Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, chci se jen omluvit, že možná přijdu trošku později. Jdeme s družičkama na zkoušku šatů ke švadle :-) Tak nevim jak to půjde rychle. Ale už se na vás moc těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolem 16hod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Můžu se s vámi taky sejít před Baťou? Moc se na vás těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super Hranol, tak ještě kde přesně mám čekat a ve 4 tam budu :-) Pepe, jasně že jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak to půjde celá delegaci od Bati... :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak po hodně dlouhé době vás zdravím. ráda bych se omluvila, že sem minule nedorazila na srazik. :-( .bohužel mě v ten den a na několik dalších týdnů zaměstnal problém větších rozměrů ve firmě...a ani sem neměla sílu a náladu zajít na beremese..no, teď je to lepší...a udejchatelný.. Ráda bych věděla jak se holky máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme se fajn...zítra máme další srazík, tak se Alísku můžeš přidat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,.. je mi to fakt blby, ale nemohly bychom zmenit restauraci? samozrejme pochopim, pokud ne,.. ale zkusit jsem to musela,... dnes jsem byla u doktora, mam pocatek zanetu zil,... noha boli jako krava. proto bych uprednostnila nejakou restauraci s vlastnim parkovistem,... klidne to vezmu kolem tesca a 3 holky naberu a dovezu k nejake restauraci a to same i pri ceste nazpatek..... ja se na ten pernstynak nedoplazim :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Já zas navrhuju lodičku :-) Plavba zítra není a parkoviště tam je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neplacene parkoviste?
Odpovědět
Profilova fotka
Ti nevim, ale asi se tam nějaká dvacja platí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mě napadá mexická u kostelíčka (tam se snad neplatí)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tam se urcite neplati,.. tam jsme uz byli... ale pokud sem neprijdou holky, tak nic, tak zustane ta puvodni a ja se omluvim,... fakt to boli,.. potvora jedna ! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To věřim. To se radši někde uzdravuj :-) Ale třeba se sem zítra ještě juknou.
Odpovědět
Profilova fotka
No a co znova Birdie? Tam je taky nějaká ta venkovní teráska, nebo ne? Sice jsme tam taky byly, ale špatný to tam nebylo a radši tam než v Mexicaně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo klidně, já tam nikdy nebyla, tak píšu jen to kam chodim. :-) Ale to by se teda muselo dát nějak všem vědět =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak kontakty by i byly, holky na sebe určitě mají telefony a mejly, ne? Hranol? A zítra se tu určitě holky objeví, aby se to vše potvrdilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jestli je to tak, snad nebude problém. ZMĚNA: SRAZ SE KONÁ V BIRDIE :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky..já bych i šla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,.. tak nic. ja prijedu jindy,... nechte sraz tam kde byl a vsechny ode me pozdravujte!!!!! budu lezet :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mě by Birdie taky vyhovoval...sice bych se stavila jen na chvilku...letím se psem na veterinu a večer stěhovat krám...takže nevím co dřív...jinak na Hany mám číslo, takže jí můžu dát vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já bych to teda nechalal tam kde to bylo domluvený. Bude to jednodušší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale kdyby se to změnilo (počítám s orlem) tak mi prosím někdo napište sms :-) 608354900 Dík :-) Ať neobíhám všechny pardubický putiky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bambi, Pepe, tak se s vámi teda srazím ve čtvrt na pět před Baťou :-) Hranol, ať je ti líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik a uzijte si to!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to holky užijte a hhranolko ať Ti je líp...zánět není žádná sranda... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! v 16:15 budu před Baťou hhranolko - ať je to lepší a brzy se uzdravíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sisstin - tak pojď, nechceš se taky sejít u Bati? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky budu u Bati a uvidíme. Hhranolko brzké uzdravení.... sistin: rády tě uvidíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi prosím dyštak napište! Já už teď na compu nebudu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?