Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Gag: Tak to gratuluji ! :-) Všechno nejlepšííí !!!!! ;-) Jinak já bych power jógu chtěla někdy zkusit, tak kdyby jsi třeba šla, přidala bych se ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gag, všechno nejlepší k narozkám ;-) To budou oslavy, co? :-)
Odpovědět
holky nejaka dobra vyzazistka v pcich? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravim z Alp, pripojuji se ke gratulaci k narozkam!
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar baby, Akral se má dneska vracet, tak by se mohl začít plánovat nějaký ten srazík, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! gag: všechno nejlepší! x-) meni: jak se máte a jak rostete? ;-) Jasně, srazík - kdy by se vám to hodilo??
Odpovědět
Profilova fotka
gag: velka gratulace!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pepee, máme se výborně, krásně mimčo roste, všechno je v pořádku, tak se za chvilku vrhnu na střádání výbavičky :-) Jen pořád nevíme, co to je, na poslední kontrole se nechtělo ukázat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Meni ty na me krasne myslis :-) uz jsem doma, tak muzem srazet, pro me cim driv tim lip, potrebuju rozptylit... Jake byly oslavy, Gag?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Akral, to je fajn, že jsi doma ;-) Jak sis to užila? Jinak já až na vyjímky můžu kdykoliv :-) , jen bych se sama za sebe přimlouvala za nějaké co nejmíň zakouřené prostředí ;-)
Odpovědět
Nazdárek holky, jaký jste měli víkend? bylo nádherně :-) Akral..vítej doma cestovatelko..z Alp by se mě domů moc nechtělo...zbožňuju to tam..jednu dobu jse pracovala v Berchtesgadenu (srdce alpského NP) v restauraci... Gag ..opožděně Ti přeju všechno nejlepší..doufám, že sis pořádně užila oslavu ;-)
Odpovědět
Gag: taky velká gratulace x-) pochlub se jak dopadli velké přípravy na velkou oslavu 8-) Power joga = fitness joga? :-o To sem teda znalec :-D Teď mám půjčenou knížku kalanetiky, tak sem zvědavá jak se dokopu :-| meni: Tobě držím všechny pěstičky co mám, ťuk ťuk ať se Vám se špuntem dál tak daří. x-) tyninka: já se líčila sama, tyhle služby vůbec nevyužívám :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Gag: Také Ti přeji vše nej a nej...to jsi taky beran jako já ;-) My odjíždíme v sobotu za teplíčkem, 8-) tak buď do soboty nebo pak až po 14. 4. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bambi: kampak jedete? Taky bych někam jela, ale už mám smolíka :-) Já bych teda radši až po tom 14.4. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, moc vám všem děkuji, milé :-)...víkend velmi náročný, kuchtění, pečení, mazání chlebajzů...v sobotu oslava s mojí stranou, v neděli, když se vrátil manžel ze služebky, tak oslava s jeho stranou, dneska v práci...spíš sem uhoněná jak pes, ale dobrý :-)... Hanny: až se dokopu určitě dám vědět, třeba přesvědčíme ještě kreditku a alíska :-D Meni: Co bříško, jak roste?
