? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdezi: No rano jsem mela peknou sr..... :-( Ale to spis bude z vedra....snad to prejde...ale vcera jsem sla spat o pu druhe, porad jeste neco dodelavam, zarizuju a tak, jinak pohoda jazz :-D Take preji vsem zitrejsim nevestam krasny den 8-) Zdezli je takova nase rosnicka, budes kazdy den povinne hlasit, jak tam je :-D :-D Hlavne pristi sobotu tam ty mraky a bourky kdyztak nejak rozfoukejte, jasny???? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mili:rozkaz, sefe :-D Uz to mame s pritelem vyzkouseny...co se prezene nad Norimberkem, je za par hodin v Pardubkach 8-) Pristi sobotu ale bude muset rozfoukavat jen pritel...dnes me veze do CR, kde zustavam s nervickama na pochodu az do svatby...a samaaaa :-( Mam tak presne 14 dni na to se sebou jeste neco udelat, abych sveho milacka v den svatebni omracila ;-) ...tedy svou krasou, ze...valecek si na to brat nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli, krasný knihy z rucniho papiru myvali v Kouzlu domova v Grandu, tak to tam treba zkus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral, diky za tip!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mívali jsem chtela rict, i kdyz asi se rucni papir i myva pri priprave :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, téééda tady se to rozjelo ! ;-) Já moc nestíhám, klasika ... :-N Také přeji zítřejším nevěstám ten nejkrásnější den !!! :-) Užijte si to, holky, dosyta ! ;-) Kredit: Jsem tu, ale jak píši výše ... :-p A jak se máš ? Klíďo bychom se tu v CR mohly sejít s Aliskem a třeba Gag ... ráda bych vás viděla. :-) Zdezli: A ty tam máš (v D) i nějakou práci ? A už máte naplánovanou trasu na Nové Hrady ? ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky, teď koukám, že mám dnes dvouleté výročí zaregistrování se na BRMS ! :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hanny, to je dost, ze se ukazes ;-) Tak uz jsme byli osobne na matrice, vyridili vsechny potrebne papiry a nalezitosti. Uz mame vybranou i hudbu...jsem zvedava na ten zpev a klavirni doprovod... =-) Hanny, vis jeste, kdo vas oddaval??? Trasu uz mame naplanovanou, ale neptej se me jak...zarizoval to totiz vsechno pritel, nekde pres Chrudim a pak dal...nevim presne |-| Akral. V pohode, ani jsem si nevsimla toho "y" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny: Jo..praci jeste nemam...ono je totiz zapotrebi pracovni povoleni, ktere se tezko ziskava, ale po svatbe to jde automaticky...pry ale na praci spechat nemusim, rikal pritel ;-) Tak se budu poamlu aklimatizovat a rozhlizet po nejake cinnosti ;-) Gratuluji k vyznamnemu vyroci ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Njn, to víš, nenaděláš nic ... :-N ;-) Tak to je super, že už to máte všechno zařízené. ;-) Kdo nás oddával ? =-) Já ti nevím ... taková starší paní. Přes Chrudim to je docela zajížďka a ne tak pěkná cesta ... ale to samozřejmě záleží na vás. :-) Je to cesta městama a taková ne moc "romantická". Kdyby jsi chtěla, napiš, dala bych ti tip na opravdu krásnou trasu nádhernou přírodou ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je asi fakt ;-) ... tak to je fajn, že nemusíš spěchat, musíš se taky trochu aklimatizovat. ;-) Děkuji. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: samozrejme se radam nebranim, budu rada, kdyz mi tu trasu posles ;-) Sama ale opravdu netusim, co tam pritel vytvoril...mela by to byt trasa nejkratsi, z domova asi 45 min. Nas bude oddavat nejaky pan, tak jsem jenom chtela vedet, jestli s nim nahodou nemas zkusenost...evidentne ne...no nevadi, pockame si, co bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pošlu ti ji do IP... Alespoň budeš mít překvapení ... ;-) Příjemné ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju! ;-) To doufam...hlavne abych se nerozbulela jak zelva :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá to, že Kouzlo domova se ruší :-N , dneska jsem šla akorát okolo, a jako pár posledních zbytkovejch hrníčků a nic víc, na všechno slevy, takže jestli tam navezou celej novej krám, nebo opravdu končej, nevím, takže knihu tam asi neseženete :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?