Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
supl: Já jsem teda s jednáním i vším ostatním v Chlumci na Karlově Koruně moooc spokojená:-) Dnes jsme tam dokonce byli na zkoušce - pustili jsme si muziku, vše si vyzkoušeli, včetně příchodu a seznámili se i s oddávajícím - sympaťák:-) Je to tam fakt krásné... A koně tam žádné nejsou, tak nevím, co měla zdezli na mysli :-p Všichni lidi jsou tam ochotní, nic není problém. Fakt MOC doporučuju. A prostředí je nádherné. Ten sál je opravdu jako z pohádky. Je tam čisto a působí to uplně romanticky. U obřadu hoří u oddávajícího takové stojany se svíčkami, vypadá to fakt kouzelně. Zamlouvali jsme si to v lednu a už bylo i něco obsazené, takž to chce fakt s předstihem. Jinak se platí 5.000 zámku a 1.000 matrice. Ale stojí to za to. Uvidíme, jak nám to tam bude za 14 dní probíhat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: Byli jsme na tam na prohlidce, kdyz jsme hledali mistecko na obrad a vsimli si, ze po celem zamku jsou vsude na stenach obrazy a fotografie koni...ale uz opravdu nevim, jak to vypada v obradnim sale...uz je to preci jenom trochu zpatky, co jsme tam byli. ;-)
Odpovědět
mili84: A náhodou nějaké foto by nebylo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V obřadním sále nic takového není:-) Tam to vypadá jako z filmu angelika ;-) supl: Foto zatím nemám, budou až po svatbě, tu máme za 14 dní 8-) Ale mrkni do alb jiných - myslím, že svatbu tam měla nevěsta s přezdívkou leryl. Pak sem foto určite dám:-) Taky se tam můžete jet příležitostně podívat - jsou tam fakt ochotný. Nebo jeďte na nějakou svatbu, my tam takhle byli 2x ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám na zámku obřad už v sobotu :-) tak pak taky budou fotky :-) Prosím nevíte někdo kolik stužky počítat přibližně na jedno auto?
Odpovědět
Profilova fotka
5metru....zalezi co vse budes zdobit, my jsme pocitali na jedno auto jedna stuzka,.. sice nam pak zbyla,ale radeji kdyz prebyva, nez kdyz je ji nedostatek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hhranolko díky! Já se znám, tak stejně radši nakonec vezmu o 50 metrů víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, s místem obřadu poblíž Pardubic (nevím, jestli západně ;-) ) - pokud vás nebude moc - mrkni do Slatiňan na zámek - my to tam máme teď v sobotu, tak potom budu moudřejší o info :-) holky, dostala některá z vás svatební dar předem? my jsme si teď o víkendu byli pro překvápko - pejska - !!! (do našeho 1+1 s kocourem výborná volba) :-D aspoň o důvod víc shánět lepší "bejvák" :-D ) ale i tak z ní máme šílenou radost ;-) musela jsem se s vámi potěšit :-) co se týče svatebnidekorace.cz - nebo který to jsou, už jsem tady na beremku četla spoustu a spoustu stížností(jsou sv. dekorace dvoje jedny s pomlčkou (ty jsou ok, hodně chvály)a jedny bez) , proto se těmto stránkách vyhýbám, ale objednávala jsem ze 2 jiných a naprosto dokonalá komunikace a zboží je do 2 dnů pod nosem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
daika: My jsme dostali předem peníze od babičky, protože už to prý nemohla vydržet a a prý aby na to pak nezapomněla :-D :-D Jinak ze svatebnidekoraci to je tak, že mi dnes mají zdarma přivézt nové okvětní lístky. Ráno mi volali z PPL, že už to tam pro mě mají. Už se nám to krátí, co holky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že máme svatby hezky po sobě :-) my už teď v sobotu - nevím, jestli za to můžou moje blond, ale mně to ještě pořád nějak nedochází :-D pořád času dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Daika:-) tak to jsme na tom stejně :-D :-D Já furt žiju v domění že času ještě dost... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jé pejsek, to já bych hned brala, ale u nás to nikoho určitě nenapadne. leda ženicha, ten zná mé touhy :-) Mě to teda taky nedochází, pořád mám hlavu v pejru co musim ještě udělat ;-) Ale mám čímdál větší strach z toho jak budu bulet. Dnes jsem si udělala radost a koupila si svatební vůni :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, taak ywonn už má holčičku..viděla jsem fotky na koníkovi ;-) je krásná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy uz to mate za par...my mame jeste necele tri tydny casu...ale ac jsem si po celou dobu zadny strach nepripoustela, nervozita uz zacina pomalu dolehat :-N Uz se mi o obradu zacina i zdat, zatim zadne hruzy, ale to treba jeste prijde! Daika: pejsek - kazdopadne originalni darek! :-D Taky by mi nevadil!!! My jsme predem dostali "jenom" par financnich injekci, ktere samozrejme nikdy neskodi, co si budeme povidat ;-) Na ostatni si budeme muset pockat!
