Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já si radši dělám všechno sama. Ale kdyby nebylo mámy a skorotchýně tak nevim. Když jsem svědkyni před měsícem říkala, jestli semnou pojede na zkoušku šatů( byla jsem tam v pondělí), aby pak věděla co a jak, tak řekla, že asi nebude mít čas. Nakonec jela máma (a ráda) i když měla v práci co dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
To já si taky zařizuju vše sama, ale jsou věci, které jsem dala někomu na starost - občerstvení před zámkem, sáčky s rýží, nafukování balonků atd...Na šaty jsem jela se svědkyní, ale i s mamkou no a pak už jela jenom mamka, protože obě můžeme dopoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já ani nebudu vědět, kde začít...je toho strááááášně moooooc =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně si nejdřív zamluvte termín a hospodu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sis my ti poradime!!! budes kupovat satecky na ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
mili: no mám na to víc jak dva roky :-N a ani nevim, jestli to bude v ČR nebo v SR =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Víš to ona taky může, protože má taky prázdniny :-| Ale co bylo úplně nejlepší: když jsme řekla, ať přijedou na devátou, že se musí jet do květinářství nazdobit moje auto (pojedu totiž jejich)... No to já nevim, to asi vůbec nestihnu, tak aspoň sežeň kosmetičku co přijde domů.... sehnala jsem jí.... No víš já jí asi nechci, ona určitě používá nějaký šmejdy a mě pak naskáčou pupínky, já se musim malovat doma.... nakonec jsem výzdobu auta zrušila (natáhnu tam organzu) a řekla ať si přijedou jako ostatní hosté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hhranol: já nevim, já na ty moje mega kozy se bojim bez vyzkoušení :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, já jdu uklízet :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste to tady od vcerejska zase pekne rozjeli! x-) Ja tady zatim porad dumam, jak se sem skoromanzelovi co nejlepe nastehuji, vcera jsem mu uz trosku prekopala pracovnu, az se divil...ale libilo se :-D A mam novinku! Vcera, jak jsem se ptala na svatebni cestu a psala, ze pojedeme asi na last minute...uz to tak neni! Jeste vcera jsme s pritelem zarezervovali tydenni pobyt u Lago di Garda v nadhernem romantickem hotelu :-) :-) Pojedeme tam autem a budeme vyletnicit...a snad se i trochu koupat, kdyz pocasi dovoli...a po tydnu tam to vezmeme pres francouzskou rivieru do Nantes, kde musi milacek sice pracovat, ale casu bude mit na me dost...ja jsem tak stastna!!!! Zboznuju Italii!!! P.S. Kdyz milacek rezervoval hotel, tak rekl poprve moje budouci jmeno...zvlastni pocit...holky, co jste vdane, za jak dlouho jste si zvykly na nove prijmeni? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojec, ke včerejší zkoušce - byla to taková rychlovka, že jsem ani nic nevyfotila :-)))) ale na účesu jsm se dohodly, tak to snad klapne... no bude to minipřekvápko :-) rozlučka - přítel si sezval kámoše a měli to hodně veselý :-) a já ji mám na etapy, protože se mi kámošky na 1 místě nesejdou... nebo to spojím se svatební oslavou - něco končí a něco začíná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) My rozlučku neměli, zaprvé by se lidi nesešli najednou, a ne každý má čas a chuť jít... A mě by to pak mrzelo, že ten, koho bych tam ráda měla, nepřišel a tak, takže jsme se dohodli nedělat nic a šlo to taky :-) Zdezli: na nové příjmení jsem si chvíli zvykala, nemusela jsem nikde nic podepisovat, takže občas v čekárně u doktora mi chvíli trvalo, než jsem si uvědomila, že volají zrovna mě... :-D Hranol: souhlasím s tebou, že maminky s dětmi se odepisují samy, znám taky takové a nerada bych tak dopadla taky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj hojky, sis...velká gratulace...s radama ti určitě budeme k dispozici... ;-) S těma prsama do šatů to znám.... :-N Já jsem rozlučku dělala týden před svatbou a z 8 se nás nakonec sešlo jen 5, njn...léto doba dovolených, ale i tak to bylo fajn...objednala jsem velkou studenou mísu a 3 šáňa a zbytek si holky platily... Koukám, že můžu být ráda, že jsem měla svědka a né svědkyni, měla jsem svého nej kamaráda a musím uznat, že vše zvládl na 1 s *.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, vidíš, ke svědkům - já si vybrala celkem dobře, teda ne že by mi kamarádka s něčím pomohla, nebo se nějak zajímala, jestli může pomoct, ale my si stejně všechno dělali sami, ale na šaty semnou jezdila a ráda, ale manžel měnil svědka, protože ještě 3týdny před svatbou nevěděl, jestli přijde nebo ne, nakonec nedorazil vůbec, chudák, dělal celý víkend na baráku... A nakonec si myslím, že změna svědka prospěla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Meni: Diky za zkusenost..te zmeny se tak trochu obavam...ze se nekde podepisu starym jmenem, prece jenom toho budu vyrizovat ve spojitosti se stehovanim do Nemecka dost :-N Mne to odsvedci bracha...myslim si, ze je to dobra volba - je na to patricne hrdy a vazi si toho. Puvodne jsem zvazovala kamaradky, ale nechtela jsem zadno urazit...zname to, damy, ze, taklhe jsem to diplomaticky vyresila, aniz bych nekomu ublizila, byt nechtene :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak se daří? Rok od satby je už skoro pryč, jak jste slavily pvní výročí???
