Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Akral, tak až se zas skoro nadobro vrátíš, tak bysme mohly udělat zas nějaký srazík, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to moc díky. Všechny kontakty beru. Moc díky :-) Můžete mi ještě popsat kde je ta půjčovna v Chlumci. Nebo jak se jmenuje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jestli myslíš Podhradí u Třemošnice, tak mrkni sem: http://www.salon-dolcevita.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky alisku, jezdim delegovat francouzske Alpy ;-) skoro nadobro se vratim 30. BREZNA, tak paxe muzem srazit, jsem pro :-) hezky a dlouhodrzici nehty dela Vera Cermakova v Pasazi Sv. JAna (za McDo)
Odpovědět
Profilova fotka
V pasáži to znám, líbí se mi, že je to tam všechno na jednom place ;-) Ale místní kadeřnice mě zas tak moc nenadchla. Já nehty kůli škole udělaný nemám, ale na tu svatbu to asi chce :-) meni: Já myslela ten v Chlumci nad cidlinou, že ho nemůžu najít =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, bych Ti dala kontakt na svoji kosmetičku v Chrudimi, za kterou můžu dát ruku do ohně, fakt super líčí...má i dost ocenění, ale je to Chrudim...hned vedle její kolegyně dělá nehty...
Odpovědět
Profilova fotka
hele, nevím, kde přesně to tam je, kamarádka tam někde byla, já už tam nedojela. Takže až se s kamarádkou uvidím, přesně se jí zeptám, kde to je, a jestli je to opravdu Chlumec, protože si to myslím, ale ruku do ohně za to nedám, už je to přece jen dlouhá doba :-N =-)
Odpovědět
ahojky holky, jak se daří? Akral, ty se máš, cestování zbožňuju, kdybych nezačala podnikat s bráchou tak dělám to co ty... Gag, nemáš zájem do salonu koupit pánskou vestičku od wilvorstu? redukuju svatební oblečení ze skříně a zbavuju se nepotřebného.
Odpovědět
Profilova fotka
Akral taky závidím, bych hned něka odjela... Alisku: Bohužel pánské nevedeme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Svatebni a Spolecensky Salon K Jezu 141/1 Phone: 00420-731353755 Chlumec nad Cidlinou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo je to skvely, delegatura, ale taky Vam to strasne nabourava soukromy i mistni prcovni zivot kdyz jste furt v coudu, u nasich jsem nebyla od vanoc... nebylo kdy :-p |-|
Odpovědět
Nazdárek holky, tak jak je? unás chumelí a chumelí..ještě, že jsem nechala zimáky, tobych do práce nedojela. Akral..delegatura je fajn..lepší než průvodcování ;-) osobní zkušenosti..jsem v tom vystudovaná.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tady nechumeli ale je strasna kosa 8-( uz chci jaro! jj, pruvodcovani musi byt troskku nuda, ale zas toho vic vidis nez na delegaturach, a co vlastne dela Alisku? v oboru asi ne, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nejak to tu vazne, devcata :-( ja dnes odjizdim, taxe mejte hezky, a az se vratime tak bychom se mohli videt coz? pak uz tu budu trosku dyl :-)
Odpovědět
ahoj holky,znate nejakou dobrou kadernici z pardubic...za dobrou cenu.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Tynko, česala mě kámoška z Em studia v Polabinách naproti Pergole, řekla bych, že i levně ;-) , kdyžtak můžu dát kontakt :-)
Odpovědět
ahoj holky, chtela jsem se zeptat kdy se davaji kolačky a oznámení??? ;-) dekuji... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
každej je dává jinak, je to hodně individuální. My jsme je dávaly oboje cca 3týdny před svatbou :-)
Odpovědět
tajanka: my měli malou svatbičku a dávali sme těch pár košíčků a oznámení 14dnů před svatbou s tím, že nejbližší příbuzní co pak měli být na hostině a tam i s námi přespat do věděli samozřejmě podstatně dřív
Odpovědět
Profilova fotka
Jasan, každý, kdo byl pozván na svatbu, o tom věděl dost dlouho před svatbou, ale koláčky i oznámení jsme dávali až takhle před svatbou...
Odpovědět
diky mooooc, ja si to taky myslela. vsichni co jsou zvani to uz vedi, aby si zajistili volno. a chceme jim dat kolacky a oznamko tak 3 tydny predem...tak aspon vim ze to delam dobre...diky mooooc :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jak je? Potřebovala bych nějaké kontakty na fotografa..nejspíš od Hanny, Akral a Kreditky..pro kamarádku co se bude vdávat.
Odpovědět
alisku ahoooj, od kreditky nechtěj - fotili švárové a jen zázrakem jich vyšlo pár ]-( :-D A co Škop? ten myslíš že nee?? chtěla jsem se tě Ali zeptat, jestli nemáš nějaký netový odkazy na nějaký cvičení v Chrudimi, našla sem pivovar a pak naproti poliklinice, ale nic víc a tvoje pilates sem vůbec nenašla. Já už nevím jestli sem slepá či co :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... ještě se cvičí v hale, sokolovně...pilates se myslím cvičí právě v pivovaru :-)...já sem spokojená s power jógou :-)
Odpovědět
ahooj Kretitkoo, tak cvíčo fakt jen v býv. pivovaře (www.wellnesschrudim.cz) a nebo na lékarnou naproti poloklinice. Ve welnesu cvičí zatím powerjogu, pilates časem :-( ale ještě sem se tam nedostala.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě odkaz http://www.fitcentrumchrudim.cz/ - nad lékárnou
Odpovědět
Profilova fotka
Gag: Kam chodíš na power ... ?
Odpovědět
já koukala na fitness jogu ve fitcentru a ve wellnessu zatim na webu nemaji napsanou ani tu power jogu ale moc moc se mi tam libi ta slunečná louka či jak se to jmenuje x-) Já si teď nejdřív půjčím kalanetiku domů, prý je to lepší než pilates a když to nezabere (nedonutí přesně řečeno) zkus P-class a fitness jogu u polikliniky ]-( Gag, jj... kam chodiš na power a za kolik jestli se můžu ještě zeptat?? ;-)
Odpovědět
Ináč Vám holky přeju krásný víkend, snad už konečně jarní a se sluníčkem 8-) Já chci na chatůůůů x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, fitness jóga = power jóga :-), dřív sem chodila nad lékarnou, cvičila to holčina z Pardubic, pak otěhotněla a začala místo ní cvičit Novotná, a není to ono...takže už půl roku sem nikde nebyla =-) jinak cena za tu hodinu byla nějak 35 Kč, ale určitě bude možná už dražší...nápodobně přeji pěkný víkend...mám docela záhul s přípravou oslavy...slavím 30, ale pssss :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?