Menu Forum

Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

4. zář 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 18. srpna 2007
    Na Pardubické radici, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Ahoj Kredit, ty ses tu teda pěkně dlouho neukázala emoticon
Nějaký nástřel z 20týdne máme, co by to mělo být, ale od té doby nám pořád říkají že je blbě otočený nebo že je to 50:50, no na zbláznění, já to tak chtěla vědět... emoticon , takže rodit budu s tím, že nakoupeno do jedné barvy mám, ale všechno může být jinak... Hlavně nepřenášet, to bych se zbláznila emoticon Tak asi tak emoticon
31. črc 2008 v 16:06  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 239 příspěvků. Má 32 přátel. Pardubice/ Nürnberg, Německo.
  • Svatba byla 15. srpna 2008
    Na Novych Hradech, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
Registrovala se 13. května 2008 na beremese.cz. Přidala 239 příspěvků. Má 32 přátel. Pardubice/ Nürnberg, Německo.
 Kreditka: Rada se pak foteckama pochlubim, zatim mam jednu nebo dve v albicku emoticon Budeme zit v Nemecku, konkretne v Norimberku, coz zas tak daleko od nas taky neni...autem jsem v Pcich za 4 hod. Kdyz jsem mela pritele 4roky na Sicilii, bylo hur emoticon emoticon A hlavne, tady v Bavorsku, kde i ted momentalne jsem, je to skoro jako v Cechach...az na tu rec, ze... emoticon emoticon
31. črc 2008 v 16:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akral
Registrovala se 30. května 2006 na beremese.cz. Přidala 1934 příspěvků. Má 4 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. prosince 2008
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
akral
Registrovala se 30. května 2006 na beremese.cz. Přidala 1934 příspěvků. Má 4 přátele. Region Pardubice.
    Region Pardubice
 ahojky, teda Vy jedete! emoticon nestiham procitat

alisku, taky se chystame na Lefkadu, ale asi az zacatkem rijna.

Jinak holkam sobotnim preji hezke pocasi a vstup do manzelstvi pravou nohou, kdybych to uz zitra nestihla emoticon
31. črc 2008 v 18:29  •  Svatba byla v prosinci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mili84 (32 r.)
Registrovala se 30. května 2007 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Region Pardubice.
  • Svatba byla 9. srpna 2008
    Zámku Karlova Koruna - Chlumec nad Cidlinou, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
mili84 (32 r.)
Registrovala se 30. května 2007 na beremese.cz. Přidala 292 příspěvků a 3 alba. Má 16 přátel. Region Pardubice.
 akral: My jsme na Lefkádě byli v roce 2006 a byla to naše enjlepší dovča, fakt supeeeer emoticon Doporučuju Vassiliki..ale Ty to tam asi jako delegátka znáš, co? emoticon

Jinak právě jdu dávat dohromady a psát instrukce pro organizátory, takže tu budu sedět tak do rána počítám...ach jo, už aby to bylo za náma emoticon A ten kameraman se vyved - jeden telefon a mám to emoticon Takže ještě jednou díky za kontakt. Když budem spokojený, doporučím určitě dál. Řekl si 2000 i s dopravou, což mě příjemně překvapilo, tak uvidíme emoticon
31. črc 2008 ve 20:40  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daika
Registrovala se 25. června 2008 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků a 1 album. Region Chrudim.
  • Svatba byla 2. srpna 2008
    Na Zámku ve Slatiňanech, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
daika
Registrovala se 25. června 2008 na beremese.cz. Přidala 104 příspěvků a 1 album. Region Chrudim.
    Na Zámku ve Slatiňanech, Region Chrudim
 čau holky, teda vy jste se rozjely emoticon dva dny jsem mimo a absolutně nezvládám takhle na večer dočítat...
dneska jsem byla na zkoušce líčení, chtěla jsem fotit, nicméně pro změnu byly vybité baterky... emoticon ale paní moc šikulka, vypadala jsem taky jako člověk, po dlouhé době emoticon

taky jsem si dneska vyzvedla šaty a vzhledem k tomu, že jsem doma sama, tak jsem se do nich hned zase navlíkla... jsem zvědavá jak v nich přežiju "celý" den... je v nich solidní vedroemoticon