Odpovědět
Profilova fotka
Abych pravdu řekla, mám chuť svědka opravdu vyměnit. Ale je mi to hloupý ;-( Já vim, že někdo má svědka jen na to aby se podepsal, ale já čekala něco víc :-( Přijde mi, že dělá naschváli a chce to znepříjemnit. meni: Přijde mi, že maminky se stávají navíc paranoidní, že na ně někdo šije nějakou boudu, že lidi kecaj do výchovy a tak. Sice to může být i hormonama, ale skorošvagrová je někdy opravdu zvláštní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme meli vyroci ted v nedeli,.. vytahla jsem z mrazaku kolacky a sli jsme spalit svatebni kytku (ma se palit na prvni vyroci pro stastne manzelstvi) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik: fakt bych vyměnila a nebála se toho, je to vaše svatba, a vy si ten den nenecháte přece ničím pokazit... ;-) Alisek: já bych nejradši strávila výročí svatby na porodním sále :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Puspíku, určitě se kvůli tomu nenervuj, hlavní je, abyste si to s manželem užili.... ;-) Jinak ještě k tomu příjmení, já si raději nechala obě dvě :-D , klienti mi stejně říkají starým jménem a mě to tak i vyhovuje...ale jinak ze začátku jsem měla trochu problém s představováním do telefonu, ale tak během 14 dnů už mi to přišlo úplně běžné, občas jsem se podepsala starým příjmením, ale u mě to bylo jednodušší, protože jsem pak vždy dopsala ještě Hudec a bylo to :-D Jinak naše 1. výročí nás čeká v neděli, máme na plánu jet do Vila Romantica na obídek, rozmrazíme 1. patro dortu, které máme v mrazáčku a uděláme si pěkný den....svatební kytku jsem si nesušila, tak nemám, co pálit.... :-p A jak Alísku plánujete oslavit výročí vy?!
Odpovědět
Tak my nemáme ani dort ai svatební kytici.....byla jsem rada, ze jsem ho vubec stihla ochutnat po rozkrojeni pak byl okamzite pryc..a kytička taky není, kaly se susit asi nedaji, tak doufam, ze budem mit i tak stastne manzelstvi ;-) Ze svatebních darů Mmáme ještě let balónem, ta možná oslavíme první výročí vevzduchu...ale spíš bych byla pro romantiku, někam na víkend, je samy dva. Meni to ti věřim...kdypak budete 1+1, sestřence se vpátek narodila holčička, měla tak rychlý porod, že ho pořádně nestihnul ani manžel...byl platit poplatky za otce u porodu...no nevím jestli mu je nakonec vůbec naúčtovali..já bych je žádala vrátit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ali: začátek září, tak těch 14 dopředu bych brala, ani bych se nezlobila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemáte někdo prosím zpívanej (sborem) pochod od Wagnera?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak holky teda TOTÁLNĚ NEDOPORUČUJU firmu www.svatebnidekorace.cz Jako to co se mi s nima stalo, to je normálně na infarkt!!! Tam asi zaměstnávaj nějaký id...y nebo co.. Před 3mi týdny jsem objednávala zboží a když se týden nic nedělo, volala jsem tam a prej tam tu moji objednávku nemají!! I když mi přišel potvrzovací mail...nechápu. Tak jsem to objednala znova no a co myslíte??? Stalo se to podruhý...No tak jsem se vytočila poprvé a objednala to přímo přes telefon (stálo mě to pěknejch pár kaček z mobilu, pevnou nemáme.... :-( No, takže zboží objednáno, ALE balík mi nedošel, protože prej adresa neexistuje a ani z PPL se mi nikdo neuráčil zavolat, takže jsem pro to musela vyslat Honzu do Hradce - po telefonátu s majitelem svatebnidekorace. No, stát se může, ok. ALE - Následně jsem zjistila, že chyba byla na straně svatebnidekorace, protože ta pipina, co jim tam píše adresy, napsala tu moji na balík špatně. Asi neumí číst ]-( ]-( ]-( No, takže jsem to tam opět volala, že teda to byla jejich chyba. Tak se zase omlouvali. Předtím jsem tam volala taky a byla nepříjemná, protože jsem nevěděla, proč balík nepřišel. No to jsem ještě netušila, co přije - v pondělí jsem si objednala další balíček - žíhané okvětní lístky no a dneska mi teda přišel a když jsem ho rozbalila, tak jsem myslela, že budu ZABÍJET!!! Poslali mi růžový, ty paka!!!!! ]-( ]-( ]-( No takže jsem stropila další scénu, tentokrát už hysterickou, ta paní to tam teda pěkně schytala. Jsem jí řekla jako jestli si ye mě dělaj srandu nebo co...no prostě jsem si to pěkně vylila :-| :-| Brečela jsem u toho a křičela, takže asi tak... No sice se teda hrozně omlouvala a slíbila, že mi zboží osobně zabalí a v pondělí ho budu mít doma (tohle ať si prý nechám jako omluvu-aspoň něco), ale už si tam NIKDY nic neobjednám a rozhodně je teda nedoporučuju. Aspoň že teda jednaj slušně...Taková velká firma a zaměstnávaj nějaký paka. Ach jo, sem si postěžovala...... