Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No a ještě jedna věc, vím, že už je doooost pozdě, ale myslíte si, že ještě seženeme kameramana na příští sobot? Nemáte popřípadně nějaké kontakty? My jsme totiž byly proti a teď jsme si to nějak rozmysleli..no když neseženeme, necháme to příbuznejm :-D A jak se to tak pohybuje cenově? Absolutně o tomhle nemám představu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
...FUJ to je hruba...BYLI proti... :-p :-p |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: s kameramanem neporadím, neměli jsme :-| Puspiik: koukla jsem na líčení a fakt super, perfektní proměna, ve svatební den budeš kočka, moc pěkné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc, zvedlo se mi sebevědomí :-) Paní je šikovná, já se moc nelíčim, tak jsem to nechala úplně na ní. Ale děkuju x-) My taky kameru mít nebudeme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili84 , můj známý je kameraman,je sice hodně mladý,ale zato dobrý,filmuje různé večírky a svatby,jestli chceš seženu ti na něj kontakt,ale nevím kolik si bere a jestli bude mít volno,to by ses už dohodla s ním
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik, v tom líčení ti to fakt moc sluší,budeš se moc líbit
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem konečně s velkou slávou dokončila výrobu jmenovek, meníček a krabic na výslužky :-D :-D :-D A výzdobu na auto mám taky. No jo, času dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Díky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Tak, jo, to bys byla hodná - pošleš mi kontakt do IP prosím? Nebo jestli s ním nějak budeš mluvit alespoň ohledně ceny... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak budu míz telefon,tak ti ho pošlu,tedka se sním neuvidím,tak mu cinkni a uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
Dozvěděla jsem se ,že je na nějakém táboře a vrací se až příští pátek.Ale uvidíš,napiš mu nejdřív sms a on se ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, teeda.....Puspiik to líčení je super, moc ti to sekne.... x-) Jinak my jsme kameramana taky neměli, takže neporadím.... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky nevestinky a manželky :-) Pro Akral..ma se celkem ok..s manžou občas boj..pak usmiřovačky...jestli ode mne neutece tak bychom mohli za mesic slavit prvni vyroci :-D Bambina..koukam, ze ses nadsena golfistka...vitej do klubu, sice sem to rok nehrala tak zase zacinam skoro o 0..potrebuju si uz delat ZK, za mesic jedu do skotska na golfik ke kamaradum..tak zacinam zase trenovat Zkouseli jste Ameriku za Jaromeri? je to tam hezky...ja to mam ale nejbliz do S.Hamru u Hlinska..je tam takovej vesnickej klidecek..zadna snobarna jako v Americe.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, dobre rano...clovek si trochu prispi a tady uz to zase jede, ze jeden nestiha ;-) Teda dneska jsem prozila noc, skoro jako predsvatebni, byla jsem strasne unavena a nemohla usnout. Pritel taky ne...tak jsme se ve dve sebrali a vydali se na nocni prochazku :-D To je na omluvu me pozdni pritomnosti zde :-D :-D Puspiik, Daika: tak co holky, vam se to uz docela krati, nastupuje nervozita??? =-) Puspiik: Liceni fakt super - vyrazis nastavajicimu dech x-) x-) x-) Mili: my kameramana taky nemame, takze bohuzel neporadim. Rikali jsme si, ze fotky budou bohate stacit...pred kamerou bych se asi citila jeste vice nervozni, nez uz tak jako tak budu :-S
Odpovědět
ahooj holky, ahoj Alisku, ahoj Meni, mě osobně známé :-D Tak sme se konečně začali dostávat k namalovanýmu projektu našeho budoucího hnízda ... Meni, už sem měla tu čest s Milošem ohledně projektu a zatím se mi zdá jako sympaťák a bejt to přes Míru, tak by to bylo akorát komplikovanější, tak sme se vložili do Milošových rukou 8-) Meni, já ani nevím co teda čekáte? Jooo, dyť vy to vlastně necháte jako překvápko - musím říct, že první výročí oslavit v porodnici - naprosto super ;-) Ali, přeju vydařenou dovolenou se sportovním golfovým duchem. My chceme vypadnout na víkend do českýho ráje a bojím bojím počasí :-( vvvecna: já mám pidi prsa - tak možná i dokonce A, když se dost najím tak B :-D a podprdu sem neměla, možná díky tomu, že jsem měla pevný korzet. Na dekorace máš času dost, nespěchala bych tolik, nejdůležitější je místo, hostina, fotograf ... třeba se ti v lednu začne líbit jiná dekorace ... Jináč co se týče dovči, ta je stále předemnou - až začátek září :-| Hranol, jak je? ještě si pořád v domácím léčení? už přišli na příčinu? Pusik - líčení = fakt fešanda x-) daika - těším se na fota a reference na restauraci u Kata, jak se dokopeme tak tam s manžou chceme zajít na véču - bydlím od toho kousek a furt nám do toho lezou jiný plány ]-( Zatím čavec a hodně štěstí při finišových přípravách .... x-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kredit ;-) jo,.. pricina znama,... mam genetickou vadu :-p bohuzel, je to dedicne, ted budou muset moji rodice i bracha taky na testy, jestli to taky nemaji... mimi mit budeme moci, akorat je mozne, ze to po me zdedi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hhranolka: Tak to je mi moc lito...takze moznost uplneho vyleceni...zadna?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam 8x vyssi sanci ze me to opet potka, nez vsichni ostatni,.. jakakoliv operace, zlomenina,.. no cokoliv, tak me bude muset byt venovana jina pece. to same tehotenstvi,.. asi mi budou kazdy den pichat injekce ... bambi: ty urcite chapes, co to pro me bude za hruzu! ... no, kdykoliv mi neco bude, tak budu muset byt radne sledovana :-p
