Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě se tam zajedeme mrknou a vyzkoušet jídlo,třeba se mu tam zalíbí,no ještě uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
A koláčky jste dělali sami nebo někde?a co výslužka pro hosty
Odpovědět
Profilova fotka
My mame kolacky objednane nekde v Orlickych horach, ani nevim kde, o to se stara mamka...a cukrovi a dorty z cukrarny Duo v Prelouci...normalne tam maji dobre veci, tak jsem zvedava. Z jednani s nimi jsem ale popravde nadsena nebyla... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My měli koláčku z pekárny Golem v Jesničánkách a všichni si je chválili a hodně lidí si je tam objednává....dort jsme měli z Prahy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O golemu jsem slyšela,ale nevím jestli je lepší si koláčky koupit nebo od známých nechat udělat,moje mamka je pro oboje,ale přítelova by je chtěla upéct se svojí mamkou,nějak se mi nezamlouvá aby mi koláčky pekla tchýně.Jaký máte názor vy
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nevim, mne se to az zas tak spatny napad nezda...treba neco usetrite a aspon budete mit jistotu, ze budou dobre, neosizene... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Golemu opravdu ošizené nejsou, já jsem si celou svatbu zajišťovala sama, takže pomoc jsem ani nechtěla a doma by je stejně neměl kdo udělat... :-( taky záleží jaký máš vztah s tchýní, jestli ok, tak proč by tě je neměla upéct... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže když jí dovolíme koláčky tak mám strach aby nám nezačala potom do všeho kecat,je to taková generálka trochu. Bere se do šatů podprsenka nebo jen ta samodržící,co je lepší
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem žádnou podprdu nepotřebovala, záleží na střihu šatů a na proporcích... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mám malá prsa 75B,tak bych asi trochu potřebovala pomoc,abych nevypadala jako ploštice : )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti budou muset poradit holky, co podprdu měly, nebo ti poradí přímo v salónu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu nějaká taková : )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já musim říct, že mi koláčky pekla tchýně + jejá parta + máma :-) Já mám C takže neporadim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidíme jak se dohodneme,možná to vyhraje golem a co výslužka budeš mít nějaké cukroví nebo malé dortíky
Odpovědět
Profilova fotka
Co všechno bych měla ještě zařídit,sehnat atd. nechcu na něco zapomenout
Odpovědět
Profilova fotka
No budu tam mít minizákusky, kus medovníku, kremrole a pak převlečený vánoční cukroví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nezní vůbec špatně,taková kombinace,je to něco zase jiného
Odpovědět
Profilova fotka
No jo. Tři druhy minizákusků. Medovník peče mamka, kremrole známa a cukroví povila taky mamka :-) Já hlavně nechtěla dávat nějaký máslák. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: kolem lodi nikdo nebydlí??? Bydlíme na Poseidonu, a když jsou tam nějaké akce, je to slyšet až k nám!!! Tolerovala bych hluk někdy do 11hodiny, ale ne vždy v 11 muziku ztlumí a jako vyspat se v tom fakt nedá. I když loď kotví na místě, slyšíme to i přes zavřený balkon... a Ve vdrech si jdi spát a mít zavřený balkon... Jinak v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvv: velká prsa až tak nemám, nebo jsem neměla :-D , a měla jsem korzet s odhalenýma zádama, takže do toho poprda stejně nešla, a jako ploštice jsem nevypadala, vlastně jsem podprdu neměla ani do jedněch zkoušených šatů... a nepřišlo mi to nijak divné :-N Koláčky jsme si dělaly doma, moje mamka a tři kamarádky a já jen jezdila do obchodů pro věci, které docházely :-D Přišlo mi, že jsme měli koláčky dost dobré, teď mi dávala kamarádka, a jako musím říct, že mě moc nenadchly... Nechávala si je někde dělat, ale kde, to nevím :-| Přišly mi nějak do slana :-N A výslužku jsme nedávali, přišlo mi to zbytečný, každý se najedl tam, dort dostal, a jiné zákusky jsme ani na stůl nenechávali dělat, v těch vedrech se stejně každej radši napil než si dal něco sladkého...