včera jsem byla zkusit dámské sedlo na kchuňa emoticon (=kůň emoticon ) - když svatba ve Slatiňanech - nemít koně by byl hřích emoticon no tak v teplákách a teniskách pohoda, ale v loďkách a šatech si určo pěkně nabiju frňák emoticon bude legranda emoticon

je zvláštní, že stresuju jak blázen, mám toho teď nad hlavu(práce, práce, práce), ale svatba mi nějak pořád nedochází... emoticon

výslužky dáváme, ne na můj popud, ale mamčin - tak jsem jí řekla, že je to její boj, ať si to zařídí jak, chce emoticon a mám klid aspoň v tomhle) ale nedávali jsme koláčky (jak se nosí s oznamkem, to nebylo v našich silách)

podprsenku do šatů taky řešim - též případ skoroploštice 70B (šaty 34) jenže záda jsou poměrně vykouslý, takže si ji brát asi nebudu, nechci, aby v nestřeženém okamžiku lezla... prsa, ať si všichni domyslí, kašlu na to emoticon

s "katem" emoticon jsme už domluvený, je to super týpek - Alisku moc DÍKY za tip - zítra naběhnu s dekorací a obrázkem a hurá... chvílema mě napadá, že jsme se na to měli vykašlat, měli jsme zajít na úřad, pak na párek v rohlíku a byl by klid emoticon ale už jsme se do toho zavrtali, tak to dotáhnem do konce emoticon možná už jsem přišla na to, proč všichni chtějí svatbu jen jednou za život emoticon ne, dělám si srandu emoticon

dneska mě ještě čeká návštěva tchýně emoticon ale zítra už jen nehtíčky, dolaďovačky emoticon a pak hurá na zámek, jsem jen zvědavá na počásko - puspik co ty na to?

holky, jsem tak ráda, že jsem "potkala" Vás všechny stejně postižené, že se mám komu vypovídat

jo a kameramana taky nemáme - jsem úchylná na fotky, takže bohužel taky neporadím

holky, mějte krásný pátek i s víkendem, ukážu se pravděpodobně až v pondělí - nejdřív - a už nebudu otravovat a jdu vyvenčit náš svatební dar emoticon
31. črc 2008 ve 20:48  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puspiik
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
    Na zámku v Pardubicích, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
puspiik
Registrovala se 3. září 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Dnes je to tady jízda emoticon
hhranol: Tak aspoň že se ví emoticon
meni: Třeba z nás budeš v sobotu tak na prášky, že to budeš mít brzy za sebou emoticon

Dnes jsem byla v praze pro šaty emoticon Konečně, jsem si je mohla pořádně prohlídnout emoticon Ale nemám čas si je zkusit emoticon Ale jinak mám pocit, že beztak nic nestíhám a že nevim jak to dopadne emoticon
31. črc 2008 ve 21:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mili84 (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mili84 (32 r.)
 puspiik: Neboj, všechno dobře dopadne emoticon Už jenom zítřek a je to emoticon Podle albíčka soudím, že máš již vše potřebně připravené, určitě to dobře dopadne emoticon Zítra napiš, jak jsi na tom emoticon emoticon
31. črc 2008 ve 22:56  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puspiik
fotoportrét
fotoportrét
puspiik
 Ahoj všem. Já se sem asi dnes už nedostanu emoticon Tak mi prosím držte zítra palce. emoticon
mili84- bojim bojim bojim emoticon
1. srp 2008 v 06:44  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mili84 (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mili84 (32 r.)
 puspiik: ale nebojiš, neboj emoticon emoticon Bude to v pohodě, uvidíš emoticon Myslíme na Tebe emoticon
1. srp 2008 v 08:49  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 688 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 688 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Havlíčkův Brod
 Holkýýýý, hodně štěstíčka, trpělivosti, pevný nervy a kráááásnýýý svatební den emoticon
1. srp 2008 v 08:56  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
Registrovala se 22. června 2006 na beremese.cz. Přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 35 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Ve Slatiňanech, zámecký park, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
Registrovala se 22. června 2006 na beremese.cz. Přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 35 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Ve Slatiňanech, zámecký park, Region Chrudim
 Daika a puspik ..přeju krásný svatební den, užijte si ho holky emoticon

