Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
omca :-D to teda v albicku mam jen malinko co jsem delala nazkousku ale ty se daji tak jen na krabicky s vysluzkou uf
Odpovědět
kamirka: ne-e, to je práce šikovné paní květinářky. Já si hrála jenom s dozdobením toho věnečku na branku.
Odpovědět
Ahoj tak jsem si objednala konecne i bizu(albicko) Mam docela zmatecny den....tata zapomnel kde zaparkoval auto v Zabrehu a uz osmou hodinu ho tam hleda docela se o neho bojim nevim jestli je to mozne nebo,ze s nim neni neco vporadku?!No clovek ma jen starosti a na tu dalku mu neumim pomoct :-(
Odpovědět
finfrle: bižu je moc hezká 8-) uááá, já chci taky ještě teprve chystat a vybírat!!
Odpovědět
omca tak pojd muzes nam byt poruce ;-) jeste resim dekoraci neco prihodim do albicka
Odpovědět
fin: to vypadá zajímavě... na mě je to jen trochu moc bílé ;-)
Odpovědět
omca no chceme mit bile stoly ale ikebana i ta vysoka vaza budou v nich kvetiny v barve svatebni kytice....
Odpovědět
finfrle: ty budeš mít úplně stejnou bižu jako já.
Odpovědět
luci coze?vazne?ukaz na to se kouknu!
Odpovědět
no vazne teda :-| asi origos nebudu mit nic jojo :-N to si ted pripadam jako kopirak ale naramek jiny ...a to jsem jen projizdela ebay
Odpovědět
Tak tatku uz mam v nemocnici zkolaboval a bloudil Ostravou deset hodin nez ho nasli holky ach jo
Odpovědět
fin: tak to je mi moc líto s taťkou a člověka to jeste více mrzí,když je tak daleko od rodiny? a nevíš jak to,že zkolaboval?
Odpovědět
Článek se načítá
katka vim jen to ze mu v nemocnici zmerili jako prvni teplotu a ma 39,3 a ze je ted na cetecku vice nevime asi moni mtrvice ale zatim se nevi jam nic nevedel kdo je kde je nic. No hlavne ze je v nemocnici!Bude dobre musi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci JJ uvidime co a jak zatim nic nevim.Uz tu nebudu narusovat svatebni naladu ... Vcera jsem nakupovala cely den pres ebay a snad uz to dulezite mame.Vcera jsem mluvila i s pani co nam bude delat kvetiny a je to domluvene,vychazi to nadost ale je v tom spousta veci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jak se máte?Dneska je pěkný hic....finf:taky mě to mrzí s taťkou,snad to bude brzy lepší,ty vedra by porazili i koňa...Jinak tento týden by mi měli přijít šatičky pro malou,tak jsme zvědavá,snad jsem trefila dobrou velikost,jak né tak nevím co s tím budu dělat,asik to prodám....Viděla jsem v Deischmanu pěkné boty,myslím,že je měla v albu rolniček,ještě potřebuju sehnat celé žluté,tak snad se mi podaří...
Odpovědět
finfrle: no tatínek bude určitě brzy vpořádku uvidíš. jinak jsem se začala balit,jelikož je mám dneska poslední den volna ppřed odjezdem.No a nějak se to všechno nechce do toho kufru vlézt ]-( To mám ty kufry 3 :-N Jednen mohu použít jenom nouzově.ten je totiž Martinův :-|
Odpovědět
Profilova fotka
katka:Tobě se to taky blíží,už máte všechno zařízené?
Odpovědět
finfrle: to je pech ,snad bude tatka brzo vpořádku. luci: téda to balení do česka taky znám :-), nejhorší bylo když jsme se natrvalo vraceli domů :-D jarusch: no blíží se to blíží :-), já myslím,že vše zařízené máme. vázla nám trochu hudba na svatbě,ale to už je taky zařízené, naštěstí, ted už zbývá jen platit a platit :-p
Odpovědět
jo a nevíte jak mi dlouho vydrží buksus ve vodě?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, finfrle:taťka to 100% zvládne. jinak omluva za delší nepřítomnost, ten čas se někam ztrácí a já nestíhám. jinak takový dotaz, před časem tu byla řeč o kyticích a některá z vás mluvila o velkoskladě v ostravě, že tam levno a dobře vážou kytky. mohla bych poprosit o kontakt. jinak takové maé doporučení, jestli se to nezměnilo tak dobře a levno taky vážou v květinářství Diana, je to za mariánským náměstím ;-)
Odpovědět
Keasne rano,dekuji za Vasi podporu.Zatim nic nevime jen to,ze se mu prihorsilo. Delali mu vcera lumbalku... Abych se vcera uklidnila jsem zacala vazat svatebni noviny ale uvazala jsem jich asi jen sest a jedenact zbylo :-p Nevedela jsem jak je mam pekne zavazat a zkousela jsem nekolik zpucobu az jsem jeden nasla a nakonec jsem tam i prisila ty vyvazky co jsem uz delala a vypada to vazne dobre(jen jsem je o dost zkratila)!AZ bude cas a vse dodelane udelam foto a dam do albicka.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla..... Finfrle: taky mě je to líto,snad se to brzo zlepší..... katka,luciferek a myslím že ještě ange: už se Vám to opravdu krátí. Snad Vám vyjde vše podle vašich představ... Trošičku Vám i závidím,těším se,ale už bych to chtěla mít taky za sebou ;-) Jinač hodila jsem do alba ten závoj,jo líbí se mi,ale je pokrčený a budu ho muset vyžehlit,no snad ho nespálím :-N
Odpovědět
jana: jak budeš žehlit ten závoj? asi přes ručník že? Taky jsem nad tím přemýšlela. katka: no na stěhování na stálo máme zajištěnou firmu.To by se do letadla nevlezlo ani do 10 kufrů :-D budeme mít 400 kg na stěhování. Jinak se mi podařilo se úspěšně zbalit.akorát se mi tam nevlazly 2 vázy na ty svíčky a tak jich bude méně.
Odpovědět
Profilova fotka
llucif: no už jsem to tu probírala. Tak bud závoj někde pověsím a budu před ním jezdit a napařovací žehličkou,navlhne se a narovná. Někdo tady psal,že stačí ten závoj jen pověsit na ramínko,a on se za nějakou dobu narovná sám.......tak si vyber,že? ;-)
Odpovědět
Taj holky uz vime a je tomoc zle.Nevime jestli se z toho dostale je to menigitida je mi zle
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle: jéžiši,tak to je mi líto......
Odpovědět
jana ja ani nevim co delat proto jsem na netu a napsala jsem to tu je mi to lito ze vas tu tim otravuji pry ale v kazdem pripade me na svatbe neodvede k oltari ale to je to posledni ted...je to vazne a nic s tim nemuzu udelat a svatba posunou nejde
Odpovědět
luc: taky jsme měli na odvoz firmu,byli to slováci a vše dorazilo do česka v pořádku,ale stejně jsme n a letišti doplácel i,měli jsme i tak nadváhu. fin: téda to je hroznééé, moc je mi to líto :-(
Odpovědět
finfrle: To je mi líto |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?