Odpovědět
holky nebojte se ono to přijde, já osobně jsem si to začala připouštět až den-dva před svatbou..jako že se "něco většího" děje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak se znám, možná něco málo mi dojde tak v neděli odpoledne :-D holky, nevíte, kde by se v CR nebo PCE dalo sehnat nějaké pěkné prádélko? :-N nemáte nějaký tip? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dost lidí tady objednává prádýlko přes net, myslím že zdezli zná adresu ;-) Ale kamenný obchod nevím...Jedině klasika Triumph v HK ve Futuru...Já se držím zásady, že má být na svatbu něco nového, modrého, půjčeného, darovaného a starého...Jelikož mám vše nové a půjčené, beru si starý spoďáry :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
supl: Tady jsou fotky z Chlumce, jedna nevěsta tady z beremka tam teď měla svatbu - tak mrkni:-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Daika: Ja jsem fanynka Triumpfu, na sebe jsem vsak sehnala pradelko pouze na netu (80D je jaksi nedostatkove zbozi) na luxusnipradlo.cz. Nevim ale, jestli bys to stihla s dodavkou do svatby :-| Muzes tam ale urcite najit inspiraci... ;-) Mili: no jo...na neco stareho jsem zapomnela :-N Cim ja to ted jen vyresim?! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem přemýšlela, že si nové nechám až na noc - některou tu svatební, pochybuju, že po oslavě budem schopní něčeho víc než lehnout jak dva špalci :-D a na den bych si vzala - hlavně pohodlné!!! :-D když tak nad tím teď přemýšlím, taky nemám nic starého... takže bombarďáky to jistí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky... www.pradlo-elegant.cz ..maj tam luxusní kousky..a i 75E ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, spoďáry to jistí, ne? :-D :-D ...to říkám, ne? ;-) :-p :-D Já si beru bavlněný - mám je už hrozně dlouho, ale cejtim se v nich dobře a hlavně z nich nebudu zapařená...a jelikož budu mít menses, ta to asi ocením :-p :-D Takže svatební noc padá tak jako tak :-( ...ale my si to vynahradíme později 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: Budu na tom se svatebni noci asi uplne stejne :-( Jenom porad doufam, ze se mi to nervama o neco opozdi a ze svatebni noci prece jenom neco bude ;-) Puvodne jsem si to chtela oddalit praskama, ale pak bych to dostala na libanky...tak nevim, co je lepsi :-N Sisstin: diky za tip...ono najit neco pekneho ve vetsim velikostech je fakt prace pro vraha 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: 75E má teda jenom to nový Axami, ale 80D je tam všude skoro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sisstin: Uz jsem tam mrkla...docela velky vyber, slusne ceny...80D k mani...uz jsem zaradil amezi sve oblibene www ;-) Jeste jedno diky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: já mám právě těch 75E ..a jako něco sehnat je zázrak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sisstin: tak to ti rada verim...maly obvod, velke kosicky...a jeste aby to bylo pekne...asi temer nemozne k sehnani...dovedu si to predstavit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Pce maj krásný prádlo v kostce naproti tescu, pak hned vedle ve vesně (ale to je spíš funkční než hezký) a pak v grandu. Ale jestli vám můžu doporučit tak výborný jsou podprdy Lovable :-) To mi spíš padnem večer únavou, takže možná svatební ráno :-) Jo a taky nezapomeňte minci do střevíčku pravého :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky: nedopustím na Lormar...mají dobré věci. Jinak změnu příjmení si člověk uvědomí, při každodenním podepisování :-D Že se něco děje si holky uvědomíte den před svatbou nebo možná ráno ve svatební den ;-) Alisku: s Ywonn je super, ikdyž myslela sem , že bude mít kluka...skoro do roka a do dne :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: minci do stevicku praveho???? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?