Daika..ps. dnes večer jdem ke Katovi na zahrádku na papu..třeba se tam potkáme. emoticon
1. srp 2008 v 09:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
 Ahoj vsem! emoticon

Dnes jsem se v Norimberku probudila do "krasneho" bourkoveho rana, tak doufam kvuli daice a puspiikovi, ze to do Pardubic dorazi drive nez zitra dopoledne emoticon V kazdem pripade budu na vas, holky, myslet! Mozna budete jeste dneska nervozni, ale zitra uz byste si to mely jen a jen uzivat (stejne uz nic nepripravite ani nezmenite a pro krasnou svatbu jste toho udelaly uz dost a dost) - ja se budu stresovat jeste 14 dni a pak uz to budu mit taky za sebou emoticon

Takze Daiko, Puspiik, jen to nejlepsi a at zitra dopadne vse podle vasich predstav a snu!!! A nezapomente na nas, budeme se tesit na info a na fotky!!!! emoticon emoticon

Mili: tak to vypada, ze v tom ted tady zustaneme samy...taky uz se zacinas nervovat? emoticon
1. srp 2008 v 09:53  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Puspííík: to ještě nééé, to až tak za ty dva týdny emoticon

Holky: zítra Vám přeju krásný svatební den, ať se vám vše vydaří podle vašich představ a těším se na fotky emoticon emoticon
1. srp 2008 v 09:58  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bambina007 (32 r.)
2
Registrovala se 14. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Kolín - hotel Villa Romantica, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
bambina007 (32 r.)
2
Registrovala se 14. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 276 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Kolín - hotel Villa Romantica, Region Kolín
 Daiko a Puspiiku...přeji Vám zítra ten nej a nej den ve vašem životě a ať vše klapne na 1 emoticon
1. srp 2008 v 10:08  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
 Holky, jeste me tak napadlo, nevite, kde by se dala sehnat v Pcich nebo na netu nejaka pekna kniha hostu nebo popr.fotoalbum, ktere by se dalo jako kniha hostu pouzit? emoticon
1. srp 2008 ve 12:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mili84 (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mili84 (32 r.)
 zdezi: No rano jsem mela peknou sr..... emoticon Ale to spis bude z vedra....snad to prejde...ale vcera jsem sla spat o pu druhe, porad jeste neco dodelavam, zarizuju a tak, jinak pohoda jazz emoticon

Take preji vsem zitrejsim nevestam krasny den emoticon

Zdezli je takova nase rosnicka, budes kazdy den povinne hlasit, jak tam je emoticon emoticon Hlavne pristi sobotu tam ty mraky a bourky kdyztak nejak rozfoukejte, jasny???? emoticon emoticon
1. srp 2008 ve 12:43  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
 Mili:rozkaz, sefe emoticon Uz to mame s pritelem vyzkouseny...co se prezene nad Norimberkem, je za par hodin v Pardubkach emoticon Pristi sobotu ale bude muset rozfoukavat jen pritel...dnes me veze do CR, kde zustavam s nervickama na pochodu az do svatby...a samaaaa emoticon Mam tak presne 14 dni na to se sebou jeste neco udelat, abych sveho milacka v den svatebni omracila emoticon ...tedy svou krasou, ze...valecek si na to brat nebudu emoticon emoticon emoticon
1. srp 2008 ve 13:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akral
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
akral
    Region Pardubice
 zdezli, krasný knihy z rucniho papiru myvali v Kouzlu domova v Grandu, tak to tam treba zkus emoticon
1. srp 2008 ve 13:31  •  Svatba byla v prosinci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
 Akral, diky za tip!!! emoticon
1. srp 2008 ve 13:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akral
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
akral
    Region Pardubice
 mívali jsem chtela rict, i kdyz asi se rucni papir i myva pri priprave emoticon
1. srp 2008 ve 13:39  •  Svatba byla v prosinci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanny
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 693 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Na zámku Nové Hrady, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
hanny
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 693 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Ahojda holky, téééda tady se to rozjelo ! emoticon Já moc nestíhám, klasika ... emoticon

