Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky, díky moc za rady, všechno jsme to zrovna včera objeli - a plno ]-( dneska čekáme, že se ozve Hvězda, jestli nás stihnou (mají tam svatební oběd... my se připlahočíme kolem 4.hodiny) tak uvidíme... jinak máme na výběr slatiňanský monako nebo Žábu v Hrochově Týnci... žádný terno ani jedna... tak jsem z toho trochu smutná... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
puspi: my jsme myrtu rpipichovali(meli jsme zaviraci spendliky, ale princip je stejny). a jakou adresu nechces psat? to jsem trosku nepochopila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hhranol: Jestli můžu napsat jen členy rodiny a už nebudu psát ulici, psč... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik, pri roznasce prece nemusis psat adresu, to da rozum :-) Daika mate to dost narychlo, tak leda nekam dal? tady je spousta hospod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: Spousta věcí dá rozum. A přito diskuze o tom jestli si i za teplého počasí musim brát punčochy jsou nekonečné :-) Ale psát je nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
akral - už je to vyřešené :-) hurá hurá hurá... včera jsem ještě zaběhla ke katovi - sice menší, ale nádherný prostředí, byla jsem unešená :-) takže je vyřešený poslední problém :-))) teď už se můžu jenom radovat... ačkoli ne, řeším dilema jestli korunku nebo závoj... oboje nechci :-) ale jinak všechno běží jak na drátkách :-)))) prstýnky budou v úterý, oznámení už se tiskne, miláčkův obleček už visí ve skříni, dekoraci už mám v hlavě, kytku zrovna tak... všechno je prostě tak, jak má být :-) o víkendu to oficiálně oznámíme našim a pak "všem" ostatním ;-) juchůůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik :-D :-D a kde je u kata, daika? jako treba tip na veceri.. :-) a jestli korunku nebo zavoj se zkus poradit s kadernici co se k tobe vic hodi.
Odpovědět
Profilova fotka
Daika: koukámvše jede jak má :-)...což je dobře Jinak Kat je dole pod Širokými schody, nechci Tě stresovat, ale moc dobré reference jsem na ně neslyšela, když začínali před deseti lety, tak byli vyhlášeni...ale teď nevím, nevím...
Odpovědět
Ahoj holky, jak se daří? Akral pořád jetdíš do francie? U kata je to ted dost vpohode, pronajal si ji muj kamarad z hotelovky, tak s minulym majitelem nema nic spolecneho.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes se konala veliká akce pečení koláčků- z 8 kg mouky! Hrůza. Ještě, že jsem nemusela nic dělat 8-) Ale povedli se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nene nejezdim, zas az v zime ;-) zitra jedeme s drahym a detma na dovolenou na Slovensko, na Liptov. Uz kolacky, Puspiik? mely bychom udelat sraz at muzes donest ochutnavku :-D nevim kde jsou siroke schody, Chrudim znam jen tak letno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, ještě jeden srazík před svatbou, viď Puspiik? ;-) Chrudim neznám vůbec, ale široké schody teda vím kde jsou :-D Ahoj Ali, tys tu taky pěkně dlouho nebyla, jak se daří? ;-) Hranol, jak je, marode? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsme u příležitosti mamčiných narozenin oznámili náš záměr :-) Klasika - u koho jsem předpokládala, že bude dělat pupínky, tak byl v pohodě a naopak :-( ale co... Dneska jsme šli "oficiálně"(s rodiči, bratrem a přítelkyní) omrknout a něco málo domluvit u Kata a super, naprostá spokojenost a pro "pana vedoucího" menší ochutnávka toho, jak veselá společnost se u něj tentokrát sejde :-D aby věděl, co ho čeká :-D :-D gag - neboj, teď už se stresovat nenechám ;-) , místo obřadu i pro zábavu máme a zbytek je na okolnostech :-) juchůůůůůůůůůů
Odpovědět
Profilova fotka
Jako když se dohodnem tak já se teda srazíku nebránim :-)
Odpovědět
Ahoj holky,jak se máte? Meni, jojo nebyla...starosti...doma je to uz lepsi...a v praci..taky to pujde, jinak celkem OK. Ale ty a mimi to mate za pár, co...Jak si užívaš těhotenství a už víte co to bude a nebo se necháte překvapit? Daika, včera byl U Kata manžel a říkal, že tam někdo domlouvá svatebni hostinu,že byste to byli vy?? ;-) Akral koukám, že seš už zadaná? to je moc dobře. Ať vám to vyjde ;-) . Hranol, četla sem diskuzi, Přeju rychlé uzdravení! V pátek sem potkala v Chrudimi Kreditku, hned jsem ji nepoznala.. :-| ostuda..ale ona mě jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alisek: bezpochyby jsme to byli my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, i me pripravy vesele pokracuji a ted resim otazku auta...neporadily byste mi, kde se da v Pardubicich pujcit nejake lepsi auto? Ja bych klidne jela nejakym z rodiny ci od kamaradu (tak spatne vubec nejsou), ale nastavajici by chtel neco obzvlast pekneho...na netu ale nemuzu nic objevit. Nemely byste tajny tip???? Dekuju! P.s. A kdybyste nektera mela kontakt na manikerku, byla bych vam taky vdecna...uz mi jde ze vseho hlava kolem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdezhi, odkud by ta manikerka měla být?
