Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no dobře levého :-) ale prává se mi víc rýmuje :-) ...mít něco nového, něco starého, něco půjčeného, něco modrého a zlatou minci do střevíčku levého... jo a taky jetel v botě- pro trvalou lásku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéžišmarjáááá co všechno musíme v těch škrpálech tahat? copak budou tlačit málo samy o sobě ? :-D :-D :-D jetel?? :-D :-D slyšela jsem o čtyřlístku... :-) to bude ještě legranda 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ja jsem hlavne netusila, ze v musim jeste neco mit v botach :-D :-N No snad se vdam i bez toho...tedy stastne, ze... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v botách jsem neměla fakt nic, a zatím si nestěžuju :-D To slyším poprvé až teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, ráno pěkně půjdu naškubat jetel, čtyřlístek se mi hledat nechce. :-) No a s tou mincí nevim nevim, kde sehnat zlatou :-) A hezky to přilepim gelovou vycpávkou :-D :-) :-) Dnes jsem byla na zkouzšce líčení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, Puspiik, ze mas to manzelske stesti fakt dobre pojistene :-D :-D :-D No, ja uz tak jako tak budu muset vstavat ve 4, tak se asi jetele vzdam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No já si teda do bot taky nic strkat nebudu, jsme ráda, že mě netlačí ;-) Kdybych měla dodržovat všechny zvyky, tak neřeším nic jiného...tak jsem si vybrala jen ty nejzajímavější pro mě ;-) Ono to manželství bude šťastné i bez jetele v botě, věřím tomu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si tam taky rvát nic nebudu :-) to byla jen sranda :-) Stejně to všechno záleží na něčem jinym :-)
Odpovědět
Zdravím všechny... Nevíte, jak se to sparkováním aut na zámku? Jestli je možné stát přes obřad na nádvoří nebo se musí auta hned odvézt pryč? Předem díky za odpověď...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, záleží na kterém zámku, každý to řeší po svém, zkus se zeptat tam, kde se berete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ona myslí tady v pardubicích. Já taky nevim, ale dnes tam jdu tak dám vědět :-)
Odpovědět
Puspiik: může se jet přímo na nádvoří, tak vyložit lidi a zaparkovat v aleji před zámkem - ale pán říkal, že je jednodušší nechat to rovnou v aleji, že se pak složitě vyjíždí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dík, no já tam stejně potřebuju něco domluvit, takže tam stejně zajdu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, skutčně to tak je. Ale je to divný, nádvoří jak kráva a těcg pár aut by se tam snad v poho vešlo :-) No nic, žádný problém, horší budou ty přívalové deště co hlásí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm...pocasi se taky trochu bojim...nevite, kde se v Pcich da sehnat pekny bily destnik???? Chtela bych byt pripravena na vse... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli, zkus mrknout do svatebního salonu Jeanette, co je u autobusového nádraží, loni je tam měli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc dekuju, Meni :-) Porad si rikam, ze kdyz si bily destnik koupim, tak urcite prset nebude... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme jeste parkovali na nadvori, i celou noc (meli jsme na zamku i hostinu) a no problem, ale to bylo jeste stare nadvori...
Odpovědět
Ahoj holky, Akral jak se máš holka? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Alisku, mam se docela hezky, ted kamosce odjeli na tabor deti, taxe uzivame. Jinak se snazim normalne pracovat kdyz neni padesat stupnu :-P a uz se tesim na zimu na hory, kdyz je... :-) co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj chystáme svatbu na duben příštího roku,budeme to mít klasicky na radnici a potom bychom chtěli hostinu na lodi arnošt.Chtěla jsem se zeptat,kde jste scháněli výzdobu hostiny,kytky na auta adt.potřebovala bych poradit,nevím kde začít.Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vvvecna... spoustu inspirace najdes urcite tady na brms, kdyz budes listovat albicky ci diskusemi. Pokud nevis, kde zacit, mozna bys mohla kouknout do svatebniho planovace tady na strankach. Jinak co se tyce dekoraci, muzu doporucit internet, napr. www.svatebni-dekorace.cz, kytky sezenes snad v kazdem kvetinarstvi. My je mame z kvetinarstvi v zamecke ulici, byli tam moc ochotni, maji i spoustu fotek sve prace, nebrani se novym napadum. Vysledek jejich prace jsem sice jeste nevidela (vdavam se cca za 14 dni), ale zatim jsem byla moc spokojena.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdezli, děkuju za radu,snad se v tom plánování neztratím. Přeju pěkné počasí na svatbičku,máte ji na radnici
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: Ahoj, já mám hostinu na Arnoštovi v sobotu, tak pak se koukni do alba. Jinak podle mého je nejdůležitější zamluvit obřad, místo hostiny a šaty. na to ostatní je času dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj puspiiku, tak to se potom podívám do albíčku,kolik vás tam bude a jak je to asi cenově máte tam i obřad nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
Obřad tam nemáme, protože bychom se tam asi nevešli :-) Jinak na hostině nás bude 36 a koštujete to 490 Kč za jednoho- přípitek, předkrm, 2 chody a dezert. No a za grilpárty pro 60 lidí 17tis. Ale jsou tam moc ochotný a v podstatě, ti to udělaj podle peněz, které řekneš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to docela ujde,takze tam jdete po obřadě,máte plavbu,vyjíždku na kunkua focení a na jak dlouho tu lod pronajímají
Odpovědět
Profilova fotka
Ne tak úplně, po obřadu máme focení venku v tyrších. Pak máme oběd, během kterého se pluje a trvá 3 hodiny. 1 hodina plavby= 2500 kč. Jinak se pronájem žádný neplatí. na Kuňku nejedem, to mi přijde zbytečný. Všichni by museli čekat. A loď taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak takhle to probíhá,neuměla jsem si to moc představit.kdes vybírala šaty?od prosince se totiž chceme pokoušet o mimčo,takže tedka jen budu vybírat tvar a střih a poté podle bříška jestli se zadaří,když bude nejhůř a já se už do vybraných šatiček nevešla dají se vyměnit za jiné?jsou s tím problémy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vvvecna...to vis, rady pomuzeme...my nemame obrad na radnici, ale na zamku Nove Hrady...je tam krasne prostredi...a slavit budeme v restauraci Na Vysluni v Srchu. Co se tyce satu...me Pardubice docela zklamaly, vyber neveliky, personal ne moc ochotny. Vybrala jsem si v salonu Bella V HK. Jsou sice drazsi, ale super sluzby. Co se tyce satu..mne rekli, ze pokud bych se rozhodla potom pro jine, a ty by byly volne, mohla bych je vymenit, i kdyz uz mam zaplacenou zalohu...myslim si, ze je to o domluve. V kazdem salonu to maji jinak...ale kdybys jim to jiz pri placeni zalohy rekla, nemel by to byt problem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?