Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
kami:Jn taky to nechápu,že ji to furt baví....ale já už nechci nic řešit chci už mít klid,takže to přecházím jak se dá....
Odpovědět
holky na pas normálně vycestujete. Jak to asi uděláme my a všichni,co žijí v zahraničí? ;-) Martin pas nemá a tak si bude vyřizovat rychlo pas ještě před svatbou.
Odpovědět
tady je poslední dobou nějak mrtvo =-) jdu do práce. pa
Odpovědět
holky, tak trochu oživení...svatba je teď trochu v pozadí, protože se učím už na své několikáté státnice a kromě toho se u nás na gymplu od pondělí maturuje...takže dnes měla část mých drahých maturantů poslední zvonění a bylo to krásně dojemné a nakonec jsem s nimi místo, abych se učila, strávila celé odpoledne v hospodě a je fakt krásné slyšet i jiné starosti, než ty svatební...to jen tak pro rozptýlení ;-) :-)
Odpovědět
S dovolením se vrátím zpátky k naší slavné a jedinečné události :-D ............ Holky, už víte jakou budete mít rtěnku/lesk na rty na svatbě? Mně Bosorka prodala lesk na rty, sice levný a celkem pěkný odstín, ale vydrží mi na puse chvilku, takže ho na svatbu nebudu mít. No a tak jsem po dlouhém shánění koupila v drogerii lesk od Dermacolu za 159 Kč a zrovna odstín, co jsem chtěla. Mám takový růžovočervený odstín, myslím, že do fialova ani do oranžova by se na svatbu moc nehodil... A jak jste na tom vy s kosmetikou?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky: |Tak se hlásím zpátky....Pustili nás dneska z nemocnice až o půl sedmé večer,mazec. Ale jsem ráda,že už jsme doma. Nemocnice jsou fůůůj.... :-N Jen budu asi u malého celou noc,a poslouchat jestli dýchá.Byli jsme "jen"na blbém CTčku,ale jaksi mu nesedlo uspání....Ještě v 5 hodin,byl jak ožralý,tak snad se ráno vzbudí,a už bude malý OK.... Jinač až bude chvilka,tak určo závoj vyfotím,a hodím do alba. už jsem domluvena s mojí kadeřnicí,že se příští týden zastaví,a závoj omrkne. Jinak ano je na taky hřebínek,a ve vlasech opravdu drží,ale mám jen taký blbý pocit,že mi to "přece" musí spadnout :-N . No a závoj je pokrčený,tak jsem zvědavá,až ho budu žehlit,tak snad se mi nezpálí. A s kosmetikou,to je u mě takhle: Asi nejspíš tedkom v PO bvych měla jít k té své známe kosmetičce na zkoušku líčení....Už to domlouváme dlouho,ale malé mimi,a tak se do toho vždycky něco dostane. Tak uvidíme. Ale jinač,jsem zvyklá se líčit sama (a myslím že i dobře,teda aspon mě to už pár lidí řeklo :-N ),tak uvidím jak mi to udělá,a podle toho se rozhodnu,jestli se nenalíčím nakonec sama. A co se týče lesku na rty (rtěnku nepoužívám) tež bych chtěla sehnat taký,který se hned nesmaše,ještě jsem taký neměla,a přece na svatbu by měl být asi lepší,až to trouchu aspon vydrží,že?? Takže kdyby jste některá věděla o nějaké značcč,tak dejte info ju? Tak se mějte papa
Odpovědět
ange, nejak mam pocit, ze lesk na rty asi fakt neni momentalne to nejdulezitejsi na svete :-| a nebudu mit zadny, ani me nenapadlo o nem premyslet :-)
Odpovědět
uz jen ta predstava prvniho manzelskeho polibku s leskem na rty je mi fuj neprijemna...a drahemu by asi byla taky, nema rad ani obycejnou pomadu ;-)
Odpovědět
lenajs.d: no určitě to není to nejdůležitější na světě, to máš pravdu. Jen jsem chtěla nahodit další svatební téma a úprava a líčení k tomu přece patří. Každá z nás přece chce být v ten den krásná... :-)
Odpovědět
ange, omlouvám se...nejsem dneska ve svatebním rozpoložení...vzhledem ke spoustě dojmů a starostí, co teď mám. samozřejmě chceme, ať je to co nej, ale třeba lesk na rty prostě neřeším.. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: Ty máš otevřené téma? Čumím, že Ti bylo povoleno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Došrotila jsem, moc nadějí si nedávám! nemám o něčem ani tucha-jako nerozumím tomu a našrocené definice mě zase tak neberou :( No tak co, srpen je taky měsíc :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
To říká každý :-p Nic proti :-D ale prostě teď cítím, že nic =-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Teď z matiky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takže tak :-( za sebou mam psycholu s pedagogikou a specialni pedagogiku...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jsem grogy...Budu tam zase chodit, ale až budu mít více času, teď poměrně nestíhám nic... :-|
Odpovědět
jsem grogy-jdu spát tam mělo být :-D no pak ještě čeština...tfuj...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
No co já bych dala za jeden den...to je nervů před každou zkouškou, je to fakt hnus...nemusím Ti říkat co to všechno obnáší, že :-D
Odpovědět
ahoj holciny chtela jsem se zeptat na radu...chteli bychom za zada novomanzelu na hostinu nazdobenou organzu a za ni svetylka jak ja rikam nasvitit zaclonu hihi ale nevim mam li tu latku koupit ci jestli se to nekde nepujcuje???
Odpovědět
finfrle: To si myslím dá jen koupit ne? Se mi nezdá, že by to někde takhle půjčovali =-)
Odpovědět
ange: já normálně rťenku nenosím a tak nevím estli budu nějakou mít na svatbě a hlavně Martin rťěnky nesnáší |-| mu vadí ,když mám jjenom balzám a už mi nechce dát pusu,takže nevím. marciček:s řeckem ti neporadím. My jedeme do jížního Španělska.Z řeckých ostrovů jsem byla akorát na Kypru.
Odpovědět
kamirka ja myslela pujcit treba od nejake cateringove spol. a pod....
Odpovědět
marcicek: z řeckých ostrovů jsem byla jenom na Krétě, byli jsme v menším klidném letovisku, jmenovalo se Gouves, bylo to na severovýchodě ostrova kousek od hl. města Heraklionu. Byli jsme tam i v Knossosu, což jsou vykopávky z mínojské doby, kdo se zajímá o památky, je to docela zajímavé. Jinak jsem slyšela, že Zakynthos má z řeckých ostrovů nejkrásnější přírodu, proto jsme se pro něj rozhodli, je docela malý (délka pobřeží 123 km), takže stačí půjčit autíčko na den dva a ostrov projedeš celý. Nádherná je tam pláž Navagio, což je nejfotografovanější pláž ostrova s vrakem pašerácké lodi a Modré jeskyně. Taky Korfu prý stojí za to vidět. Na památky je prý zase bohatý Rhodos. Asi záleží, co od té dovolené očekáváte...Ono z Ostravy se taky na všechny řecké ostrovy nelétá. My letíme s Fischerem a ten kromě Zakynthosu lítá ještě na Krétu, Rhodos, Kos a Korfu a třeba Nikolas Tours kromě toho i na Lefkadu, Lesbos, Kefalonii a Kypr. Doporučuji kouknout na http://recko.orbion.cz/ , kde jsou i diskuze na téma Řecko a řecké ostrovy a kde možná najdeš hodně užitečných informací a třeba ti to ppomůže při rozhodování.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?