Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, v Belle toho je hodně a člověk si vybere, ale je fakt, že to je hodně drahý. Já jsem zas ,,jinak prostorově řešená" :-) takže jsem taky měla problémy, a nakonec mám z Adiny z Prahy. Zítra si pro ně jedu x-) Chce to prostě obejít co se dá a zkoušet. Ještě bych třeba zkusila Štěpánku v Chrudimi, ale je toho víc :-) A já myslim, že s těhulema všude počítaj :-) Jinak Arnošta rozhodně doporučuju, opravdou jsou tam bezva lidi, který ochotně poraděj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdezli, O té restauraci taky docela uvažujeme,jak to tam vyjde cenově a bývá to tam narvaný?A jakou budeš mít ozdobu na auto,nevím kde sehtat ty látky na auto a na stůl.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se dá dopředu v pardubkách vybrat termín obřadu,když bych to chtěla v dubnu na radnici
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud já vim, tak na výsluní maj podmínku, že tam musí být min. 30 lidí. Dekorace lehko seženeš, když si zadáš svatební dekorace na vyhledávači :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musíš si zjisti od kdy se dají zamluvit termíny na matrice, na radnici to rezervujou tušim od října.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tím počtem lidí u nás nebude problém,nejdříve nám to vycházelo kolem 80,ale řekli jsme,že to je dost,tak to uberem asi na 40,pro zbytek se potom udělá párty,jinak bychom se nedoplatili
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to ti s tim parníkem nevim. Nás je 36 a už to je skoro maximum. Pán říkal, že jednou dělali pro 42 a už to bylo natřísknutý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě stejně asi pár lidí ubereme,vůbec si to nedokážu představit.přítelovi to je zatím jedno,nějak se do organizování nežene,furt je dost času atd.a potom bude vše na poslední chvílu jako vždy
Odpovědět
Profilova fotka
O te podmince v restauraci Na Vysluni nevim...ale nas je tak jako tak asi 45. Cenove to vypada asi tak, ze jidlo na cely den (obed tri chody a vecer raut) vychazi na 700 KC na osobu. Plus piti. Jsou tam moc ochotny, vychazeji nam ve vsem vstric a ze to s cesko-nemecko svatbou neni snadne ;-) Byl ale docela problem najit termin - maji tam dost plno. Ale je fakt, ze mi rezervivali tri mesice pred svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
vyvecna: to je dobry ... vychazelo nam to na 80, tak to uberem na 40 :-D na obed dle meho nazoru patri jen rodina a vsichni kamaradi az na odpoledne, taky jsme to tak meli ;-) jinak na vyslunni je to moooc pekný, tam by se mi libil i obrad, kdybych byla z pardubek ;-) my jsme se tam byli ptat na hostinu ... 25lidi obed, vecer 40lidi a to pro ne bylo malo a nechteli nam to nijak uzavrit, tak jsme meli hostinu v HK,.. ale maji to tam opravdu pekne ;-) jo a jeste je naaaadhera, ale opravdu naaadhera, tam bych se vdavala ted ja.. kdyby to slo znova :-N golf rezort u kunky!
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte ještě o nějaké jiné dobré restauraci,kde by nebyla podmínka,že v 8 večer se utlumí hudba,to bylo když se ženil přítelům bratr
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.gckh.cz/index.php
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Paneboze..koukam, ze uz pisu pekne s hrubkama..ta nemcina se na me asi zacina podepisovat...samozrejme MY rezervovali tri mesice ped svatbou...pardoooon 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hhranolko, problém je ten,že ta rodina nám dělá to číslo 80 : )
Odpovědět
Profilova fotka
Hhranolka: vypada to dost dobre, ani jsem nevedela, ze mame pod Kunkou takovou krasu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli,myslím,že tady nikdo nekouká na hrubky,někdy ruce píšou rychleji než myslí mozek : )
Odpovědět
Profilova fotka
Vvvecna: Kdybych nemela vystudovanou cestinu, tak by me to asi taky netankovalo... :-D :-D :-D Takhle je to ostuda |-|
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme na obed vzali jen rodice, svedky, babicky, sourozence a par lidi, co bylo potreba... ono i tak to bylo 25lidi. zdezli: je to nadhera,.. otevirali to v zari 2007,.. my jsme tam byli asi pred 2mesice na veceri a je to vazne nadhera, ta priroda kolem, ticho, klid, jídlo super, velká krytá terasa,.. už jsem litovala, ze jsme neudelali svatbu tam, ale pak jsem zjistila, ze to jeste nebylo otevrene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vubec bych se tím zdezli netrápila : )
Odpovědět
Profilova fotka
Ta podmínka tam je, říkala mi to vizážistka a ta měla svatbu někdy před týdnem :-) Ale taky si to moc pochvalovala. Já do toho nešla, abych se nemusela starat o rozvoz, a lodička je stejně romantičtější. No my v osm večer teprv začínáme. Navíc kolem lodi nikdo nebydlí :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak golf resort u kuňky je opravdu nádhernej, taky bych to tam brala...teď tam jezdíme na tréninky golfu a jsem nad míru spokojená... ;-) Jak vrcholí přípravy ??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám dnes se to tady teda slejzá :-) Joooo, vrcholej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen by mě zajímala cena na tom golfu o víkendu mají většinou turnaje, tak to nejde zarezervovat, ale terásku a vůbec prostředí tam je nádherné....doporučuji tam zajet i jen tak na véču, ceny za jídla nejsou zase tak hrozné, čekala jsem, že to bude mnohem dražší..... právě kamarád si tam už naplánoval svatbu, jen mu chybí nevěsta.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze ceny jsou srovnatelne s vyslunim... bambi: hrajes golf? ja ani manzel jsme ho nikdy nehrali, ale zrovna tady maji nejake ukazkove lekce, takze az mi bude lepe, tak se to chystame zkusit..
Odpovědět
Profilova fotka
Noooo...hraju...mám za sebou 2 lekce... :-D :-D :-D No spíše začínáme, trénér na Kuňce je můj klient, tak se před ním musím držet, nejsou moc trpělivá, víš...tak proto jsem i začla hrát, docela mě to chytlo, ale moc mi to zatím nejde, ono je něco jiného to vidět v TV a pak si to jít zkusit, ale manžu to chytlo docela dost a docela mu to i jde, tak že teď je každý den téma golf...zrovna dneska jsme si koupila moooc pěkné oblečky, ale ty ceny.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha,.. tak to jsem zvedava, jak to chytne nas :-N takze uz odpalis? =-) po 2 lekcich?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy mě dáváte,tam to taky nezní špatně,kdyby šla jedna svatba udělat na několika místech byla bych nadšená,takhle člověk neví co si vybrat :)
Odpovědět
Profilova fotka
vyv: urcite se tam zajedte podivat! me to naprosto okouzlilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aspon ze je z ceho vybirat, vvvecna, ne?? ;-) Teda holky, ja ted trenovala svuj novy podpis a pripadam si jak v prvni tride...opravdu sranda...hlavne mi tam nejde to "w"...jeste ze jsem zacala trenovat vcas...at to do dvou tydnu k necemu vypada :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Manža už odpaluje docela dobře, ale já se hlavně učím správné držení, nápřah a pododbně, ale baví ně patovat, tak jsem říkala, že si to rozdělíme, Ráďa odpálí a já to dokončím..... :-D Už se těším na sobotu a zítra jedeme sami na odpaliště, abychom si to trochu oživili... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?