Odpovědět
Profilova fotka
ah..zapomnela jsem...pokud mozno Pardubice nebo okoli...
Odpovědět
Profilova fotka
mnooo... mně je dělá paní v Chrudimi - moc šikovná (ale prý trochu dražší) nebo je ještě dělá kolegyně z práce někde na Dubině, ale její práci jsem neviděla, tak nemůžu říct(ale ceny v poho)... ale můžu ti na ní hodit kontakt... a omlouvám se, spatlala jsem ti příjmení, ale zrovna dneska mám spoustu práce s číňany, tak už "zhi" vidím všude :-D nezlob se
Odpovědět
Profilova fotka
To je ok...stejne uz budu mit brzo prijmeni jine... ;-) Poslala bys mi prosim kontakt do IP? Ja toho stejne asi na svych nehtech moc nevymyslim, gelovky mit nemuzu, ale aspon francouzskou manikuru by to chtelo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zase po delší době připojuju...No můžu říct, že mě už teda celá svatba leze pěkně na nervy...vůbec jsem si to takhle nepředstavovala 8-( Vše bylo v pohodě do doby,než se do toho začaly docela neurvale montovat oboje rodiče, no teda hlavně moje, konkrétně táta :-S :-S Všechno se jim (mu) přizpůsobuje a já jsem
Odpovědět
Profilova fotka
...už včera řekla, že se nevdávám...mám z toho nervy na pochodu :-( Chybí mi totálně všechna dekorace, včetně sbatení tabule.. Nevím ani kde to mám shánět a ani se mi do toho nechce, když to zase stejně bude blbě ;-( Tak mě aspoň potěšte něčím pozitivním ;-) Jo a navíc jsem se byla podívat v salonu na šaty, na moje zamluvený, a vůbec se mi nelíbily...ach jooooooooooo :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásim, že všechno mám :-) Už mě nic nepřekvapí :-) Menu je, dort je, vázanka je... Kytka je rozjednananá. A kalíšky taky :-D Už jen sehnat ubrousky ]-( Teď už jen domluvit ten sraz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S.O.S holky pomoooc - nevíte ještě NÁHODOU o nějakém slušném fotografovi, který by se 2.8. nudil? :-) Za rozumné penízky... díky moc předem... a dneska ráno jsem sehnala fajnový dřevěný srdíčka na jmenovky na stůl, juchůůů a můžu vyrábět :-) mili84 nenech se zbytečně stresovat, pokud potřebuješ nějakou dekoraci, zaběhni na "kukačku" do papíráku (nějakého většího...) a do květinářství ...fakt se tam dají najít poklady... ;-) to bude v poho, uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: Uplne te chapu, taky uz z toho mam nervy...hlavne mam pocit, ze musime vyridit jeste milion veci a nic se nehybe. Brrrr...taky jsem si to predstavovala trochu jinak. Hlavne to mam slozite v tom, ze si neberu Cecha, a tak musime jeste resit horu papiru, prekladatele, tlumocnika a hordu cizincu, ktera prijede na cely vikend a bude chtit nekde spat a mit program... ...muzu te uklidnit v tom, ze taky jeste nemam zadnou dekoraci, ani kytky a vdavam se jen o tyden pozdeji nez ty. Takze klid, nejsi v tom sama...nejak to zvladnem! Hlavne si do toho nenech moc kecat, ma to prece byt jen VAS den. Uz jsem dospela k nazoru, ze se nenecham poznamkami ostatnich rozhodit, protoze kazdy chce neco jineho a kazdemu vyhovet nemuzu. Takze si to udelam podle sebe a ostatni at si organizuji sve svatby!!! Tak az kdyz jsem se tak pekne rozohnila, tak jdu hledat tu slavnou dekoraci... Krasny den!!! 8-) daika: fotografy znam pouze v Pcich
