Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
luciferek jeje ja ti pomalu zavidim a na druhou stranu je to dost desive! Pak mi dej vedet jak jsi byla spokojena s kvetinami. Chtela jsem se zeptat kdyz budu mit ozdobu ve vlasech viz albicko (kvetinu umelou) nebude pak prepiplane i na krk?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
omca: letíme 14.června finfrle:no já bych si na krk asi už nedávala.
Odpovědět
finfrle: ta ozdoba do vlasů je úžasná!
Odpovědět
Profilova fotka
omca:Takže jste tak hezky cestovali,to by se mi taky líbilo hihihih,ale vidém to na vyvalení na pláži,sem tam nějaký sport....Já už to chcu mít za sebou....jak závidím těm co to mají dříve....
Odpovědět
lucifer no ja si taky myslim,ze by to bylo preplacale.Sam o sobe bude ozdobou uces a saty jsou taky zdobene na prsou uz by to bylo moc. omca dekuji je krasna a to prevysle s perlickami se zakomponuje do vlasu a neco se necha jen tak :-) marcicek jj Kreta je uzasna a hlavne fajn pratelsti rekove!Musite tam ochutnat vsechnu bastu a projet se i do hor(kopcu:-)) Jen pozor na ovce moc pratelsky se ke me nechovali :-N
Odpovědět
marcicek: tak to blahopřeji k výběru, mně se na Krétě moc líbilo. :-D My jsme v tom Gouves byli v apartmánech, tuším, že se jmenovaly El Greco (je to už 5 let zpátky). Letěli jsme s CK Firo Tour. Byli jsme tam v druhé polovině července, takže horko bylo až až (na výletě v aquaparku ukazoval teploměr na sluníčku 54 st.! :-p ) Mimochodem, tan aquapark (jmenoval se Anopolis) - moc doporučuju). Voda v moři byla nádherně čistá. Kolem toho hotelu Magda jsme šli, dokonce jsem před ním vyfocená (protože se jmenuje jako já :-D ), tehdy jsme jenom tiše záviděli těm, co tam jsou... ;-) No Gouves je menší a klidnější letovisko, takže jsme spíše vyráželi na ty výlety. Kromě Heraklionu, kde jsme mimo prohlídky města navštívili i archeologické muzeum (taky doporučuji,je to moc zajímavé, např. některé ty amfory byly velké skoro jako člověk), palácu Knossos (pozor, je to otevřené rozlehlé prostranství, takže bez kšiltovky nebo klobouku se tam nedá) a auquaparku, jsme byli taky na Krétském večeru (Anopolis), který se nám moc líbil, určitě si ho nenechte ujít, je to zážitek. Takže celkově - super dovolená :-) .
Odpovědět
Tak jsem naházela zbytky přebytky na bazárek. Zbytek (věneček na branku, zdobení, vlizelín na stoly, ubrousky) jsou u bráchy, tak to nafotím a hodím na bazar až tam pojedu.
Odpovědět
tak jsem se zrovna objednala doma na melírek a na tu manikůru a lakování.V kadečnictví do kterého chodím,začli dělat manikůru a dělají všechny druhy nehtu.Tak jsem ráda. Dokonce si i udělali a webové stránky.
Odpovědět
Tak konecne prisel podvazek,nejake stuzky a ted jeste vybiram krabicky....vice v albicku :-)
Odpovědět
lluci: POslala bys mi prosim ty webovky do IP? :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se nám to už šíleně blíží...Začínám být nějaká nervózní, aby vše klaplo, tak jak si představujeme. No hlavně ze sebe vykoktat to ANO. :-) lluciferek: a kdy jdeš na melírek? Já už byla v pondělí, což bylo možná trochu brzy, nejhezčí barva je prý po 10 dnech. Na manikúru (chci francouzskou) mi kámoška doporučila známou, která to dělá doma, pěkně a levně (asi 150,-), tak snad to bude ok. Ještě jdu příští čtvrtek na pedikúru a může to propuknout. kamirka: tak jak se Ti líbí vak? :-D Jinak všem přeji krásný a slunečný víkend.
Odpovědět
Článek se načítá
ange: Už to máte za pár co :-N Vak je ok, snad se tam šatky vlezou :) Uvidíme :) Díky :-)
Odpovědět
ange: já jdu na melír ve středu (3.června) nechám si i zastřihnout konečky.manikůru chci taky francii s nejakým zdobením. ke kadeřnici chodím k domu energetiky.chodím tak už přes 7 roků.vždycky jsem byla spokojena a zdá se mi,že mají i dobré ceny. Třeba za ten melír s umytím a zastřihnutí konečku mi řekli 660kč Vlasy mám skoro po pas. Což si myslím,že je dobrá cena. kamirka: adresu máš v ip
Odpovědět
ange: jinak nám má prý pršet ;-( Mám z toho hrůzu.měli jsme mít grilování a hlavně obřead venku |-|
Odpovědět
lluci: Díky, mrknu na to...ja se zejména zajímam o mani a pedikuru... A metereologove se stejne vzdycky svihnout, takze to budete mit super ;-)
Odpovědět
lluciferek: no já myslím, že máš hodně dobrou cenu na ten melír, já mám vlasy po ramena a teď jsem platila 810,-, to mi přijde docela dost...chodím na Nádražní do salónu Rosella (naproti hotel. domu Jindřich). Prosím, pošli mi taky ty jejich webové stránky. počasí: Období 1.-10.6.2009 Zpočátku období převážně oblačno s občasným deštěm nebo přeháňkami a bouřkami, postupně polojasno a srážky jen ojediněle. Ranní teploty 15 až 10 °C. Denní teploty 22 až 27 °C, přechodně až 29 °C. Ale třeba se nám vyčasí - musí!!! ;-)
Odpovědět
ange budu na Vas moc myslet a budu vam posilat tolik slunicka jak jen pujde!Krati se to co!?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek: šatky ti moc sluší.pak dej fotku až je dodělají. ange: no na meteocentru hlásí pro Ostavu 6.6. déšť :-( moc bych si přála aby jim ta předpověd nevyšla. vůbec nevím kdebchom se fotili.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: POslala bys mi foto na meil? =-) Ráda bych se mrkla ;-)
Odpovědět
Nebo budeš soukromničit?:-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak jsem vcera zacala delat vyvyzky do te doby nez mi pritel polil stuzku cervenym vinem :-D musim objednat nove a pak se do toho vice vrhnu hihi
Odpovědět
marci: Já myslela foto líčení, jestli máš ;-)
Odpovědět
finfrle: já vím, proč jsme u příprav popíjeli jen bílé :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: Tak to je škoda :( Jsem se na Tebe chtěla mrknout :-) A koukej http://www.beremese.cz/album/album.ph... po nás se hnedka řvalo a někdo tady má takové album...No ještě k tomu to mam má hned s cenama... Omca: to srdce na auto sis dělala sama?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?