Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak kdybyste byli tak hodne a poslali mi ty kontakty do ip. no neco ma jeste v zaloze mamka...tak uvidim. jo a byli jste i na zkousce? dikes :-)
Odpovědět
ahoj meni a gag. mihli by jste mi poslat cislo na kosmeticku na IP...ta mi taky chybi... :-S malem jsem na ni zapomela... diky mooooc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JIstě, zkoušku jsem absolvovala, opět byla slečna u mě doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHojky holky, jak žijete? týden bez příspěvku? :-o možná bychom se mohli pomalu bavit o dalším srazu,což? už je to měsíc... a co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Žijeme, žijeme.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No srazík někde na zahrádce při pěkném počasí ;-) x-) Tak nějaké termíny, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,... tu bylo pekno dlouho mrtvo 8-( srazik na zahradce,... no kdyz kouknu z okna, tak je venku tmave sedo,... :-D buh vi, kdy bude zase pekne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hranol: než se nějaký sraz vůbec dohodne, tak už bude pomalu podzim, ne? :-D Jak dlouho to trvalo minule? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, :-) asi už nemáme moc aktuálních témat ... ;-) Srazík na zahrádce určitě jo. :-) Meni má pravdu, většinou je to domlouvání tak na měsíc ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kdyz uz jsme byly u tech kosmeticek a kadernic, muzu se vas zeptat, jake ceny jsou tady u nas na "pardubicku" normalni? Opravdu nevim, kolik mam ocekavat, na co muzu kyvnout a co by mohlo byt prehnane. Dekuji moc za pomoc. ;-) Zdena
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: Ahoj, dost se to liší, fakt záleží, kam jdeš a co přesně si necháš udělat - jako jestli s barvou a tak...Já jsem dala za zkoušku líčení a účesu dohromady 800, ale mám dlouhé vlasy. Když jdu na melíry a barvu, dám tak 750-800. Ale byla jsem i u kadeřnice, kde jsem za to samé - tedy barva, melír, stříhání, foukání dala přes 1000,- Ale podle mě, 500,- za líčení (včetně zkoušky) a tak 800,- za účes (vč. zkoušky) je normál cena...ale někdo může mát jinej názor ;-) Co se týče kosmetiky jako takové, tak počítej kolem 500. Ale zase záleží, jaký to je typ, s jakými prostředky pracuje...je to strašně individuální. Jestli potřebuješ nějaké kontrakty, tak písni do IP, mám jich dost, už jsem se taky zajímala, takže i mám s nimi i osobní zkušenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jejda, překlep - ne kontrakty,ale KONTAKTY :-N :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj. Prosím o pomoc. Jste tu některá přímo z Pardubic? Potřebovala bych do diplomky vyfotit z venku univerzitní knihovnu. Celkem to hoří a já to mám z ruky, přímo na knihovnu jsem se obracela a tam to nějak neklaplo. Můžu nabídnout pouze uveřejnění vašeho jméno pod fotkou, no u maminek bych nabídla něco pro prcky, ale pro nevěsty??? Popřemýšlím...Prosím, napište mi do IP, napsala bych e-mail..Díky, Eva
Odpovědět
:-)PUSPIIK, děkuji!!! Ostatním také, pokud by něco neklaplo, ozvala bych se znovu. Nevěstám přeju, aby jim vše proběhlo podle představ, nastávajícím maminkám, aby měly ty nejkrásnější a nejhodnější miinka pod sluncem (jako mám já Madlenku - na Koníkovi jsem pod EPS) a všem prostě jen tak pohodový život bez zbytečných stresů (jako je diplomová práce apd.)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, kdepak se toulate, zadne prispevky? jaxe mate?? hhranol co bydleni? meni co ditko? a vubec vsechny vsechno... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ani, dnes jsem sem taky jukla ... a všichni asi buď pracují nebo si užívají sluníčka ! :-) ;-) Jo holky, dnes je Pernštýnská noc. Jdete někdo ?
Odpovědět
Profilova fotka
Hojda, nějak to tu uvízlo na mrtvém bodě :-) Ke srazíku se nikdo nevyjadřuje, teď by ta zahrádka šla, pěkné počasí...co? ;-) Dítko se má čile k světu, jestli chcete, mrkněte do alba na koníkovi, mám tam fotky z 3D UTZ, byli jsme na něm ve čtvrtek, fakt pěkný. A dneska jsme byli na té těhotenské cukrovce, tak jen doufám, že výsledky budou v pořádku, a jinak nic nového. Jeden nástřel pohlaví máme, ale za storpo to neberu, po jednom jediném ujištění, a teď dvakrát se nechtělo natočit, no už teď je to potvora :-D Co vy ostatní? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Pro srazík určitě jsem ;-) Jinak u mě nic nového. Přemýšlíme o dovče, tak uvidíme, jestli něco vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak ja jsem od 3.6.2008 Ing hhranolka :-D takze ted mam more casu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Katko, tak to gratuluji ! :-) Prý Ing. hhranolka ... :-D To se ti povedlo ! :-D ;-) Ahoj Pepee ! :-) Měly bychom asi pomalu nějaký termínek vhodit ... 8-) Meni: Co stromky ? Zasadili jste ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda hhranolko - moc a moc gratuluju!!!! :-) Hanny - máš pavdu, jak jste na tom napr. v týdnu od 16.6.?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
muzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen ne 18.6. :-) Hany, zasadili, a jen co jsme to dodělali, začalo pršet a jeli jsme domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dekuji za gratulace,.. kouknete mi do albicka,... pridala jsem karticku o ukonceni studia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky v tydnu muzu, krom stredy jako vzdy... ps: top secret - mam od patku zasnubak :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky... Hranolko moc gratuluji a vítám Tě do klubu Ing. :-) :-D :-D :-D ...ING.HRANOLKO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak sem si včera byla skočit tandem a v sobotu brzo ráno let na balónu a vřele vše doporučuji, prostě bomba :-)...dovča snad bude v Tatrách...
Odpovědět
Profilova fotka
tos mela akcni vikend Gag :-o a kde jsi byla?
Odpovědět
Profilova fotka
Pepee: No já ještě nevím ... =-) Vypadá to tedy, že buď pondělí, úterý nebo čtvrtek ... Meni: Tak to jste měli kliku. ;-) Akral: Páááne jo ! =-) ;-) Tak to je super ! ;-) Takže by byly brzy přípravy ... ? ;-) Gag: Teda to jsi měla opravdu aktivní dny ! :-) To je jak dělané na odreagování, což ? 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po delší době... Ing. Hrranolko...gratuluji.... :-D Na tandemu byla ségra, já bych se pos.... strachy...bojim, bojim...hi, hi... :-) Akral...jejku, tak příští rok svatbička, nebo ještě letos...hmmm... :-N Jinak v tom týdnu od 16. nemůžu úterý a středa... Pěkný den všem... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?