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky...mám asi nějakou letní depku nebo co :-| Včera nám v hospodě řekli cenu za víno, který si přeje můj otec, protože jiný pít nebude..no tak to bylo 15.000 :-o :-o :-o Takže jako to už teda fakt nevydejchám. Platíme si do koruny všechno sami, ale tohle teda už přehnal....Takže je mi jasný, kdo bude na naší svatbě mít řrnejvíc kyselej výraz :-( Prostě bude pít, co tam bude....Kytky teda už naštěstí mám předjednaný, obálky s oznamkem taky skoro všechny popsaný...Asi skočím do nějakého papíráku se mrknout na tu dekoraci-balonky, lampionky...a pak hlavně ubrousky a svíčky a tak..To vidím na cestu do IKEI :-| No ale s 240korunama na účtě se to vybírá blbě :-S Už jsem fakt vyždímaná ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky ! :-) Pane jo, to je příspěvků ... =-) Nestíhám číst. 8-) Hhranolko, jak je ? Je to už ok ? =-) Mili: Nesmíš si do toho nechat moc kecat ! Řekni rodičům, že je to tvoje svatba a že to chceš prostě tak ! ]-( Pokud jsou alespoň trochu tolerantní a chtějí, aby jsi byla spokojená, tak tě snad pochopí ! Je to škoda, když ti to takhle kazí ... :-| Já jsem tedy takové problémy neměla, vždycky jsem si poslechla jejich nápady a když se mi líbily, tak jsme je použili, ale když ne, tak jsem si to stejně udělala podle sebe. :-D A dekorace, to se dá lehce dohnat ! Jsou "větší" (důležitější) věci, nestresuj se tím ! ;-) Určo to bude v pohodě ! :-) Ty šaty už jsou horší, :-( to znám ... :-| Já jsem objevila "ty pravé" šaty až 14 dní před svatbou ! A to jsem je prosím vybírala půl roku dopředu ... :-p Propadly mi i nějaké zálohy ... :-| ale co, hlavní je se cítit ve SVŮJ DEN super ! ;-) Takže moje rada zní, pokud můžeš, klidně se ještě poohlédni po jiných. ;-) Ať jsi spokojená, protože pak se budeš cítit super ! Stojí to za to ! ;-) Držím ti pěsti ! 8-) Zdezli: A co Nové Hrady ? Vše je už zařízeno ? ;-) Jen pro zajímavost, kolik vás pojede aut ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mili: Tak to s tim vinem je tedy sila...to aby si ho tata zaplatil sam, ne, kdyz po nem tak touzi...!!! My to mame s rodici nastesti dost dobre - nasi nam poskytuji financni vypomoc a pomahaji zarizovat ( kolacky, vysluzky, tipy apod.) a pritelovi pro jistotu neprijedou (stari +dalka), takze se mi to dobre radi...ale opravdu, nenech si do toho moc kecat. Hlavne at jste VY DVA spokojeni!!! Hanny: No zarizeno jeste moc neni, krome terminu ;-) Musime jeste do Myta na matriku, ale to az budeme mit vsechny papiry pohromade. Asi za 14 dni, pocitam. Uz je temer mame, jen nechat prelozit soudnim prekladatelem a pak muzeme vyrazit. Tam asi domluvime i detaily... nevis, jak to tam chodi s hudbou??? Maji nekoho, nebo budeme muset shanet? Vim, ze tam stoji v oddavaci sini kridlo.... No aut bude predbezne 15. Ale vzhledem k tomu, ze jsme pocitali s 30 hosty a uz jich mame pres 40, tak nevim...asi to bude moc pekna kolona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli: Aha, tak to jo, v Mýtě vše domluvíte. Je tam moc příjemná paní, fakt hrozně milá, měla jsem z ní dobrý pocit. :-) Hudbu mají svoji, tedy myslím, že asi dvě a ty se střídají, ale to vám řekne ta paní na matrice, kdo bude zrovna v ten váš termín na Nových hradech hrát a s těmi si pak domluvíte písně na obřad a dopředu chtějí poslat peníze na účet. Ale v poho. ;-) No tak to budete mít taky pěknou kolonu ! :-D Nás bylo myslím 17 aut a byla to bomba ! ;-) Po cestě jsem se snažila zahlédnout alespoň jednou celou kolonu a málem se mi to ani nepovedlo ! :-D Ale byl to super pocit ! x-) Prostě jedna z takových těch úžasných chvil, kdy ti dojde, že tohle VŠECHNO je vlastně kvůli tobě a tvému nastávajícímu ! x-) Byl to fakt moc fajn pocit ! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?