Také přeji zítřejším nevěstám ten nejkrásnější den !!! emoticon Užijte si to, holky, dosyta ! emoticon

Kredit: Jsem tu, ale jak píši výše ... emoticon A jak se máš ? Klíďo bychom se tu v CR mohly sejít s Aliskem a třeba Gag ... ráda bych vás viděla. emoticon

Zdezli: A ty tam máš (v D) i nějakou práci ? A už máte naplánovanou trasu na Nové Hrady ? emoticon emoticon
1. srp 2008 ve 14:04  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanny
fotoportrét
fotoportrét
hanny
 Jé, holky, teď koukám, že mám dnes dvouleté výročí zaregistrování se na BRMS ! emoticon emoticon
1. srp 2008 ve 14:06  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
 Ahoj Hanny, to je dost, ze se ukazes emoticon

Tak uz jsme byli osobne na matrice, vyridili vsechny potrebne papiry a nalezitosti. Uz mame vybranou i hudbu...jsem zvedava na ten zpev a klavirni doprovod... emoticon
Hanny, vis jeste, kdo vas oddaval???
Trasu uz mame naplanovanou, ale neptej se me jak...zarizoval to totiz vsechno pritel, nekde pres Chrudim a pak dal...nevim presne emoticon

Akral. V pohode, ani jsem si nevsimla toho "y" emoticon
1. srp 2008 ve 14:08  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
 Hanny: Jo..praci jeste nemam...ono je totiz zapotrebi pracovni povoleni, ktere se tezko ziskava, ale po svatbe to jde automaticky...pry ale na praci spechat nemusim, rikal pritel emoticon Tak se budu poamlu aklimatizovat a rozhlizet po nejake cinnosti emoticon

Gratuluji k vyznamnemu vyroci emoticon emoticon emoticon
1. srp 2008 ve 14:10  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanny
fotoportrét
fotoportrét
hanny
 Njn, to víš, nenaděláš nic ... emoticon emoticon

Tak to je super, že už to máte všechno zařízené. emoticon Kdo nás oddával ? emoticon Já ti nevím ... taková starší paní.
Přes Chrudim to je docela zajížďka a ne tak pěkná cesta ... ale to samozřejmě záleží na vás. emoticon Je to cesta městama a taková ne moc "romantická". Kdyby jsi chtěla, napiš, dala bych ti tip na opravdu krásnou trasu nádhernou přírodou ... emoticon
1. srp 2008 ve 14:13  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanny
fotoportrét
fotoportrét
hanny
 To je asi fakt emoticon ... tak to je fajn, že nemusíš spěchat, musíš se taky trochu aklimatizovat. emoticon
Děkuji. emoticon emoticon emoticon
1. srp 2008 ve 14:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
 hanny:

samozrejme se radam nebranim, budu rada, kdyz mi tu trasu posles emoticon Sama ale opravdu netusim, co tam pritel vytvoril...mela by to byt trasa nejkratsi, z domova asi 45 min.

Nas bude oddavat nejaky pan, tak jsem jenom chtela vedet, jestli s nim nahodou nemas zkusenost...evidentne ne...no nevadi, pockame si, co bude emoticon
1. srp 2008 ve 14:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanny
fotoportrét
fotoportrét
hanny
 Pošlu ti ji do IP...

Alespoň budeš mít překvapení ... emoticon Příjemné ! emoticon
1. srp 2008 ve 14:19  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zdezli (34 r.)
2
 Dekuju! emoticon

To doufam...hlavne abych se nerozbulela jak zelva emoticon
1. srp 2008 ve 14:31  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Vypadá to, že Kouzlo domova se ruší emoticon , dneska jsem šla akorát okolo, a jako pár posledních zbytkovejch hrníčků a nic víc, na všechno slevy, takže jestli tam navezou celej novej krám, nebo opravdu končej, nevím, takže knihu tam asi neseženete emoticon
1. srp 2008 ve 14:33  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš