Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Meni tak to mě teda uteklo a Akral tedy musí být už doma....Kdo tam byl..a co je za novinky??? ;-) nečetla sem diskuzi zpět...
Odpovědět
Profilova fotka
kdo tam byl? Sisstin, Hanny, Pepee, Hhranolka, Bambína, Akral, já, snad jsem na nikoho nezapomněla, já hlava děravá :-D A co nového? Asi nic moc x-) Jak se máš ty? Taky jsi tu dlooouho nebyla ;-)
Odpovědět
koukam ze jste se rozrostli o sisstin, tu neznám :-) doufam, ze dalsi uz budu mezi vámi :-) u mne celkem nic noveho. byla jsem pracovne mimo cr v madarsku a u bratru slovaku.. Nebyla ale dozenu to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi se měla :-) , no, ono se tu objevilo víc holek, přišly, zeptaly se, odešly 8-) , sisstin je kamarádka Akral, a my se známe z koníka, už na jednom srazu loni v létě s holkama byla :-)
Odpovědět
moc jsem se neměla..je to prace..doma je doma :-) Na konikovi? takto jo a co jinak, porad ses doma nebo uz nasla nejakou dobrou pracicku?
Odpovědět
Profilova fotka
Už do práce nepůjdu :-D , za půl roku budu mít práce až nad hlavu, proto jsem doma ;-) Holky, pokud bych vás mohla poprosit o vyplnění krátkého dotazníčku pro kamarádčinu bakalářku, pošlete mi prosím do IP váš e-mail a dotazník vám pošlu, zabere tak minutku, víc ne, případným zájemkyním moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jak se vede a co nového při středě? Dlouho jsem tu nebyla...a nestíhám číst :-( ... Meni napsala jsem Ti do IP :-)
Odpovědět
Ahoj Gag, jak se vede? jak se dari svatebnimu salonu? shodou okolnosti chodim na Kateřinu do kadeřnictví. Meni, cekate prisrustek???..indicie - modry konik a prace az nad hlavu..jinak si to neumim vylozit :-) jestli jo, tak velka gratulace.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Alisku, čekáme :-) , jestli bude všechno v pořádku, na začátku září budeme 3 x-) Ahoj Gag, neměla jsi taky dorazit na srazík? Jak jsi se celou tu dobu měla??? ;-)
Odpovědět
Meni, tak to super zpravicka, koukam, ze jsem posledni kdo to jeste nevedel..Tak si to uzivej...tehulko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda....na sraz jsem měla dorazit, ale nějak se to celé zvrtlo, práce, soukromí, všechno...jak se říká, když něco nejde a myslíte si, že to už horší nemůže být, tak je to ještě horší... :-( Teď už je líp, jak doma, i zdravotně u našich...jenom v práci to je teď na prd...takové divné období... Salon jede, mohlo by být líp, ale někdy i hůř, takže to jde :-)
Odpovědět
unas to je taky docela italie, ale to je mnou.,.jsem cholerika a posledni dobou hodne nevyrovnana a odnasi to okoli...premyslim co sesebou..uvidim nejake meditace :-) hlavne ze je uz lip.. a v praci frmol jako nikdy..ceka nas letos dost zmen..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Alisku, no, říkala jsem to tu holkám chvilku před srazíkem :-) Gag, Alisku, brzy bude líp, uvidíte ;-) Jinak jsem taky cholerik, takže když se občas naštvu, tak to taky lítá, jenže u nás je to tak, že je naštvanej manžel, tou jeho špatnou náladou naštve mě, a pak on je klidnej a já zuřím a on už se tím jen baví :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za povzbuzení...jj, taky si říkám, že bude líp...jinak v práci začíná sezóna, plno kontrol, nové subjekty,,,ale nikoho nevezmou, to už druhý rok říkají, jak to musíme zvládnout, ale donekonečna to nejede... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Alisku: Mě hodně na odreagování pomáhala power joga, fakt super, a hlavně dobré i na tělo...asi budu muset zase zajít :-)
Odpovědět
gag, taky jsem o ni premyslela, laka me dost pilates, doma si ho obas zacvicim s dvd ale jinak me to samotnou moc neba, vim ze v pcích ale nemam cas litat cvicit do pce..moc cestovani
Odpovědět
Profilova fotka
Pilates chodí kamarádka cvičit do fitka v pivovaru...power joga se cvičí nad lékárnou v patře - Palackého ulice... :-)
Odpovědět
o Powejoze vim..ale jsem zacatecnik ..tak nevim..zatim jsem rada, ze se rano prinutim vstat a jdu plavat.. 8-)
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že problém se hýbnout je všude. já bych taky potřebovala něco dělat, hlavně se donutit - tím asi začít. Těším se na teplo až začnu běhat aspoň yanderov. Choleričko Lůco, pošli mi taky ten dotazník, já ho vyplním, jestli to je ještě aktuální. Co mrňousek? ještě mamku zlobí nevolnostma? Luci, začínám plánovat cestu do pce na ty úřady, nechci slibovat kdy přesně, ale určo se ti ozvu, doufám, že se ti zrovna trefím do volna a uvidíme se x-)
Odpovědět
ahojky holky, jak se mate? jojo hejbat se potrebuju jako sul..dnes jsem nasla na netu novy wellnessstudio v Chrudimi..a mozna se tam cvici i pilates, tak to omrknu..jinak plavčo celke ok..ale dnes tam byla ranní špička.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kredííít, jasně, pošlu ráda, ale pošli mi prosím tvou mejlovou adresu, mám jen tu starou, a ty jsi tenkrát psala, že sis jí změnila, pokud se dobře pamatuju :-N ? Děkujíííí x-) Jinak všem, které mi dotazník vyplnily, jsem fááákt vděčná :-) Kredíít, jelikož jsem pořád doma, není problém si na tebe kdykoliv udělat čas, jen asi před jedenáctou nepřijedeš, že? Mám od jedenácti vycházky, a dost se bojím kontroly, že by na mě mohla přijít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus baby..já začla chodit 4-5týdne do sportlife na Dubině..je to tam skvělý x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Tak si jdu zas pro radu. V pce i hk už jsem snad obešla krz šaty co se dalo. Jelikož mám nekonfekční velikost (říkejme větší :-N ) tak jsem zatím neobjevila nic moc. Tak se ptám zda znáte ve vzdálenějším okolí nějaký salon kde mají slušný výběr =-) Přemýšlím třebas o Jičíně, nemáte zkušennost? Dík moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj puspiik, o salonu Dolce Vita v Podhradí u Třemošnice jsi nepřemýšlela? Jsem si tam vybrala, mám také "větší" velikost, a tam jsem si vybrala. Taky větší velikosti měli v salonu Bella v Hradci Králové =-) , a kamarádka si dost chválila Chrast (aspoň myslím, že to byla Chrast), pokud bych si nevybrala v Podhradí, jela bych tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
O Třemošnici jsem taky uvažovala. Ale dík za tip. No v Belle jsem byla už dvakrát. Něco bylo celkem pěkné, ovšem cenově celkem nedostupné 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, Bella byla docela drahá, měla jsem tam jeden tip, a manželovi se šaty taky dost líbily, tak mu nevadilo, kolik by jejich půjčení stálo...Tu Třemošnici fakt zkus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No budu s tim muset něco udělat :-) A teď se ptám jestli mi můžete doporučit tady v pce nějakou slušnou kadeřnici a kosmetičku. A třebas i někoho na nehty. Dík moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zas jsem na tyden zpatky :-) vcera jsem dojela a v patek mizim, ale uz naposledy, tedy pak az zas v prosinci :-) taky doporucuju tremosnici a me se libily i satky v chlumci ;-)
Odpovědět
ahojky Akral, jak se mas? A kam stale jezdis? Puspiik, me líčili v Pce Salon Marketa, cena super a líčení taky..můžu ti do IP napsat kontrakt na vyzazistku
Odpovědět
Profilova fotka
puspiiik, měla jsem kosmetičku, která ke mně došla domů, nalíčila tu i ty, cose tu zrovna nacházeli, taky doporučuji, můžu poslat kontakt a za zkoušku to určitě stojí :-) Kadeřnice - česala mě známá z M studia vPolabinách u Pregoly Nehty - Nejvíc spokojená jsem byla ve studiu Allure vedle lékárny Kosmy a Damiána u Plzeňky, fakt lituju, že jsem slečnu objevila až po svatbě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?