Odpovědět
pane jo holky, to teda nic příjemnýho... sestřenky malej - rok a čtvrt byl na zákroku a vyskytla se u toho ta samá komplikace, naštěstí vše dobře dopadlo ... snad s tím nebude mít Dáda potíže i v budoucnu. Snad tě hhranol podchytili a budou hlídat tak, že budeš bez větších potíží ;-) copak je s hanny? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Tak máme kameramana:-) Ještě jednou díky za kontakt. Nevíš o něm nějaké podrobnosti? V telefonu zněl sympaticky, ale kolik mu je? (abych ho vůbec na zámku, kde máme sraz poznala ;-) :-D A má nějakou profi kameru nebo točí na nějakou normální ? :-)
Odpovědět
hhranol....to budeš pod drobnohledem..at te poradne opatrujou..hlavne draha polovicka:-)...ty injekce bych asi nezvladla.. ;-( Kredit...můžem se někdy sejít u kata, my tam chodíme celkem často..máme to taky kousek..z široký ul...hrajeme tam stolní hry a hlavolamy ... Dovču taky zatím nmáme naplánovanou...ješě dodnes to vypadalo na druhou polovinu záři...no nevim..nejak to opet nevychází...díky zákazníkům. Skotsko je jen 4denni návštěva přátel, kteří tam pracují..takove menší oddychnutí.
Odpovědět
Profilova fotka
mili84 , určitě ho poznáš,na zámku bude s kamerou jenom jedenne.je mu kolem 20 + - ,
Odpovědět
Profilova fotka
Hhranolka: Zvladas to ale pomerne s prehledem, klobouk dolu!!! Pro me by byly problemem uz jenom ty injekce |-| Preju Ti aby se nikdy zadne komplikace nevyskytly!!!! Davej na sebe pozor! ;-) Mili: Super, zvladli jste to. Koukam ze svatba by se snad dala zorganizovat za par dni... :-D :-D
Odpovědět
alisek: to bysme mohli, jenže my to máme tak hektický a plány na poslední chvíly tím jak manža jezdí dom jen na víkend a my bychom tam šli asi jako na večeři - nabušit si břůška x-) Stolní hry mám taky ráda a hlavolamy mě rozčilujou když na ně nemůžu přijít :-D Já si říkala, že bydlíš někde v široký páč tam jak sem tě potkala, tak tam už sem tě viděla parkovat asi 2x předtím ;-) A kam plánujete dovču? My plánujeme Itálii, Gargáno, na týden do bungalovu, asi poslední zahraničí před budováním hnízda :-| Přes rok tak nějak cestujeme po čechách průběžně a nízkorozpočtově a hrozně mě to baví (spát v autě, mít nadělaný řízky a po cestě řízkovat, zabloudit :-D ), což se mi zase připomnělo to přiblblý počasí na víkend 8-( ]-( zdezli: dneska sem na netu on-line sledovala rozhovor s meteorologem a ptali se tam na počas teď a 8.8. a říkal že moc nepotěší, že zataženo, možno i přeháňky, což není tak hrozný ale deštník by špatnej nebyl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kreditka: taky jsem sledovala dnes na netu pocasi...od pulky srpna ma byt horko a bourky...my mame svatbu 15.8., takze to snad destnik pojisti ;-) :-D :-D
Odpovědět
zdezli: mám ve vás zmatek která ste kdy, tak se omluvuju za sek :-D :-N :-D Ale pan meteorolog Balcar říkal, že druhou půlku srpna může jen tipovat a to on nerad :-D :-p ale samo že přeju hezký počasí, nemusí být třicítky, jen ať nejsou průtrže 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kreditka: to je ok, neni nas tu malo ;-) No ty tricitky by taky nemusely byt...tak idealne jasno 25° :-D :-D :-D Ale to uz bychom asi chteli moc... ...mimochodem, taky mirime na dovcu do Itosky, tedy na libanky v nasem pripade. Jen "trochu" severneji...na Lado di Garda. x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm...zase preklep: Lago di Garda 8-)
Odpovědět
Zdezli: já bych ti věřila i Lado di Garda, zemák mi nikdy nešel :-D tak pak bys mohla ukázat i pár foteček z Itošky ať vím jak to vypadá severněji ;-) Kde vlastně budete žít? v Německu nebo u nás? 8-)
Odpovědět
Kredit, klido narazove stejne to je nejlepsi, protoze my to tak resime snad vsechno, kamaradi jsou z nas polosileny..tak treba nekdy aspon na kafco..mam rada skrebl..a neni s kym hrat..vcera sem ho dokonce hrala sama proti sobe ]-( Plány jsou ale realita bývá jiná :-) ...asi konecne Řecko Lefkada, nejkej levnej lastminute.. Jojo bydlime v Široky a parkujem v lazensky..jesteze jezdime domu az vecer, jinak bychom nezaparkovali 8-( Po čechách taky cestujem ale posledni dobou min..nejak nam nevychazi cas....taky delam sváči, manžel by bez tohoani neodjel :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?