Odpovědět
Profilova fotka
A netvářili se hosté divně když nedostali výslužku,většinou jsou na ni zvyklí,ale je to fakt,když se najedí tam a dostanou dort atd. tak už není potřeba ji dávat.Kde jsi zkoušela šaty
Odpovědět
Profilova fotka
Jako jsem to oznamovala dost dopředu že výslužka nebude, nikdo neprostestoval, a fakt stačil oběd, pak když přišli kámoši, každý dostal kus dortu a kdo by měl chut, mohl si objednat pohár... K večeru byly obložené mísy, a na stole mísy s ovocem, a přišlo mi to lepší než aby tam byla spousta cukroví, o které by stejně nikdo nestál. Jako jsou na to lidi zvyklí, ale myslím si, že to není potřeba... Pak byli lidi, kteří řekli, že jim to nechybělo. Teplo bylo, a aby se zákuskly roztékaly a ještě se tam někdo staral o výslužky, takhle si každý užil bez starostí... Dneska bych to udělala stejně... Šaty jsem zkoušela všude možně, celé Pce, HK i Chrudim, nakonec jsem vybrala v Podhradí u Třemošnice, salon se jmenuje Dolce Vita, tam jsem nevěděla, jaké dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já vim. Bydlíme u druhýho mostu a vim, že když jede a maj tam akci tak to řve. Ale zas je to něco jiného, než když hraješ v hospodě přímo mezi barákama. Tam je to daný taky tim, že ty repráky maj namířený zrovna na tu stranu. A že jsi to ty, tak za nima v 11 dojdu a řeknu ať to daj míň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je v poho, jen si svatbu užijte, víkendy jsou celkem tolerantní, ale když tam maj třeba čtvrtky nějaký jak firemní akce, tak to bych fakt vraždila... Ono ten rozdíl pak už moc velkej není, jak když projížděj okolo, je to o něco menší hluk, ale fakt to tady slyšíme... Pak pomalu neslyšíš ani telku, na tu vaši svatbu v sobotu jsem zvědavá, jak budete slyšet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když je to tak, tak pustim Kabáty na plný kule :-) :-) :-) Neboj, já myslim, že to tak divoký nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Meni.... ;-) Tak to pak musíš poreferovat, jak Puspiik bude slyšet.... :-D Jinak my jsme výslužku měli, dávali jsme mix rolád, mix svat. koláčku 2 druhy a 6 ks minizákusků nebo tak nějak a každý dostal v krabičce víno s naší etiketou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čus Bambi, na ženách tě dlouho nebylo vidět ;-) Dneska jsme s Pepee byli na obídku, plánujem zas brzy další, tak kdybys měla čas se přidat, můžem ti dát vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak víno s etiketou se mi taky líbilo, jenže jsem ho objevila tady na stránkách docela pozdě, aby se to stihlo nechat udělat, ale líbí se mi to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tady se to teda rozjelo:-) Už to ani nestíhám číst a to jsem byla pryč jenom odpoledne:-) Takže: výslužky taky nedáváme, koláčky jsme měli od Golema a byly prvotřídní, šaty mám z uplně nového salonu ANGEL Chrudim - mooooc doporučuju, paní i šaty jsou skvělé:-)... minizákusky - Hradecká Pekána, dorty známá, ženichův oblek Bugatti, prstýnky Retofy, květiny agentura Wedding Design, dekorace www.svatebnidekorace.cz (nedoporučuju - zboží super, ale maj v tom bordel), svíčky+svícny IKEA, helium do balonků LINDE, na večer létající lamiony...a prsa mám C, takže podprdu pod šaty nepotřebuju :-D :-D :-D Na co jsem zapomněla? :-D :-D :-D Jejku, toho je... a ještě stále něco zařizuju...Ještě 10dní!!! :-N :-N =-) Už to asi nevydržím, jak se bojim a tešim :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jinak puspiik: líčení SUPER:-) Jsi kočka, budeš krásná nevěsta ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?