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mili, to teda koukam...ja jsem si u nich nic neobjednavala, takze osobni zkusenost s nimi nemam, ale cekala bych alespon servis na podobne urovni jako u ostatnich internetovych obchodu... Ja jsem objednavala pres svatebni-dekorace.cz a ty si nemuzu vynachvalit, behem tri dni jsem mela vse, co jsem chtela tip top zabalene doma. Potom jsem si objednavala jeste dekoracni pisek na svatbadekor.cz a zatim to vypada taky bez problemu. Vcera mi prisla sms, ze to odeslali, tal ocekavam v pondeli balicek...jen doufam, ze tam misto me bordo barvy nebude neco jineho ;-) Chapu, ze jsi se tak vytocila...behem organizovani svatby jsem zjistila, jak je tezke s nekterymi dodavateli/lidmi vyjit |-| A ty jsi mela tedy obzvlast "stesti" :-N
Odpovědět
Ahoj, s přítelkyní (ano, čtete dobře jsem mezi většinou žen bílá vrána - nebo spíš černá ovce? - zkrátka chlap ) plánujeme svatbu na červenec roku 2009. Zatím se rozhodujeme mezi obřadem na různých místech v Pardubicích a západním směrem až zhruba někam po Kutnou Horu. Zatím nás napadla Kutná Hora - Vlašský Dvůr, zámek Kačina, zámek v Chlumci a něco v Pardubicích. Já bych rád zkusil zámek v Pardubicích, ale rád se nechám přesvědčit o něčem lepším. Jaké máte zkušenosti? Poradíte nám někdo? Měl jste někdo obřad na zámku v Pardubicích? Radnice na Perštýnském náměstí mě nás zrovna nezaujala...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Supl, vitej mezi nami devcaty ;-) Tady ma svatbu kazdy nekde jinde, od Karlovy Koruny az po pardubicky zamek. Mne se obradni sin na zamku v Pardubicich osobne moc nelibi, zda se mi az prilis jednoducha, v podstate je tam koberec, zidle a stolek oddavajiciho, na zdi poloodkryta freska a tot vse (pokud ja vim). Puspiik promine :-N Ty bys chtel svatbu od Pardubic na zapad...no, popravde receno me timto smerem nic moc nezaujalo. Snad jen Karlova Koruna, ale tam je na muj vkus az prilis koni :-D . Kacina je krasna zvenci, ale unvitr co si neudelas, to nemas. Ja osobne jsem zvazovala Kunetickou horu, zamek v Castolovicich (dost drahy) a zamek v Novych Hradech, ktery nakonec vyhral. Bohuzel neni na zapad od Pardubic, ale je to tam moc krasne a romanticke x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě se ted zámek líbí, právě pro tu jednoduchost, ale kdybych měla tu možnost tak bych taky vybrala někde dál. Líbí se mi Častolovice a protože jsem z Hradce tak Jiráskovy sady x-) Chce to asi navštívit ta místa a pak vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli svatbu na Kunětické hoře. Můžu jen doporučit. Bohužel nemůžu doporučit cukrárnu Libuši na Dukle. Kde jsme si nechali dělat svatební dort podle fotografie a to co nám udělali byla hrůza. Vůbec to nevypadalo jako ten na fotografii a strašná kvalita a ještě si za to řekli nehorázný peníze.....
Odpovědět
Máme ještě skoro rok, ale už bychom rádi začali něco vybírat, ať je volno. ;-) Častolovice jsou moc daleko, já to tam mám zhruba 60 km, přítelkyně z Pardubice sice blíž, ale většina našich příbuzných je z mojí strany a naši kamarádi jsou spíš také víc na západ od Pardubic. V podtatě je to takový trojúhelník mezi Kutnou Horou, Chlumcem a Pardubicema. Máte pravdu, že to budem muset určitě obejít a okouknout, ale rád bych měl nejdřív typy, ať neprocházíme 10 míst.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?