Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=SU2lCm... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marcicek: no pokud by jste to chtěli i s polopenzí a nechcete last minute, tak budete muset počítat s 12-13 tis. + taxy. My teda máme all inclusive a tak to máme ještě dražší. Naštěstí to přítel platil ještě loni na podzim, teď by to pro nás taky byla pálka. Ale zase svatební cesta je jednou za život, že... Myslím, že určitě něco objevíte, vybírat je z čeho... :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Čusík holky,tak se hlásím po psycho víkendu,jsem naspala za celý víkend asik tak 9hodin mazec,to zas bude týden...Koukám,že tady píšetě o Řecku,já Řecko miluju a svatební cestu bych brala určo na Santoriny,nebo Lefkada,my byli předloni v Parze(kousek od Korfu )a bylo tam super... Co se týče líčení a něčeho na rty,tak to já vynechávám,jelikož mi na hubě nic nesluší,takže max.jelení lůůůj:-D Příští týden snad vyberem oznamka,tedy objednáme,jelikož vybráno už máme,konečně jsme se shodli...a prstýnky nějak v koncem června,zatím se loučím,jsem dead....
Odpovědět
Ahooj tak uz jsme objednali stuzky,podvazek,svatebni knihu a dnes sand i botky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak by mě zajímalo, co budete mít ve vlasech za ozdoby a kde jste si je koupily. díky L.
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky rolnicek:Tak já budu mít závoj a čelenku,tedy chtěla bych mít,podle toho co budu mít za učes,ještě jsem nebyla schopna se jít domluvit s kadeřnicí...ale líbila by se mi i kytička...pak jsme uvažovala o malinkatých sponečkách,ve tvaru růžiček samo že žlutých ale to bych už asik vypadala jak magor,když budu mít žluté boty,kytku a ještě žlutou hlavu...
Odpovědět
rolni, ja mam vlasenky s ruzickama, bordo a smetanove, jako je barevne ladeni cele svatby. budu je mit zapichnute do ucesu a taky zavoj :-)
Odpovědět
Já bych si chtela nechat udelat neco z latky ze satu, ale nevim jaky by byl vysledek =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,se s dovolením přidám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no já chci mít rozpuštěné vlasy,ale potzřebuju mít aspon dva prameny spojené,aby mi ten závoj držel (uvidím co mi řekne kadeřnice),no a ještě chci mít takovou menší korunku (ne čelenku,ani korunku jak pro miss),jen takovou jemnou....No jsem zvědavá jak to bude s rozpuštěnýma vlasama vypadat,nechci vypadat přeplácaně.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
HuRaaaaa mame hotove noviny!!!! rolnicek Ahojky ja sve ozdoby koupila na veletrhu ale maji jich spoustu v salonech.Mam je albicku.Nebo na ebay je spousta...
Odpovědět
Ahojas, tak vás všechny zdravím, už vysvatebně vydovolenkovaná 8-) A docela vám ještě ty přípravy závidím, byla to sranda ;-)
Odpovědět
omca jejejeje vitej zpatky zenusko :-D Tak jak jsi si to uzila?
Odpovědět
finfrle: bylo to supr - jak svatba, tak líbánky! A vůbec neva, že i když jsem se na svatbu snažila všechno připravit tip top, tak jsme nakonec ty úžasné skleničky zapomněli doma a přípitek byl z obyčejných - to se stává ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky omca:zdravím novomanželku,kdečpak jste byli na svatebce?
Odpovědět
jaruschk: Lombardie, Provence, Cote d Azur, Katalánsko a Douro. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: vítej zpátky paní:))
Odpovědět
ahoj sunny, tak jak pokračujou FM přípravy? ;-)
Odpovědět
Jo a jinak teda jak jsem slíbila budu postupně rozprodávat "zbytky" ze zelenobílé svatby, tak zájemci nezapomeňte sledovat bazar ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jéé zdravím,tak už jste zpátky.... ;-) ,už bych to chtěla mít taky za sebou jako ty :-N
Odpovědět
jana: to já bych si dala svatbu i přípravy ještě aspoň jednou... strašně to uteklo :-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: no todle tu píše skoro každá už vdaná paní,tak asi na tom něco bude :-D . Jo mě už ale z toho všeho jde někdy hlava kolem.....
Odpovědět
jana: jj, taky jsem nad tím vždycky kroutila hlavou (asi úplně každá psala, že to uteklo rychle)... teď už chápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: :-D ,jo koukla jsem na Vaše video,máš to udělané perfektně,moc hezké,opravdu..... :-)
Odpovědět
jana: není to moje dílo, to nám udělal fotograf ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: aha,tak to je jedno, ;-) ale prostě kráááásné ;-)
Odpovědět
tak jsem včera měla perfektní rozlučku.dostala jsem parádni košilku a péra na psaní po těle.jedno s čoko náplní a druhé s jahodovou. jinak už začín ta nervozita.za 2 týdny už budeme doma. ve vlasech budu mít akorát čelenku. omca: my jedeme na Costa del sol (úplně na jih)
Odpovědět
llucif: a kdy? neupečete se? už teď začátkem května tam měli 30stupňů 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?