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme opět do Egypta, ale už se moooc těším...bude to taková zdravotně-relaxační dovolená.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Bambi, Egypt :-) vemte mě sebou do kufru :-D Gag, snad ti zítra písnu do IP ;-) Jinak bříško roste, už nevypadám jak vyžraná, ale konečně jako těhotná :-D , 4 měsíce za sebo, 5 ještě před sebou :-p Zítra se chystáme do Hradce, jestli se nám tam bude líbit, tak už bysme koupili postýlku... x-) Gag, ale ty na srazík snad dorazíš, ne? Chyběla bys nám ;-)
Odpovědět
Ahojky babulky..jak se mate? od nedele je luxusni pocasi..taky by to mohlo vydrzet dyl. V sobotu jdem na svatbu..vdava se mi sestrenice a je taky tehule..A v nedeli odjizdim do Brna na veletrh..celej tyden mimo firmu. vsechno by byla pohodicka az na tichou domacnost od soboty..uz me to pekne stve ]-( . Na cvïcenicko bych sla ale az od tretiho tydne v dubnu. takze jestli budete planovat stukanec..tak na me myslete..budu nazpátek doma az od 12.dubna
Odpovědět
Bambí ty se máááááš, já mám taky smolíka, budu ráda, když budou prašule na ing. sítě :-| Užijte si to tam, já bych se tááák jela vypražit :-D Meni: a chcete si nechat říct jestli budu malá Lůca nebo malej Mireček? x-) Alisek: o ou tichá domácnost ... co praštit do stolu a míííírně zvýšit hlas, to by mohlo vzduch pročistit =-) Pak dej vědět jak ste se měli na svatbě, kde se vlastně sestřenka vdává? co se cvíča týká, já bych šla, jen se mi to hodí v pozdnějších hodinách ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by se hodilo, Alisku, Bambina se vrací 14.dubna, to by ti vyšlo ;-) Kreditko: My si to říct necháme, ale Lucinka ani Mireček to nebude ani náhodou :-D
Odpovědět
Meni, to je dobre..ted jsem vybirala neco pro sestrenku na mimco..a muzu ti rict, ze oblecky uni snad nedelaj...tak jsem radsi nic nekoupila..chystam se do OC v grandu, tam je nejakej miminkovskej obchod a maji pekny veci. Jinak jmeno mirecek se snad uz nedava..ikdyz nase rodina je presycena Mirkama... Hlavne at mate spunta zdravyho ;-) Kreditka...s tim prastenim do stolu, to nebude az tak dobry..uz sem neco podobneho..radikalniho ucinila v sobotu..a od te doby je doma ticho..no cekam az za mnou "prileze" s omluvou..ted mu davam v praci kapky
Odpovědět
Ali: Vy spolu pracujete? :-o Ono to přejde, jen škoda že to kolikrát trkne dotyčnýho zbytečně pozdě ]-( A jak Vy ostatní plánujete letošní dovolené??
Odpovědět
kredit..jo..delame..ale ne primo.. Na dovcu taky uz myslim...zase me laka dalnej vychod..uvidime jestli nam to vyjde, jinak v lete jedeme za kamaradama do Skotska..tak to bude taky fajn. A CO VY?
Odpovědět
My když se zadaří, tak vezmeme auto, svatební dar = stan a pojedem do Českýho ráje ... já teda doufám, že začneme budovat hnízdo ... o zahraničí se necháme hodně dlouho zdát |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, kredit má konečně fotku v pasu, supééér ;-) :-D Sem se úplně lekla kdo to je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, dávaj se, navíc manžel i tchán je Mirek, naštěstí manžel nechce aby dítě bylo pojmenované po něm, i když tchán by nebyl proti, u nás jsou zase všichni Zdenkové, táta, brácha, tátovy ségry manžel i jejich syn...takže taky sranda, tam by zase chtěli, aby to byl Zdenek :-D Jedinej kompromis bude, že když to bude kluk, bude mít svátek na tátovy narozky :-D Mi přece nikdo nebude diktovat, jak mám pojmenovat svoje dítě, no né? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...koukám, jak krásně plánujete dovolené, já bych jela hned pryč a kamkoliv...práce leze na mozek :-)...spíš je toho moc poslední dobou... Meni: Jméno je otázkou rodičů a ne okolí...ještě aby vám někdo diktoval jméno =-) Na srazík bych kdyžtak dorazila...kredit: pěkná fotka :-)
Odpovědět
Meni..to je jasny, jmena jsou jen vase zalezitost. Ikdyz manza by rad aby se syn jmenoval po nem Jan, jeho otec je Jan, děda byl Jan.... Jmeno je to pekny ale tyhle "generacni zvyklosti" namam rada. Gag, souhlas..tady bych nekam vypadla se provetrat a nejradsi na damskou jizdu aspon cely vikend...bez chlapu..no nádhera
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vsechny zdravim, 14. je dobrej termin na sraz budu mit vyroci svatby :-p jinak pocasi parada, kez by to vydrzelo, dnes jsem vytahla suknu, blejzr, lodicky, jaro je tady... 8-)
Odpovědět
Meni: díky za lichotku :-p :-D Gag: též děkuji za lichotku x-) Jééé meni, já bych nechtěla aby náš klučík byl po tátovi - Karel, já si sice zvykla, ale malýho Karlíčka bych nechtěla :-S Je to takový drsný a už zastaralý a jak píše Alisek, nejsem na tyhle zvyklosti, dyť to je i ták nepraktický. Mě by se líbil klučík Matyášek, ale to nám nejde k příjmení ]-( Akral: já včera vytáhla sukeň, nový šlupky botky a dneska zase zpátky do kalhot, proč se má ještě ochlazovat?? :-( Proč je duben aprílovej?? ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?